Čang – Veselý 0:2 (kon.) | Rosol – Lammer 2:1 (kon.)
Jiří Veselý
Jiří Veselý (2)
2
6 6
cz Sobota 14.06.2014, 12:09Challenger Praha - Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (antuka)

Jiří Veselý za hodinu a dvanáct minut postupuje do finále Prague open! Číňan Čang dnes na svého soupeře nestačil, výsledek 3:6, 3:6 je velmi spravedlivý. Tímto se s Vámi na okamžik loučím, pokračovat budeme u přenosu ze zápasu Lukáše Rosola s Michaelem Lammerem. (13:23:22)

Konec zápasu

3:6
    Hned ten první využívá! Je konec!

15-40
    Nevynucená chyba Ce Čanga, Jiří Veselý má 2 mečboly!

15-30
    I Čang produkuje chyby, míček z jeho rakety dopadl pouze do dvorce, jenž je využíván na čtyřhry.

15-15
    Nechytatelný winner po lajně čínského hráče.

0-15
    Nevynucená chyba Ce Čanga od základní čáry.

3:5
    Veselý snižuje na 3:5 čistou hrou, nyní mu vyšlo úplně vše, na co sáhl.

40-0
    Čang má 3 brejkboly poté, co Veselý poslal míček do autu.

30-0
    Milimetrový diagonální úder Ce Čanga, Čang začal fantasticky.

15-0
    Čang hraje na maximální riziko a zatím mu to velmi vychází. Jeho tvrdý return Veselý sice vybral, na následný volej však nedosáhl.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Jiří Veselý.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Čang ještě žije, snižuje na 2:5, bohužel pro něj však půjde čelit podání Jiřího Veselého.

A-40
    Po skvělém servisu přišel ještě lepší winner do rohu dvorce.

40-40
    Čang měl velmi, velmi snadnou pozici na smeč, ale poslal jí pouze do autu, je tu shoda.

40-30
    První se mu využít nepodařilo, stále je tu však jeden.

40-15
    Ce Čang má 2 gemboly na snížení. Využije hned ten první?

30-15
    Míček získává Čang.

15-15
    Jiří Veselý nasměroval míček pouze do sítě.

0-15
    Čang si naběhl na síť a byl ve skvělé pozici na získání fiftýnu, Veselému se však podařil dobrý prohoz.

1:5
    Tatáž výměna jako ta předešlá. Veselý vede 1:5, Čang bude podávat na udržení se v turnaji.

30-40
    Return Čanga dolétl až za základní lajnu, je tu jeden gembol na potvrzení brejku.

30-30

15-30
    Diagonální úder Veselého Čanga rozhodil natolik, že Číňan zahrál míček pouze do sítě.

15-15
    Škoda, Veselý si naběhl na síť, ale z lehké pozice trefil právě pouze síť.

0-15
    Return Ce Čanga zastavila síť.

1:4

1:4

1:4
    Veselý dokázal zareturnovat, načež trefil Čang pouze pásku! Jiří jde do vedení 1:4 a půjde servírovat.

0-40
    Čangova vynucená chyba, Jiří Veselý má 3 brejkboly na 1:4!

0-30
    Veselý dotlačil svého soupeře k chybě a má velmi slibný náskok.

0-15
    Přestřelku od základních čar vyhrál Jirka Veselý po trefené pásce z Čangovy rakety.

1:3
    Return Čanga končí daleko v autu, Veselý si své podání udržel!

40-A
    Veselý si opět nahlas zakřičel po získaném fiftýnu, je to další gembol!

40-40
    Veselý se pokusil o diagonální winner, míček se však do dvorce pro dvouhru nevešel. Shoda.

30-40
    Nyní to zahrál Veselý parádně! Servis následovaný náběhem na síť a zakončením.

30-30
    A nyní přichází dvojchyba. Následovat bude veledůležitá výměna.

15-30
    Čang ještě Veselého ke gembolům nepustil, Veselý si za to však mohl z velké části sám. Nevynucenou chybou od základní čáry daroval soupeři fiftýn.

0-30
    Další dobré podání se kterým si Čang neporadil.

