Šafářová – Rybáriková 2:0 (kon.) | Stephens – Cetkovská 2:1 (kon.)
Petra Kvitová
Petra Kvitová (5)
2
2 6 6
cz Utorok 06.05.2014, 19:13 • La Caja Mágica, Stadium 3 • WTA Madrid - Mutua Madrid Open (antuka)

1:6
    Hned ten první Petra využívá, pomohla si dalším tvrdým servisem, který její soupeřka nezvládla vrátit do kurtu! Kvitová tak v rozhodujícím setu vítězí 6:1!

1:5
    Lepćenková vyhodila svůj forhend z kurtu a to znamená, že je to 5:1 pro Kvitovou!

1:4
    Gembol je proměněn, return Lepčenkové totiž doplachtil až za základní čáru. Kvitová vede 4:1!

1:3
    A proměňuje ho! Lepčenková opět zahrála těsně do autu a to znamená vedení Kvitové v poměru 3:1!

1:2
    Lepčenková zkazila svůj pokus o útok, míček skončil v síti, Kvitová tak vede 2:1.

1:1
    Eso a Lepčenková tak srovnává na 1:1.

0:1
    Výborný return k základní čáře, na který Lepčenková nenašla protizbraň. Kvitová vede 1:0.

2:6
    Hned ten první je využitý, Lepčenková poslala jednoduchý forhend sítě. Kvitová si tento set připsala v poměru 6:2.

2:5
    Ano! Petra byla sice v nepříliš dobré pozici, ale přesto dokázala poslat na druhou stranu nechytatelný forhendový úder přímo do rohu kurtu. Vede 5:2.

2:4
    Return Kvitové končí v zámezí, Lepčenková snižuje na 2:4.

1:4
    Ten třetí už ale klapl, po drtivém servisu poslala Lepčenková míček do autu, Kvitová vede 4:1!

1:3
    Tento brejkbol už Kvitová využila křížným forhendem přímo na lajnu a vede 3:1!

1:2
    Lepčenková opět netrefila kurt a to znamená jediné, Kvitová se vrací do vedení, stav je 2:1.

1:1
    Druhý gembol si už ale Lepčenková ujít nenechala a srovnala na 1:1.

0:1
    Vynikající úder končí první gem druhého setu, za potlesku tribun se Kvitová ujímá vedení 1:0.

6:2
    Setbol je využitý, Kvitová poslala svůj return mimo kurt. Lepčenková vyhrála set v poměru 6:2!

5:2
    Hned ten první Lepčenková využívá křížným bekhendem přímo na lajnu a vede tak 5:2.

4:2
    Tohle bylo rychlé, Lepčenková čtyřmi kvalitními servisy v řadě zvýšila na 4:2.

3:2
    A po dvojchybě je brejk dokonán. Lepčenková vede 3:2.

2:2
    A opět příliš dlouhý úder z bekhendu, Lepčenková tak srovnává na 2:2.

1:2
    Další povedený servis a Lepčenková svůj return poslala pouze do sítě. Kvitová vede 2:1.

1:1
    Kvitová sice předvedla vynikající return i přechod na síť, jenže zde ji Lepčenková překonala prohozem k základní čáře. Srovnáno na 1:1.

0:1
    První gem je za námi, Petra Kvitová jej ukončila bekhendovým útokem po čáře. Vede 1:0.