Slovensko U18 – Ukrajina U18 1:2 (kon.) | Spojené Arabské Emiráty U18 – Česko U18 0:6 (kon.)
Spojené Arabské Emiráty U18
0:6 (0:3)
Česká republika U18
Utorok 29.04.2014, 15:00 • Mestský štadión Partizánske • Slovakia Cup 2014

Tak toto bola jedna veľká česká paráda. Česi počas celého zápasu kontrolovali hru a nedovolili hráčom Emirátov v podstate vôbec nič. K trom gólom z prvého polčasu dokázali pridať ďalšie tri aj v tom druhom. Postarali sa o to v 47. minúte striedajúci Sadílek, v 60. minute v dnešnom zápase veľmi aktívny Knejzlík a bodku za zápasom dal v 6. minúte Medveděv. Česi si tak stále držia nádej o celkové víťazstvo.
    To je na dnes odomňa všetko. Lúči sa s vami Vladimír Mihálik, pekný deň. (17:14:39)

80+1
    Ale ani z toho nič nebolo a pravdepodobne sa v dnešnom zápase nič nestane.

80+1
    Rohový kop budú zahrávať Spojené Arabské Emiráty.

80
    Teraz sa do úniku dostal na pravom krídle Zorvan, obhodil si protihráča a nepríjemne vystrelil. Brankár jeho pokus len stlmil v rukaviciach ale dokázal loptu zachytiť hoci aj na dvakrát.

79
    Hra je teraz veľmi nesúrodá. Vidíme veľa nepresných prihrávok na oboch stranách.

79
    Séria vhadzovaní pre Emiráty pri českom vápne, ale do šance sa nie a nie dostať.

78
    Khalid vyslal nepríjemnú strelu z hranice 30 metrov. Otáhal bol ale pripravený aj na tento ojedinelý pokus.

77
    Žltú kartu dostává Alabdouli (Spojené Arabské Emiráty U18).

77
    Alabdouli poslal k zemi škaredým zákrokom Helešica. Český hrač potrebuje opateru lekárov a tá mu už beží na pomoc.

76
    Česko zakladá postupný útok až od Otáhala.

75
    Faul Helešica na polovici ihriska pri lopte sú Emiráty a budú rozohrávať voľný kop.

74
    Striedanie v tíme Spojené Arabské Emiráty U18: z ihriska odchádza Alameri, prichádza Ahmed.

74
    Emiráty sa teraz dostali do ojedinelého útoku, keď sa v trojici pustili dopredu proti jednému Čechovi. Ale aj to pokazili a prichádzajú o loptu.

73
    Nakopnutá lopta z polovice ihriska na Knejzlíka končí v rukaviciach Alshamsiho.

71
    Česi teraz držia loptu vo svojej moci a Emiráty sa k nej nie a nie dostať. Na tvárach hráčov Arabských Emirátov je vidieť frustráciu.

70
    Striedanie v tíme Spojené Arabské Emiráty U18: z ihriska odchádza Kahoor, prichádza Almehairi.

69
    Knejzlík poslal vysokú loptu do šestnástky, kde bol pripravený Medveděv. Ten si to chytal na volej ale obranca Emirátov mú vypichol loptu a tak český hráč celou silou nakopol protihráča.

68
    Na zemi ostal ležať jeden z hráčov Emirátov a potrebuje ošetriť. To je priestor pre občerstvenie oboch tímov.
    Góly: 14. Batka, 21. Valenta, 27. Suchan, 47. Sadílek, 60. Knejzlík, 64. Medveděv

Karty:   6. Salim (SAE U18), 49. Meftah (SAE U18), 57. Kahoor (SAE U18), 77. Alabdouli (SAE U18)

Spojené Arabské Emiráty U18: Alshamsi – Aldhanhani, Al Kaabi, Khalid, Alameri, Salim, Meftah, Alameri, Kahoor, Baabdulla
    Náhradníci: Ibrahim – Alabdouli, Mohammad, Mo. Salim, Almatroushi, Ahmed, Almehairi

Česká republika U18: Otáhal – Kodr, Toml, Januška, Knjzlík, Suchan, Valenta, Trubač, Jankto, Takács, Batka
    Náhradníci: Kolář – Honiš, Medvědev, Kvída, Sadílek, Helešic, Zorvan