Suárezová-Navarrová – Strýcová 2:0 (kon.) | Švedovová – Cibulková 2:1 (kon.)
0
4 2
cz Utorok 17.06.2014, 11:13WTA Hertogenbosch - Ricoh Open (tráva)

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou!

A je dobojováno! Do druhého kola postupuje favoritka utkání po jedné hodině a 32 minutách. Ani tento rok tak Barbora nepřekoná brány 1. kola. Španělka narazí v osmifinále na Číňanku Zhengovou, která si poradila s Puigovou.

Konec zápasu

6:2
    A Španělka této výhody dokázala hned využít a vítězí tak v utkání 6:4 a 6:2!

40-15
    Jsou tu dva mečboly pro Carlu Suarezovou-Navarrovou!

30-15
    Španělka je dva míčky od vítězství.

15-15
    Další fiftýn jde ale již na konto Suarezové.

0-15
    Barbora vstupuje do hodně důležitého gemu vítězně.

5:2
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:2
    A bohužel to napočtvrté v tomto gemu Španělce vyšlo a odskakuje tak znovu své soupeřce do vedení o tři gemy, tentokrát 5:2! To znamená jediné, Španělka půjde podávat na vítězství v utkání!

A-40
    To je velikí škoda, znovu má Španělka brejkbol, tohle bude stát Báru hodně sil!

40-40
    Barbora ho však odvrací, shoda číslo tři.

A-40
    Přichází třetí brejkbol v tomto gemu pro Suarezovou!

40-40
    Ta však zužitkována není, znovu shoda.

40-A
    A následně výhoda pro českou tenistku.

40-40
    A ten druhý naštěstí také! Barbora ukázala srdce bojovnice, je tu shoda.

40-30
    Ten první je pryč, co ten druhý?

40-15
    To je veliká škoda! Poté, co si Barbora dokázala vzít jeden brejk soupeřky zpět, teď dává Suarezová znovu možnost hned dvou brejkbolů!

30-15
    Skvěle Barbora, stále ještě bojuje!

30-0
    To nevypadá úplně dobře, Suarezová vede již 0:30!

15-0
    Lepší vstup do sedmého gemu si vybrala Suarezová.

4:2
    Skvěle, Barbora dokázala své soupeřce vzít servis a vrací se do setu! Stále však obě soupeřky dělí jeden brejk!

30-40
    Ten první Carla odvrací.

15-40
    Teď už jsme se však dočkali! Barbora má hned dva brejkboly!

15-30
    Na brejkbolové možnosti si budeme muset ještě počkat.

0-30
    Barbora vede již 0:30, to vypadá nadějně.

0-15
    Míček získává Záhlavová-Strýcová.

4:1
    Konec přestávky, podávat bude Carla Suarezová-Navarrová.

4:1

4:1
    Tak kanárci naštěstí ve vzduchu létat nebudou, opakování posledního vzájemného duelu je tak odvráceno. Barbora snižuje na 1:4.

15-40
    Dva gemboly pro Báru.

15-30
    Suarezová ale nechce své soupeřce darovat nic zadarmo.

0-30
    To potvrzuje i vedení 30:0.

0-15
    Za tímto mini cílem vykročila Barbora dobře.

4:0
    Čistou hrou se Suarezová dostává do vedení 4:0. Barbora se bude snažit, aby alespoň nedostala kanára a vykřesala malinkou jiskřičku naděje.

40-0
    Tři gemboly pro Španělku, ta hodně přesvědčivě míří za vítězstvím ve druhém setu a tím i v celém utkání.

30-0
    A na tomto faktu nic nepřidá další fiftýn Suarezové.

15-0
    Suarezová vstupuje lépe i do čtvrté sady, psychika Barbory bude již zřejmě dost nahlodaná.

3:0

3:0

3:0
    Tak to je hodně špatný vstup do druhé sady, již podruhé přichází Barbora a svůj servis a stav 3:0 nevypadá vůbec dobře!

40-30
    A ke vší smůle české tenistky je to ta druhá možnost! Barbora musí zabrat, stav 0:3 by se otáčel špatně!

30-30
    Je tu ošemetný stav 30:30, příjde gembol nebo brejbkol?

2:0
    Suarezová si svůj servis dokázala udržet a vede tak již 2:0.

40-15
    Dva gemboly pro Španělku.

30-15
    A zatím za tímto cíle vykračuje úspěšně.

15-15
    Teď ale naopak získává fiftýn soupeřka, která bude chtít odskočit do vedení 2:0.

0-15
    Barbora vykročila úspěšně do cesty za re-brejkem.

1:0
    Tak to je obrovská škoda! Barbora doslova darovala soupeřce fiftýn a tím i celý gem, když udělala dvojchybu! Pokud se nemýlím, její dnešní druhá.

A-40
    Druhá brrejkbolová možnost pro Suarezovou!

40-40
    Již čtvrtá shoda, utkání trvá přesně jednu hodinu.

40-A
    A následně je tu výhoda pro českou tenistku.

