2
5 7 7
Nedeľa 20.04.2014, 13:13WTA Kuala Lumpur (tvrdý povrch)

6:7
    Donna Vekičová nakoniec presným volejom končí tento napínavý zápas a po 175 minútach a výsledku 5:7, 7:5 a 7:6(4) prekvapujúcou zdoláva našu jednotku Dominiku Cibulkovú!

3-6
    Tak to je zlé! Vekičová berie Dominike i druhé podanie má tak k dispozícii ďalšie tri mečbaly!

6:5
    Tak Dominikina hra si teraz zaslúži absolutórium! Vekičovej doslova nedala v tomto geme šancu a vedie v stratenom sete 6:5!

5:5
    NESKUTOČNÉ!!!!! Dominika Cibulková ušla doslova hrobárovi z lopaty a vracia sa tak do už prehratého zápasu!

40-15
    Dominika sa dostala spod tlaku súperky a získava dva brejkbsly!

4:5
    Bodom priamo z podania získava Dominika čistou hrou svoj servis a znižuje na 4:5! Podarí sa jej prelomiť súperkine podanie po druhýkrát za sebou?

3:5
    Tak predsa! Dominika Cibulková ešte živí nádej na úspech! Berie súperke servis a znižuje na 3:5!

A-40
    Dominika dokonca získava brejkbal a jej šance sa tak reálne zvyšujú!

15-40
    Tri mečbaly pre Donnu Vekičovú!

0:3
    Absolútne nevydarený pokus o víťazný úder vystavuje Dominiku do zložitej situácie! Jej súperka má totiž v rozhodujúcom sete náskok už dvoch brejkov!

15-40
    A po peknom vineri má Vekičová dva brejkbaly!

0:1
    Hneď svoj prvý servis Dominika stráca a tak musí podobne ako v predošlých setoch dobiehať náskok súperky!

15-40
    A hneď na úvod tretieho setu dva brejkbaly pre Chorvátku!

5:7
    Vekičová nenechala nič na náhodu a svojim ôsmym esom uzavrela druhý set, ktorý získala za 64 minút rovnakým pomerom, ako ten prvý stratila!

40-A
    Po výbornom podaní sme svedkami ďalšieho setbalu!

40-A
    Dominika riternovala do autu a máme tu tretí setbal!

15-40
    A máme tu tu dva setbaly pre Vekičovú po aktívnej hre na sieti!

5:6
    Zahlásený aut a Dominika tak stráca servis v tej najnevhodnejšej chvíli! Bude o chvíľu čeliť servisu súperky na zisk druhej sady!

40-A
    A tretí brejkbal Vekičovej!

15-40
    Vekičová sa nahlas hecuje, má po aute Dominiky totiž dva brejkbaly!

5:4
    Dominika vyhnala súperku mimo dvorec a tá namierila do autu. Domča je tak v podobnej situácii ako v prvom sete, dúfajme, že aj ten druhý dopadne rovnako!

4:4
    Vekičová sa teraz viac rozčuľuje ako hrá, čo jej ale nepomôže nič na tom, že Dominika sa opäť dostáva do druhého setu!

40-15
    Cibulková fantasticky zariternovala a Vekičovej nepomohli ani emotívne protesty. Dva brejkbaly pre našu hráčku!

40-15
    Dominika využila súperkin druhý servis a má dve šance na opätovný ribrejk!

1:2
    Tak séria brejkov v druhom sete pokračuje a Vekičová vedie 2:1!

40-A
    A znovu je tu brejkbalová šanca pre mladú Chorvátku!

40-A
    Loptičku od Dominiky zastavila páska a je tu znovu šanca pre Vekičovú.

40-A
    A po ďalšom skvelom riterne má Vekičová brejkbal číslo tri!

15-40
    Po sieti Cibulkovej teda opäť šanca pre hráčku na príjme.

1:1
    Výborne! Dominika si okamžite berie späť stratené podanie a súperky sú na tom v druhom sete rovnako!

40-0
    Tri šance na ribrejk pre Dominiku po ďalšom nádhernom riterne!

0:1
    Donna Vekičová preráža Dominikin servis hneď v úvode druhého setu, keď poslednú výmenu zaklincovala opäť presným vinerom!

15-40
    Krátkou loptičkou vyzvala Dominika súperku na víťazný úder a tá ma hneď v úvode druhého setu dva brejkbaly!

7:5
    Výborne Domi!!! Hneď prvý setbal naša jednotka využíva, keď Vekičová posiela loptičku za základnú čiaru. Dominika víťazi v prvom sete za 46 minút v pomere 7:5!

40-15
    Po sieti Vekičovej má Dominika dva setbaly!

4:4
    A je vyrovnané! Dominika tvrdou hrou núti súperku k chybám a berie si späť stratený servis z piatej hry!

40-30
    Výborne Domi! Presná loptička na čiaru jej prináša brejkbal!

2:3
    Vekičová v piatej hre berie Dominike servis a po prvýkrát sa v zápase ujíma vedenia!