6 5 6
Jaroslav Pospíšil
1
4 7 2
cz Štvrtok 08.05.2014, 11:37 • Nissan Couriant, Aix en Provence, Francie • Challenger Aix en Provence (antuka)

6:2
    Je konec, utkání končí, Jaroslav Pospíšil trochu nesportovně nepodal soupeři, svému krajanovi, ani ruku a po dvou hodinách a devětatřiceti minutách prohrává s Janem Hernychem 1:2 na sety!

40-0
    Třikrát zahrál Jaroslav Pospíšil do autu a jsou z toho tři mečboly pro soupeře!

40-0
    A znovu, tři brejkboly pro soupeře!

1:0
    Nakonec se výměna stran protáhne – Jaroslav Pospíšil tam žádá ošetření. Vypadá to na nějaký problém s levým chodidlem.

5:7
    Druhý set končí vítězstvím Jaroslava Pospíšila, poslední míček z rakety Hernycha skončil daleko za základní čárou!

40-0
    Tři brejkboly pro Jana Hernycha, který v tomto gemu boduje přesnými forhendy.

0-40
    No vida! Tři brejkboly pro Jaroslava Pospíšila!

40-A
    Třetí dvojchyba Jana Hernycha, v tu nejméně vhodnou dobu, brejkbol pro Pospíšila!

30-40
    Výtečným kraťasem si Jaroslav Pospíšil vypracovává brejkbol!

40-15
    Dva brejkboly pro Jana Hernycha, hned v úvodní hře druhé sady!

6:4
    Za pětačtyřicet minut končí první set, a to vítězstvím Jana Hernycha v poměru 6:4.