Slyším lítat kanárky! Rafael Nadal smetl Ferrera 6:0 za pětadvacet minut!

Ferrer se pokusil zakončit hned z returnu, ale trefil pouze pásku. Nadal má 2 setboly.

Rafael Nadal jde do vedení 5:0! Bude z toho kanár?

Brejkbol! Ferrer nasměroval svůj úder pouze do sítě!

40-15
    Brejkboly jsou skutečně tu! Ferrer si naběhl na síť, ale nedokázal vrátit prohoz Nadala.

40-0
    David Ferrer nezačal ve třetím setu vůbec dobře. Všechny 3 forhendové údery skončily v autu! Nadal má 3 brejkboly!

6:4
    Ano. Diagonální úder končí v rohu dvorce, Nadal vyrovnává na 1:1! Druhá sada trvala šestačtyřicet minut.

40-0
    Eso, 3 setboly pro Nadala. Využije hned prvního míčku?

4:2
    Nevynucená chyba Davida Ferrera, Rafael Nadal jde do vedení 4:2!

40-A
    Diagonální úder Nadala z říše snů! Poté však přišla neuvěřitelná minela od sítě, světová jednička poslala svůj úder pouze do pásky. Další brejkbol.

15-40
    Nadal svým úderem vyhnal Ferrera z kurtu, ten však skvělým bekhendem poslal míček do rohu dvorce. Nadal neměl naději, 2 brejkboly pro Ferrera!

40-30
    Teď už Nadal při smeči nezaváhal! Míček zabil do země tak, že se divím, že není díra v zemi. Brejkbol!

4:6
    David Ferrer se stává vítězem prvního setu za padesát minut!
    Nadal zahrál smeč u sítě velmi laxně, čehož Ferrer využil a pěkným prohozem první set ukončil.

15-40
    David Ferrer má 2 setboly! Nadal byl pod tlakem, poté vrátil míček pouze do míst k síti a Ferrer jistou smečí zakončil výměnu.

A-40
    Rafael Nadal má další brejkbol! David Ferrer poslal míček od základní čáry pouze do pásky.

1:3
    Rafael Nadal trefuje pásku, David Ferrer bere svému soupeři podání a dostává se do vedení 1:3!

15-40
    Reklama na tenis! Už se zdálo, že Ferrer výměnu zakončí, ale Nadal ukázal, jak moc rychlé nohy má a míček doběhl. Poté si hráči chvíli míčky vraceli od základních čar, nakonec přišel náběh obou na síť, kde vzešel jako vítěz David Ferrer. 2 brejkboly!