40-40
    A je to tak, Barbora odvrací brejkbol soupeřky. Shoda číslo tři.

A-40
    Tak to je hodně nepříjemné, Suarezová má hned v první hře druhé sady brejkbol! V prvním setu využila obě dvě naskytnuté možnosti, snad tomu teď bude jinak!

40-40
    Ten však není využit a Bára bude muset servírovat přes shodu.

30-40
    Barbora nedopustila, aby hned v první hře měla soupeřka brejkbol, místo toho je tu gembol.

30-30
    A následně je srovnáno 30:30.

15-30
    Suarezová si již také vyzkoušela, jaké to je získat fiftýn v druhé sadě.

0-30
    A zrovna tak dopadl i druhý fiftýn.

0-15
    Výborný první servis umožňuje Barboře získání prvního fiftýnu druhé sady.

6:4
    Tento gembol již dokázala Suarezová využít a vítězí tak v první sadě 6:4. Zápas ale ani zdaleka nekončí, utkání je hodně vyrovnané a může se stát ledacos. První set se hrál 53 minut.

A-40
    A následně má Suarezová gembol, který je současně i setbolem!

40-40
    Ten je však rázem pryč, naopak přichází shoda.

30-40
    A to také přichází, Barbora Záhlavová-Strýcová dokázala využít toho, že soupeřka šla do výměny přes druhý servis a má brejkbol!

30-30
    Tak to je škoda, je srovnáno 30:30. Každopádně je zaděláno na drama.

15-30
    První fiftýn v této hře putuje také na konto Suarezové.

0-30
    Vedení 0:30 je zase o něco slibnější a to díky čtvrté dvojchybě Suarezové.

0-15
    Veledůležitý gem začíná lépe česká hráčka, to je dobré znamení, ale cesta bude ještě dlouhá.

5:4

5:4
    K tomu ale nebude mít možnost, první úkol Barbora zvládla, snižuje na 4:5. Teď jí ale čeká podstatně těžší úkol, a to vzít Suarezové servis! V opačném případě je první set u konce.

30-40
    Suarezová se ještě bude chtít v tomto gemu poprat o možnost setbolu.

15-40
    Dva gemboly pro českou tenistku.

15-30
    A vede již také 30:15.

15-15
    Barbora ale dobře ví, že podává na udržení se v setu.

15-0
    Veledůležitý gem začíná lépe pro Španělku.

5:3
    A ten také využívá a po velkém boji se ujímá vedení již 5:3. Tohle asi nahlodá psychiku Barbory, zvláště, když měla tři brejkboly!

A-40
    Čtvrtá nasazená hráčka tohoto turnaje má gembol.

40-40
    Tak ani teď ne, to je velká škoda, takovéto nabídky nepřijdou mockrát v utkání s hráčkou světové patnáctky.

40-A
    Třetí brejkbol v této hře pro Barbora Záhlavová-Strýcová, vyjde to do třetice?

40-40
    Tak ani teď osmá hra nekončí, shoda.

A-40
    Brejkbol naopak následně střídá gembol, aby tohle Báru nakonec nemrzelo.

40-40
    A přichází znovu shoda, to je velká škoda.

40-A
    A vida, brejkbol číslo dvě v této hře je na světě!

40-40
    To však zatím nepřichází, je tu shoda.

30-40
    A je to tak! Bára si vybojovala brejkbol! Bylo by velice příjemné, kdyby se jí podařilo ho využít!

30-30
    Barbora Záhlavová-Strýcová se nevzdává a bojuje, odměnou jí je fiftýn, díky kterému je srovnáno na 30:30, zřejmě nás čeká znovu boj o servis.

30-15
    Následně však přichází znovu fiftýn pro Suarezovou.

15-15
    Třetí dnešní dvojchyba jí ale poněkud brzdí.

15-0
    Suarezová vstupuje odhodlaně do gemu, ve kterém potvrzuje brejk.

4:3

4:3

4:3
    A Suarezová ke smůle Barbory dokázala zužitkovat hned ten první! Opět tu je tak rozdíl brejku! Uvidíme, jestli se Barboře znovu povede okamžitě odpovědět!

40-15
    Tak to je nepříjemné, jsou tu dva brejkboly pro španělskou tenistku!

30-15
    Suarezová se dostává do vedeni 15:30.

15-15
    A bohužel přichází následně první dvojchyba Barbory v utkání.

0-15
    Sedmou hru začíná lépe hráčka na servisu, tedy Barbora Záhlavová-Strýcová.

3:3
    Gembol je využit a to znamená jediné, Suarezová srovnává na 3:3.

40-30
    A následně má Suarezová gembol.

30-30
    Zatím se ale k brejkbolům Barbora nedostává, místo toho je tu stav 30:30.

15-30
    A znovu se Barbora dostává do vedení při servisu soupeřky.

15-15
    Následně je ale srovnáno po patnácti.

0-15
    Suarezová musela do výměny přes druhý servis a to je vždy komplikace.

2:3

2:3

2:3
    Esem zakončuje Barbora pátý gem a ujímá se tak vedení 3:2.

