Grécko – Nigéria 0:0 (kon.) | Mexiko – Bosna 0:1 (kon.) | Holandsko – Wales 2:0 (kon.)
Alžírsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Maďarsko – Albánsko 1:0 (kon.) | Taliansko – Luxembursko 1:1 (kon.)
Ekvádor – Anglicko 2:2 (kon.) | Jamajka – Egypt 2:2 (kon.)
Alžírsko
2:1 (1:1)
Rumunsko
cz Streda 04.06.2014, 20:30 • Stade de Genève (Carouge) • Medzinárodné zápasy

90+2
    Po obrovské chybě rumunské obrany se řítil sám na branku Slimani! Jeho zakončení však bylo doslova tragické ...

90+1
    Střídání v týmu Alžírsko: ze hřiště odchází Medjani, přichází Halliche.

84
    Střídání v týmu Alžírsko: ze hřiště odchází Feghouli, přichází Brahimi.

84
    Střídání v týmu Alžírsko: ze hřiště odchází Bentaleb, přichází Lacen.

80
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Marica, přichází Rusescu.

80
    A mohlo to být 3:1! Alžířané předvedli nádhernou kombinaci a doslova vyškolil rumunskou obranu. Nepovedlo se jim však zakončení. Pokus Yebdy končí těsně vedle levé tyčky.

76
    Střídání v týmu Alžírsko: ze hřiště odchází Soudani, přichází Slimani.

74
    Skvělý zákrok teď předvedl rumunský brankář, který stál tváří v tvář alžírskému útočníkovi Soudanimu! Soudani střílel z malého vápna a Lung předvedl krásný zákrok!

73
    Žlutou kartu dostává Maxim (Rumunsko).

68
    Střídání v týmu Alžírsko: ze hřiště odchází Djabou, přichází Mahrez.

68
    Střídání v týmu Alžírsko: ze hřiště odchází Taïder, přichází Yebda.

66
    Alžírsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je HILAL EL ARBI SOUDANI, který si skvěle naběhl na přihrávku Taïdera a tvrdou střelou pod břevno nedal rumunskému brankáři šanci. 2:1!

59
    Ghoulam se ocitl v obrovské šanci! Naběhl si na malé vápno, dostal míč z pravé strany a vystřelil! Jeho střela však končí nad!

52
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Lazăr, přichází Nicoliţă.

52
    A zahrozili také Rumuni! Nepříjemnou situaci musel řešit brankář M'Bolhi, který jen tak tak vyškrábl nad branku centrovaný míč Rumunů!

48
    Rumuni sahají k prvnímu střídání. Toto střídání je trochu netradiční, odchází totiž brankář Pantilimon, kterému se dnešní utkání moc nepovedlo a na jeho místo nastupuje Lung.

Rozhodčí ukončil první poločas o minutku dříve, kvůli výtržnostem fanoušků, kteří hodili na hrací plochu nějaké pet láhve. Tato minuta se právě teď dohrává. Ihned po tom začne druhý poločas.

42
    Po krásné kombinaci a centru z levé strany se do zakončení cpal Maxim! Srazil se však s alžírským brankářem a bude se odkopávat od brány ...

28
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ALEXANDRU CHIPCIU. A je vyrovnáno! Obrana Alžírska trochu zaspala, čehož ihned využil Chipciu, který dostal skvělou přihrávku a řítil se sám na branku. Krásnou kličkou nedal brankáři šanci! 1:1!

27
    Mohlo být vyrovnáno! Raţ poslal krásný centr z levé strany, na který se sice natahoval jeho spoluhráč, nedokázal ho však usměrnit do branky.

22
    Autorem branky je NABIL BENTALEB. Rumunský brankář Pantilimon vyrobil obrovskou hrubku! Vypadal mu centrovaný míč, přímo na nohy důrazného Bentaleba, který se nemýlil! 1:0!

17
    V další obrovské šanci se ocitl Feghouli! Tentokrát střílel z hranice velkého vápna, kde stál zcela osamocený! Těsně nad!

17
    První větší šance i na druhé straně! Feghouli dostal krásnou přihrávku, dokázal se dostat i do vápna! V poslední chvíli ho však rozhodil bránící hráč, a tak jeho střela neměla dostatečnou razanci na to, aby ohrozila brankáře Pantilimona.

13
    Další obrovská šance pro rumunský národní tým! Rumuni po souboji ve vápně nejdříve žádali penaltu, rozhodčí však zůstal klidný, míč se odrazil na velké vápno, odkud pálil Tănase. Těsně nad!

8
    V první obrovské šanci se ocitli Rumuni! Konkrétně to byl Tănase, který se řítil sám na branku! V poslední chvíli mu však odkopl míč bránící hráč a rumunský tým tak bude zahrávat rohový kop.