Vlašim – Kladno 4:3 (po pr.) | Letohrad – Karviná 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Třinec 6:5 (kon.)
Pardubice – Most 5:0 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
4:2 (0:1, 4:0, 0:1)
HbK Karviná
cz Sobota 10.05.2014, 13:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

44:41
    Za nehezký krosček před domácí brankou dostává 2 minuty Martin Řehůřek. Ten samý hráč dostává nejprve osobní desetiminutový trest a pak ještě 5+OK za hrubost.

43:39
    Za podražení je vyloučen domácí David Tesař.

38:20
    Za držení hole je vyloučen letohradský Miroslav Häusler.

37:30
    Odehrána polovina třetiny, rozhodčí opět vylučují. Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Ondřej Fárský.

34:29
    Za hákování je vyloučen karvinský David Heczko, Letohrad hraje další přesilovku.

31:05
    Za sekání je vyloučen domácí brankář Letohradu Jan Šimara, trest odpyká David Halbrštát.

Těsně před koncem třetiny fauluje domácí Jaromír Protzner, za své sekání dostává dvě minuty. Letohrad tedy začne oslabením.

27:33
    Za podražení je vyloučen hostující Radim Pietrasz.

22:28
    Za zdržování hry je vyloučen gólman hostí Kamil Pavlíček.

21:54
    Za sekání je vyloučen Tomáš Tomiczek.

20:08
    Za držení byl vyloučen hostující Lukáš Zaremba.

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 19. Halbrštát, 21. Štefka (Krejsa, Halbrštát), 22. Kovář (Häusler, Lux), 27. Krejsa (Štefka) – 11. Pacas (Vašek, Řehůřek), 41. Kubica (Luka, Rosůlek)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Křečan) – Adamec (C), Košťál, Malík, Kvaizar, Nožka, Bělohlávek, Dalecký – Štefka, Halbrštát, Krejsa, Häusler, Tesař, Kovář, Protzner, Voleský, Rail, Lux
    HbK Karviná: Pavlíček, Horvát – Dittmann, vaše, Tomiczek, Heczko, Pilch, Zaremba, Kurz (C), Pietrasz, Řehůřek, Luka, Hercig, Kubica, Pala, Farský, Rosůlek, Pacas

Rozhodca: Škrobák Petr, Škrobák Michal