0-15
    Míček získává Veselý.

1:2

1:2

1:2
    Čang si nyní vyskočil a ze vzduchu zasmečoval přesně do rohu dvorce. Číňan se tak stále drží alespoň malé šance na otočení zápasu.

A-40
    Nádherná výměna skončila lépe pro Čanga, bohužel. Jirka nasměroval úder do pásky.

40-40
    Aut z forhendového úderu Číňana, shoda.

A-40
    Nabíhaná volej Čangovi vyšla. Nutno dodat, že pozici na to neměl těžkou, Jirka svůj poslední úder hrál ze záklonu a téměř zády k soupeři.

40-40
    Bohužel i druhý brejkbol je ten tam. Čang pohledně zakončil výměnu do rohu dvorce.

30-40
    Tentokrát si na síti počkal Ce Čang a také si počínal úspěšně, první brejkbol je pryč.

15-40
    Jiří si naběhl na síť, odkud také zakončil! Na polovinu Prahy bylo slyšet Jirkovo radostné "Joooo!". Rázem jsou tu 2 brejkboly!

15-30
    Čang se pokusil ukončit výměnu, ale jeho plánovaný winner do dvorce pro dvouhru nedopadl.

15-15

15-0

0:2
    Číňan se pokusil zkrátit hru, ale míček skončil na síti. Veselý potvrzuje brejk a jde do vedení 0:2!

15-40
    Výborně! Jiří Veselý se pokusil o riskantní winner na lajnu, ten mu však vyšel! 2 gemboly.

15-30
    Gembolů se zatím nedočkáme, fiftýn získal Čang.

0-30
    Milimetrové eso na kříž.

0-15

0:1

0:1

0:1
    Čangův čopovaný úder zastavila síť, Veselý hned první podání soupeře probil.

40-A
    Čang trefil od základní lajny pouze pásku, brejbkol!

40-40
    Čangův nádherný winner brejkbol vymazal. Shoda.

30-40
    První odvrácen, Čang si pomohl dobrým podáním, které Veselý do dvorce nevrátil.

15-40
    Bekhendový úder Ce Čanga dopadl až za základní lajnu, 2 brejkboly!

15-30
    Nechytatelný winner po lajně z rakety Jirky Veselého.

15-15
    Úder Jirky Veselého dopadl mimo dvorec.

0-15
    Veselý se postaral o první fiftýn druhé sady.

3:6
    Ano! Čangův return zastavila síť, Veselý ovládl první set za 30 minut v poměru 3:6.

30-40
    Jiří Veselý má setbol! Dokáže ho využít?

30-30
    Jiří Veselý se pokusil o diagonální úder, výsledkem však byla pouze nevynucená chyba od základní čáry.

15-30
    Velmi zbytečná chyba, přesněji dvojchyba.

0-30
    Servis, jenž vyhnal soupeře z kurtu. Následoval winner do druhé poloviny dvorce.

0-15
    Return Čanga zastavila síť, Jirka je na dobré cestě.

3:5
    Čistou hrou snižuje Čang na 3:5, Veselý půjde servírovat na vítězství v prvním setu.

40-0
    Milimetrový winner Ce Čanga, 3 gemboly.

30-0
    Veselý zkusil přelobovat soupeře, ale na jeho následnou smeč nedosáhl.

15-0
    Jiří Veselý zkusil inside out forhend, ale míček byl příliš dlouhý.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Ce Čang.

2:5

2:5
    Jirka hned prvního gembolu využil a vede 2:5. Ce Čang bude servírovat na udržení se v první sadě.

0-40
    3 gemboly pro Jirky Veselého. Velmi slibná pozice na vedení 2:5.

0-30
    Veselý dalším podáním zvyšuje svůj náskok.

0-15

2:4
    Veselý nasměroval míček pouze do pásky, gembol využitý.

40-15
    Skvělý servis Čanga, 2 gemboly pro Číňana.

30-15
    Jiří Veselý roztleskal celé publikum přesným stopballem.

30-0
    Veselý nasměroval svůj finální úder do pásky.

