Nové Zámky U20 – P. Bystrica U20 1:0 (kon.) | Kežmarok U19 – Bratislava U20 6:5 (kon.) | Nitra U20 – Zvolen U20 3:2 (kon.)
P. Bystrica U20 – Bratislava U20 3:1 (kon.)
HBC DT Pov. Bystrica U20
3:1 (2:0, 1:1)
ZAA Bratislava U20
Nedeľa 11.05.2014, 14:00Mamut Cup 2014 (M-SR U20)

30:00
    Koniec zápasu. (14:53:39)

29:38
    Za sekanie je vylúčený na 5 minút plus dokonca zápasu Meier (BA).

28:37
    V závere tlak hráčov ZAA ale HBC pozorne bránia.

28:29
    Hráči ZAA Bratislava odvolali brankára a hrajú v šestici.

28:05
    Hráči HBC teraz majú útočné pásmo a snažia sa o zvýraznenie vedenia.

27:39
    Hostia v plnom počte.

27:11
    Hráči HBC hrajú presilovú hru, ale hra na ihrisku je pomerne vyrovnaná.

25:39
    Za bránenie v hre je vylúčený Ravas (BA) a na druhej strane dostáva 10 minútový osobný trest Švantner (PB).

25:10
    Hráči HBC si nevytvorili počas presilovej hry doposiaľ žiadnu šancu.

23:48
    Za držanie dostáva 2 minútový trest Meier (BA).

23:48
    Atmosféra na ihrisku hustne a vznikajú menšie potýčky.

22:57
    ZAA Bratislava dáva gól!
    JULIÁN ACHS znižuje na 1:3, keď sa oprel príklepom do strely a vyslal nechytateľnú tvrdú bombu s ktorou skóroval. Asistencia. Miroslav Ravas.

22:30
    Hra sa teraz vyrovnala a bojuje sa o každú loptičku, ale mokrý povrch robí obom tímom menšie problémy.

21:56
    Bratislavčania naďalej aktívnejší, ale ich súper im dáva lekciu z efektivity a hrá účelnejší hokejbal.

20:23
    HBC Pov. Bystrica dáva gól!
    Po rýchlom útočnom výpade, pridávajú hráči HBC tretí gól o ktorý sa postaral DOMINIK ČIČKA, po peknej nahrávke od Galka. Asistencia: Michal Galko.

19:11
    Tvrdé súboje o loptičku v rohu ihriska a hráči Bratislavy majú navrch.

18:20
    Prvý úročný výpad hráčov HBC v druhom polčase končí neúspechom a v rohu ihriska.

17:22
    Bratislavčania sú v druhej polovici aktívnejší a snaha o vyrovnanie z ich strany je zrejmá.

15:52
    Zblokovaná strela Janáča končí mimo ihriska a vhadzovať sa bude v obrannom pásme Považskej Bystrice.

15:01

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 5. Švantner (Galko), 10. Bušovský (Kapralský), 21. Čička (Galko) – 23. Ahcs (Ravas)

HBC DT Pov. Bystrica U20: Šimeček – Žuravský, Bušovský, Švantner, Čižmár, Čička, Galko, Kapralčík, Tarabík, Bednár, Križan, Bačík, Rufati, Moravík.
    ZAA Bratislava U20: Urban- Bednarič, Achs, Černák, Ravas, Ševčík, Meier, Janáč, Hanko, Gnota, Hirkala, Varga