Pavlásek – Smirnov 2:0 (kon.) | Mečíř – Riba 2:1 (kon.)
Pospíšil – Robert 0:2 (kon.) | Rola – Minář 2:1 (kon.)
Hájek – Menendez-Maceiras 1:2 (kon.) | Michalička – Kuznecov 0:2 (kon.)
Štěpánek – Ignatik 2:0 (kon.) | Mesaroš – Lustyk 1:2 (kon.)
Martin – Karacev 2:1 (kon.) | Haider-Maurer – Hernych 2:1 (kon.)
Stephane Robert
Stephane Robert (2)
2
6 7
cz Utorok 29.04.2014, 12:19 • Areál SC, Ostrava • Challenger Ostrava - Ostra Group Open by Moneta (antuka)

5:7
    Je dobojováno! Po hodině a dvaadvaceti minutách utkání končí, postupujícím hráčem do druhého kola je po sadách 6-3 a 7-5 Stephane Robert!

0-40
    Velice těžká situace pro Jaroslava Pospíšila, který musí čelit třem mečbolům Stephana Roberta v řadě!

30-40
    Byl zahlášen těsný aut Jaroslava Pospíšila, kvůli jehož nevynucené chybě přichází na řadu první mečbol zápasu pro Stephana Roberta!

30-40
    Veledůležitou výměnu Pospíšil nezvládl, jeho forhend ze základní čáry byl dost nepovedený. Resultuje z toho brejkbol pro Roberta!

3:6
    Další výměna byla ukončena podobnou chybou Pospíšila, jehož forhend nebyl dobře umístěný. Nasazená dvojka po sedmadvaceti minutách získává první set na svou stranu.

30-40
    Robert má první setbol, Pospíšilův úder se do dvorce nevešel jen o pár milimetrů, což potvrdil také rozhodčí.

0:1
    Nyní však přišla další chyba z bekhendu a Stephane Robert tak hned na začátku zápasu odskakuje a získává soupeřovo podání.

15-40
    V prvním gemu má Robert hned dvojici brejkbolů, Pospíšil nevstoupil do zápasu příliš dobře.