Bohemians – Jablonec 2:3 (kon.) | Jihlava – Pardubice 12:1 (kon.) | Dukla Praha – Brno 1:6 (kon.)
Sigma Olomouc – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Bohemians 1905
2:3 (2:1)
FK Jablonec
cz Štvrtok 29.05.2014, 13:00 • FK Meteor Praha VIII, Bedřichovská 14, Praha 8 • Juniorská liga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Košata, Pechr, Hubínek, Koštíř, Havel, Ibeagha, Řezníček, Artemuk, Šebek, Hejno
    Náhradníci: Žaloudek, Krivosheev, Fotr

FK Baumit Jablonec: Repáň – Eliáš, Ledecký, Kovačevič, Štemberk, Karásek, Tichý, Sedláček, Pázler, Rozkovec, Skwarczek
    Náhradníci: Houser, Palatický, Breda, Mihálik, Vodička, Králíček

Rozhodčí: Pechanec – Hock, Matějček.

1

5
    Oba týmy v úvodu utkání kombinují uprostřed hřiště.

8
    Domácí Milan Havel vybojoval roh, ten však hosté odvrátili.

10
    Útočný faul Štemberka, domácí budou rozehrávat od branky.

12
    Bohemians právě vstřelili branku!

Po rohovém kopu se nadvakrát prosadil MILAN HAVEL a posílá domácí do vedení.

18
    Klokani jsou zatím aktivnějším mužstvem a po zásluze vedou.

20
    Hubínek poslal skvělou kolmou přihrávku na Milana Havla, ten však tentokrát Jabloneckého gólmana nepřekonal.

21
    Rohový kop pro hosty.

21
    Centr byl však příliš přetažený.

25
    Pro centr domácího Košaty si doběhl brankář Repáň.

33
    Vynucené střídání domácích, odchází Hejno, přichází Krivosheev

34
    Byla nařízena penalta.

35
    Po sporném faulu byla odpískána penalta, Milan Havel ji však nekopl dobře a brankář ji tak chytil.

35
    Střídají i hosté, odešel Štemberk, přišel Mihálik.

42
    Bohemians právě vstřelili branku! Autorem branky je ŘEZNÍČEK.

43
    Jablonec právě vstřelil branku!

Jenže klokani se neradovali dlouho, přišel centr a DAVID LEDECKÝ snížil na 2:1.

45+1

Je za námi druhý poločas, domácí byli po většinu časem lepším týmem a mohli vést klidně i 3:0, avšak Havel nedokázal proměnit penaltu. Na druhou branku klokanů pak dokázali hosté rychle odpovědět a stav je tak po poločase 2:1. Druhá půle může být jistě ještě zajímavá.

Druhý poločas začne zhruba ve 14:00.

46

52
    A je srovnáno.JAN PÁZLER šel sám na bránu, obešel brankáře Dočekala a do prázdné brány dává druhý gól Jablonce.

56
    Jablonec otáčí skóre. Gólman Dočekal vyrazil střelu od hostujícího hráče pouze k dobíhajícímu DAVIDU LEDECKÉMU, který do prázdné brány dává třetí gólů hostů a Jablonec vede.

65
    Bohemians se snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím se jim to nedaří. Jablonec ve druhé půli výrazně zlepšil svou hru.

69
    Střídání Bohemky, odchází Koštíř, přichází Adam Fotr.

75
    Jablonec je ted pod tlakem, avšak domácí si nedokážou vytvořit nějakou kloudnou šanci.

76
    Tak jakoby mě domácí slyšeli. Havel měl 1000% šancí, avšak skluzem poslal balón pouze do tyče.

85
    Rohový kop pro domácí.

85
    Hlavička Artemuka však postrádala razanci.

88
    Střídání Jablonce, Mihálik ven, Palatický do hry.

89
    Ještě jedno střídání hostů, odešel Kovačevič, přišel Breda.

Sledovali jsme velice napínavé utkání, první půle patřila domácím Bohemians, kteří byli aktivnější a dali brzký gól. Navíc měli další šance, včetně penalty, kterou ale neproměnili. V závěru poločasu přidali druhý zásah, na který však hosté ihned odpověděli. Ve druhém poločase se hra otočila, Jablonec zvýšil obrátky a po dvou gólech změnil stav utkání ve svůj prospěch. Domácí se v závěru mocně snažili o vyrovnání, ale hostující celek si výsledek pohlídal a odváží si tři body.

S onlajnem je to ode mě vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne, doufejme, že bez deště. (15:05:02)