2
4 6 6
cz Pondelok 28.04.2014, 18:53WTA Oeiras (125) - Oeiras Ladies Open (antuka)

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a příště na počtenou. (20:41:29)

Docela krutý výsledek pro mladou Slovenku. Rybáriková sice vyhrála úvodní set, ale v v další fázi zápasu tahala za hodně krátký konec. Dva inkasované kanáry myslím hovoří za vše, Šafářová tímto vítězstvím srovnala bilanci vzájemných zápasů na 2:2. Jako v předchozích duelech skončilo utkání opět výsledkem 2:1.

Konec zápasu

0:6
    Hotovo, takže i v třetím setu inkasuje slovenská tenistka kanára. Rybáriková zamířila svůj poslední úder do autu.

0-40
    Tři mečboly, Šafářová zamířila dvakrát na pravou stranu, poté si vše rozmyslela a udeřila k bližší postranní lajně.

0-30
    Další zbytečná chyba Rybárikové. Opravdu nechtěl bych být v její kůži.

0-15
    Slabý úder Rybárikové zastavuje síť. Jde vidět velká frustrace slovenské tenistky.

0:5
    Konec přestávky, podávat bude Lucie Šafářová.

0:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

0:5
    Krásný return české hráčky ke vzdálenější postranní čáře. Lucie jde podávat na vítězství.