15-0

1:4

1:4

1:4
    Nevynucená chyba Ce Čanga, Jiří Veselý potvrzuje brejk a jde do velmi slibného vedení!

15-40
    Skvělý winner na lajnu z rakety Jirky Veselého. 2 gemboly na 1:4!

15-30
    Čang nyní dobře zakončil, nutno dodat, že mu přitom velmi pomohla páska.

0-30
    Čangův return dolétl daleko za základní lajnu.

0-15
    Veselý si v cestě za potvrzením brejku počíná dobře.

1:3
    Ano! Veselý se opět fantasticky bránil, načež donutil Čanga chybovat.

40-A
    Nevynucená chyba od základní čáry, Veselý má brejkbol! Zhostí se ho?

40-40
    Veselý získal následující výměnu, shoda.

A-40
    Čang svého soupeře k brejkbolu nepustil, výhoda Čang.

40-40
    Fantastická defenzíva Jirky Veselého! Čang rozběhal Jirku, ten však všechno doběhl, následně si počínal kontra kraťasem, jenž Čang nevrátil. Shoda.

40-30
    Jirka odvrátil první gembol nádherným stopballem, Číňan absolutně neměl šanci kulatý nesmysl vrátit.

40-15
    Škoda, Jirka si připíše další nevynucenou chybu od základní lajny.

30-15
    Náběhová smeč Čanga provedena na jedničku.

15-15
    Následně se však Čangovi povedl přesný winner.

0-15
    Výborně! Jirká dokázal vrátit těžké podání, načež Číňan trefil pásku.

1:2

1:2

1:2
    Jiří si naběhl na síť, odkud také zakončil do odkryté poloviny dvorce.

0-40
    Přímý bod z podání, 3 gemboly.

0-30
    Veselý trefil svůj winner po lajně na jedničku.

0-15
    Čang trefil míček velmi nešikovně, kulatý nesmysl skončil někde mezi diváky.

1:1
    Veselý se pokusil o kraťas, ale jeho úder zastavila síť.

40-15
    Nevynucená chyba čínského hráče, první gembol je ten tam.

40-0
    Ce Čang má 3 gemboly poté, co Jiří trefil pruh, jenž je využíván na čtyřhry.

0:1
    Pěkný servis po kterém přišlo zakončení do druhé poloviny kurtu. Číňan míček doběhl, ale nasměroval ho pouze do sítě.

30-40
    Veselý má gembol po nevynucené chybě Ce Čanga od základní čáry.

30-30
    Servis následovaný přesným winnerem do rohu dvorce.

30-15
    Dvojchyba Jirky Veselého.

15-15
    Čangův forhendový úder dolétl až za základní čáru.

15-0
    Úvodní fiftýn celého zápasu získal Ce Čang.

0:0

Dobré odpoledne, vítám Vás u onlajn přenosu z tenisového turnaje v Praze. V semifinále na sebe narazili Ce Čang a Jiří Veselý. Zápasem Vás bude provázet Radim Sochor.

Ce Čang letos odehrál 49 zápasů a z toho vzešel čtyřiatřicetkrát jako vítěz. Na žebříčku ATP je na 205. příčce.

Čang v prvním kole vyřadil po dlouhém dvouhodinovém boji Carballa Baenu výsledkem 2:1 (3:6, 6:2, 6:3) Osmifinále odnesl český hráč Adam Pavlásek výsledkem 5:7, 5:7. Ve čtvrtfinále to byla one man show, Čang poslal Dieze domů za hodinu a šest minut výsledkem 6:1, 6:2.

Jiří Veselý odehrál v tomto roce 40 zápasů, sedmadvacetkrát se radoval z výhry. Momentálně je na 74. pozici ATP žebříčku.

Veselýbyl v prvním kole proti Filipskému takový favorit, že na něj sázkové kanceláře nevypsaly kurzy. Veselý vyhrál 6:2, 6:0. V osmifinále si Veselý poradil s Granollersem-Pujolem za hodinu a 44 minut – 6:3, 7:6 (5). Čtvrtfinále, konec pro dalšího Španěla. Veselý ukončil působení na turnaji Ramirezovi výsledkem 6:2, 6:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:05.