40-A
    Znovu je tu výhodu pro českou hráčku.

40-40
    Tak ani teď není gem u konce, shoda s pořadovým číslem dvě.

40-A
    Snad se ale tento scénář nebude opakovat, výhoda Záhlavová-Strýcová.

40-40
    Dnes podruhé budeme svědky shody, naposledy si při shodě vybojovala Suarezová brejkbol, který také využila.

30-40
    A je to nakonec Barbora, která má tak gembol.

30-30
    Je tu ošemetný stav 30:30, uvidíme, kdo z něj vyjde lépe.

30-15
    Suarezová v tomto gemu znovu vede, tentokrát 15:30.

15-15
    Druhý fiftýn této hry však míří na konto Barbory.

15-0
    Pátý gem tohoto zápasu začíná lépe pro Suarezovou.

2:2
    Ten druhý však nikoliv! Rodačka z Plzně si tak hned bere ztracený servis zpět a srovnává na 2:2!

30-40
    Ten první ale Španělka odvrací.

15-40
    Druhou dvojchybou v tomto gemu darovala Suarezová české tenistce hned dva brejkboly!

15-30
    Barbora se dostává do vedení 15:30.

15-15
    Následně však přichází první dvojchyba Suarezové.

15-0
    Suarezová i napopáté trefila první servis, to se pak jinak hraje.

2:1

2:1

2:1
    Barbora šla znovu do výměny přes svůj druhý servis a toho dokázala Španělka využít a bere tak své sokyni servis!

A-40
    Tak to je nepříjemné, poté co se dostala Barbora ze šlamastiky ke gembolu, přichází naopak brejkbol soupeřky!

40-40
    Třetí gem tohoto utkání však ještě nekončí, Suarezová se zasloužila o shodu.

30-40
    A naštěstí pro českého fanouška je to ta první možnost.

30-30
    A je srovnáno po třiceti, přijde gembol nebo brejkbol?

30-15
    Bára ale naštěstí alespoň prozatím nepouští Suarezovou k brejkbolům.

30-0
    Suarezová vede při podání české hráčky už 0:30, to není zrovna dvakrát příjemné.

15-0
    Bára zatím tak úspěšná v prvním servisu není, i teď šla přes druhý servis a tak není divu, že fiftýn získala soupeřka.

1:1
    Španělka se hned čtyřikrát trefila do prvního servisu a to jí přináší také první gem. Je srovnáno 1:1.

40-0
    Tři gemboly pro španělskou hráčku.

30-0
    A vede již 30:0.

15-0
    I Suarezová začíná svůj servírovací gem dobře.

0:1
    A první gem je minulostí, Barbora Záhlavová-Strýcová ho bez problémů zvládla a vede tak 1:0.

15-40
    Barbora musela jít do výměny znovu přes druhý servis, nakonec jí to ale mrzet nemusí.

15-30
    Poprvé v utkání si také Suarezová připisuje na své konto úspěšně odehranou výměnu.

0-30
    A i druhý fiftýn tohoto gemu jde na konto Barbory.

0-15
    Po druhém servisu vstupuje lépe do utkání česká tenistka.

0:0

Jako první půjde na servis česká tenistka.

Vzájemná bilance Obě tenistky se spolu doposud utkaly v šesti utkáních. Hned pětkrát se z vítězství radovala španělská hráčka. Na poslední vzájemný zápas navíc Barbora jistě nevzpomíná zrovna nejlépe, když utrpěla debakl dvakrát 6:0.

Barbora Záhlavová-Strýcová – Osmadvacetiletá česká tenistka zažila minulý týden velmi úspěšný turnaj, když se na travnatém povrchu v Birminghamu dostala až do finále, tam nakonec podlehla Srbce Ivanovičové ve dvou setech. Finálová účast jí vynesla v žebříčku až na 43. místo, přičemž jejím maximem je 39. pozice. Na rozdíl od své dnešní soupeřky v Nizozemsku zatím žádné dobré výsledky neposbírala. Od roku 2009 až do roku 2012 zde hrála pravidelně, pokaždé však vypadla hned v prvním kole. Vloni se turnaje nezúčastnila.

Carla Suarezová-Navarrová – Aktuálně 15. tenistka žebříčku WTA se naposledy představila na French Open, kde dosáhla až na čtvrtfinále. Mezi poslední čtveřici jí ale nakonec nepustila mladičká Kanaďanka Eugenie Bouchardová po třísetové bitvě. V Nizozemsku se Španělka představí podruhé v kariéře, vloni si v Hertogenboschu zahrála v semifinále, kde vypadla s pozdější vítězkou Halepovou. Vzhledem k tomuto úspěchu bude letos hrát pod mírným tlakem, neboť obhajuje celkem slušné množství bodů.

Dobré dopoledne přeji všem příznivcům tenisu. Přípravy na Wimbledon jsou v plném proudu, jednou z generálek je i turnaj WTA v Hertogenboschu. Zde se v prvním kole představí Carla Suarezová-Navarrová, která vyzve českou tenistku Barboru Záhlavovou-Strýcovou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.