FC Slovan Liberec
8:2 (3:1)
FK Dukla Praha
cz Nedeľa 08.06.2014, 10:15 • Městský stadion, Liberec • Juniorská liga (CZ)

Rozhodčí nenastavil v druhém poločase ani minutu navíc a dnešní utkání ukončil. Kdo nedorazil na Městský stadion, může litovat. K vidění bylo deset branek. Liberec zaslouženě porazil pražskou Duklu. (12:04:49)

89
    Dukla právě vstřelila branku!
    Pražané si druhou branku za bojovnost alespoň zasloužili. Přesný centr z levé strany doputoval až na hlavu stopera ARMINA BEGIČE, který se z gólu ani neraduje – 8:2.

87
    Egert povalil Matta a hosté budou mít ještě šanci na kosmetickou úpravu skóre.

86
    Liberec právě vstřelil branku!
    Pod hokejovým skóre se podepisuje také LUKÁŠ KAISER, který dostal ideální přihrávku za obranu od Krejčího a následně ji poslal přesně ke vzdálenější tyči – 8:1.

83
    Pražané už to vzdali a na hřišti se už spíše plouží. Tohle manko už dohnat nemohou.

82
    Gólové hody pod Ještědem pokračují! DENIS FRIMMEL dostal ideální přihrávku za obranu, kterou zužitkoval přesným zakončením a dovršil svůj tak druhý hattrick v zápase – 7:1.

80
    Pražané inkasují i po šesté a jsou na ručník! Deset minut před koncem se znovu prosazuje DENIS FRIMMEL – 6:1.

78
    Dukla se po delší době podívala na útočnou polovinu. Po nepřesné rozehrávce o výhodu přišla.

77
    Lanfranchi hledal svým centrem někoho před brankou. Nikdo v modrém se však k balonu nedostal.

76
    Slovan má míč na kopačkách a nikam nespěchá.

75
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Manzia, přichází Matta.

74
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Beníšek, přichází Krejčí.

72
    Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo. Oba celky toho už mají zřejmě plné zuby.

71
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Schindler, přichází Klar.

70
    Rozhodčí Černý znovu přerušil hru a nechává oba týmy občerstvit.

69
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bouška, přichází Lanfranchi.

68
    Domácí brankostroj se nezastavuje ani po přestávce. Na Bouškův centr si přesně naskočil TOMÁŠ EGERT a svoji hlavičku posadil přesně k tyči – 5:1.

66
    Slovan kombinuje na středu hřiště a snaží se vymyslet další gólovou akci.

65
    Brejcha se snažil vysunout Vrkoče. Ten se ale přes dobře bránícího Egerta k míči nedostal.

Jakub Martínek

Góly: 19. Frimmel, 20. Frimmel, 22. Frimmel, 63. Frimmel, 68. Egert, 80. Frimmel, 82. Frimmel, 86. Kaiser – 9. Manzia, 89. Begič

Karty:   54. Bouška (LIB)

FC Slovan Liberec: Kubát – Zítka, Egert, Vojtěšek, Beníšek (74. Krejčí) – Bouška (69. Lanfranchi), Ondráček – Kaiser, Dydowicz, Drobílek (61. Chlumecký – Frimmel.
    Náhradníci: Zoul – Soungole, Ambrož, Lanfranchi, Krejčí, Chlumecký.

FK Dukla Praha: Němčanský – Kulikov, Cvrček, Begič, Schindler (71. Klar) – Manzia (75. Matta), Tetour, Vopat, Brejcha, Mazlouf (46. Toman) – Gajecký (46. Vrkoč).
    Náhradníci: Štěpánek – Vrkoč, Matta, Klar, Toman.

Rozhodca: Černý – Kubr, Hanousek