Monfils – Murray 2:3 (kon.) | Nadal – Ferrer 3:1 (kon.)
David Ferrer (5)
1
6 4 0 1
cz Streda 04.06.2014, 18:46French Open - muži - Roland Garros (antuka)

Rafael Nadal se i přes špatný první set dokázal zvednout a přehrál Davida Ferrera v poměru 3:1 (4:6, 6:4, 6:0, 6:1). Zápas trval 2 hodiny a třiatřicet minut. Soupeřem světové jedničky bude lepší z dvojice Murray – Monfils. Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou. (21:26:35)

Konec zápasu

6:1
    Rafael Nadal vítězí ve čtvrté sadě v poměru 6:1 za čtyřiatřicet minut!

40-30
    Rafael Nadal má mečbol! David Ferrer poslal míček do autu!

30-30
    Teď však přišla chyba z rakety Ferrera. Následovat bude buď mečbol, nebo gembol. Kdo bude úspěšnější?

15-30
    Ferrer se stále pere! Nyní vyslal krásný úder po lajně, kterým donutil Nadala chybovat.

15-15
    Podobné winnery po lajně umí opravdu jen Nadal a pár vyvolených. Po patnácti.

0-15
    David Ferrer získal první výměnu díky skvělému podání.

5:1
    Rafael Nadal je 1 gem od semifinále! David Ferrer půjde servírovat na udržení se v turnaji.

40-15
    První je po chybě Rafaela pryč. Stále však zbývají 2.

40-0
    Return Ferrera opět končí mimo kurt. Nadal Má 3 gemboly!

30-0
    Return Davida Ferrera končí mimo kurt, Nadal si jde pro gemboly.

15-0
    Míček se od pásky odrazil do autu, Ferrer měl nyní mírnou smůlu.

4:1
    Konec přestávky, podávat bude Rafael Nadal.

4:1
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:1
    Ferrer zkusil winner po lajně, vítězný úder z toho však nebyl. Míček končí v autu. Rafael Nadal re-brejkuje svého soupeře a jde do vedení 4:1!