cz Pondelok 05.05.2014, 12:47WTA Madrid - Mutua Madrid Open (antuka)

Výborně! Karolína Plíšková ještě žije a snižuje na 2:4!

Další brejkbol pro Plíškovou!

40-30
    Lisická se dopustila dvojchyby! Plíšková má šanci na snížení!

1:4
    Bohužel, Karolína Plíšková si ani tentokrát neudržela podání, přišla už o desátý servis v zápase a prohrává už 1:4!

15-40
    A Lisická si vytvořila další dva brejkboly!

1:2
    Nevídaná série pokračuje! Devátý ztracený servis jedné nebo druhé hráčky znamená vedení 2:1 pro Sabine Lisickou!

40-A
    Jenže Lisická má po chvíli další šanci!

40-A
    Brejkbol pro Lisickou!

1:1
    A česká tenistka šanci využívá! Neskutečné, že už osm gemů po sobě si obě hráčky ztrácejí servis! Přitom jde Plíšková i Lisická mají na ženské poměry servis jednoznačně nadprůměrný.

A-40
    A je tu brejkbol pro Plíškovou!

0:1
    A hned ten první proměňuje! Tak ani teď si jedna z tenistek neudržela podání. Uvidíme, jestli se Lisické podaří tuto už hodně dlouhou sérii protrhnout.

15-40
    Lisická má dva brejkboly!

7:6
    Jenže servis dnes není silnou stránkou ani jedné tenistky! Karolína Plíšková třetí setbol využívá a srovnává stav utkání na 1:1! Rozhodne třetí set.

6-3
    Naštěstí to tak nevypadá! Plíšková má tři setboly!

6:6
    Další brejk je na světě! Karolína znovu nezužitkovala vedení a servis k tomu a v druhém setu tak rozhodne tiebreak!

30-40
    Brejkbol pro Lisickou! Plíšková nemá ani padesátiprocentní úspěšnost prvního podání.

6:5
    Druhou možnost už ale Karolínu využívá! Po přestávce bude tak mít druhý pokus na dotažení druhého setu do vítězného konce!

40-0
    A Plíšková je zase o něco blíže! Tři brejkboly!

5:5
    Neskutečné! Karolína bohužel nedokázala proměnit vedení 5:4 a 30:0 ve vítězství ve druhé sadě a místo toho je tu stav 5:5! Čeká nás velké drama na konci druhého setu.

30-40
    A Lisická má rázem brejkbol!

5:4
    Série ztracených servisů pokračuje! Karolína Plíšková se znovu dostává do vedení a po přestávce bude podávat na vítězství ve druhém setu!

40-15
    Jsou tu dva brejkboly pro českou tenistku!

4:4
    Bohužel, německá tenistka svoji šanci proměňuje a srovnává na 4:4!

40-A
    Lisická má brejkbol!

4:3
    Výborně! Karolína Plíšková otáčí vývoj druhé sady a najednou je to ona, kdo má o jeden brejk více!

40-15
    No vida! Plíšková má další dva brejkboly!

30-40
    A vzápětí si tenistka připravující se na Floridě vypracovala dokonce brejkbol!

2:3
    Skvěle! Karolína Plíšková si bere ztracené podání ihned zpět!

40-30
    Přesto je tu po chvíli brejkbol pro Karolínu!

1:3
    Sabine Lisická využívá hned svou první příležitost a ve druhé sadě vede už o dva gemy!

15-40
    Tohle je nepříjemné. Dva brejkboly pro Lisickou!

2:6
    Tak to bylo hodně rychlé, Sabine Lisická nakonec získává v prvním setu dva brejky navrch a vítězí poměrně jasně 6:2. Uvidíme, jestli bude česká tenistka ve druhé sadě úspěšnější zejména při proměňování brejkbolů, kterých měla více než soupeřka.

40-A
    A Lisická třetím bodem v řadě získává setbol!

2:4
    A Plíšková se sama připravuje o podání vlastní dvojchybou!

40-A
    Po druhém podání ovšem boduje německá hráčka a získává tak další brejkbol!

30-40
    A pozor! Lisická se nakonec přece jen dostává k brejkbolu!

2:3
    Konečně! Karolína Plíšková konečně prolamuje servis soupeřky a bere si ztracené podání brzy zpět!