Suárezová-Navarrová – Bouchard 1:2 (kon.) | Muguruza – Šarapovová 1:2 (kon.)
2
1 7 6
cz Utorok 03.06.2014, 14:10French Open - ženy - Roland Garros (antuka)

Díky za pozornost a někdy u tenisu zase na počtenou. (16:20:35)

Šarapovová si hodně oddechla a nyní v pozápasovém rozhovoru chválí svou soupeřku, která hrála výborně a dlouho na ni nemohla najít recept. Nakonec se to povedlo ve třetím setu a favoritka zápasu a teď už i turnaje jde dál. Sledovali jsme pěkný a vyrovnaný tenis, o kterém musel rozhodnout třetí set a především třetí hra. Tam se lámal chleba.

Konec zápasu

1:6
    Hotovo. Garbine Muguruzaová bojovala, trápila ruskou soupeřku, ale nestačilo to. Zaslouží však velké uznání, mladá tenistka hrála výborně a rozhodně se nemá za co stydět.

15-40
    Už jen dva, bod z podání ji pomohl k udržení nadějí, byť hodně malých.

0-40
    A další míčem za lajnou, 0:40 a tři mečboly pro ruskou tenistku Marii Šarapovovou.

0-30
    Chyba za chybou, Garbine Muguruzaová je hodně nervózní a skoro každý její úder končí mimo kurt.

0-15
    Začátek sedmé hry patří Rusce.

1:5
    Eso Šarapovové a je to již 5:1. Španělka ve třetím setu úplně vypadla z role, nyní se pokusí ještě prodloužit zápas.