Plzeň – Hranice 29:22 (kon.) | Karviná – Zubří 28:27 (kon.)
28:27 (15:12)
HC ROBE Zubří
cz Nedeľa 13.04.2014, 10:30Chance Extraliga mužů (CZ)

To je z mé strany vše, hezký den. (12:04:39)

Je konec! Sledovali jsme velmi zajímavé utkání, které se rozhodlo v posledních sekundách. Zubří vedlo 50 sekund před koncem o jednu branku, ale nakonec ještě prohrálo. Karviná na konci zabrala a vyhrála 28:27.

60
    Konec zápasu. (28:27)

60
    Domácí vybojovali míč a prosadili se. Karviná rázem vede o jednu branku. (28:27) (28:27)

60
    Oddechový čas pro hostující celek. (27:27) (27:27)

60
    Karviná to zvládla a je opět vyrovnáno. (27:27) (27:27)

60
    Zubří se dokázalo prosadit a kráčí za vítězstvím. Na tahu jsou domácí, kterým zbývá zhruba 50 sekund. (26:27) (26:27)

60
    Hraje se poslední minuta tohoto utkání. (26:26) (26:26)

59
    Hosté neuspěli a dopředu šla Karviná, ale ani domácí se nedokázali prosadit. (26:26) (26:26)

58
    Domácí hráč proměnil sedmičku a je vyrovnáno! (26:26) (26:26)

58
    Šance pro Karvinou. Jeden z hostující hráčů vyfasoval dvě minuty. (25:26) (25:26)

57
    Domácí se přeci jen dočkali vytoužené branky a je to zase pouze o gól. No, bude to ještě hodně zajímavé. (25:26) (25:26)

56
    Oddechový čas pro Karvinou. (24:26) (24:26)

56
    Další vyloučení na straně Zubří. (24:26) (24:26)

56
    Domácí se hnali dopředu, ale neuspěli. Zubří svůj útok zakončilo přesnou střelou a jde do vedení o dvě branky. (24:26) (24:26)

55
    Jeden z hostujících hráčů vyfasoval dvě minutky. (24:25) (24:25)

55
    Domácím krátká přestávka prospěla a po další akci snižují na rozdíl jedné branky. (24:25) (24:25)

54
    Oddechový čas pro domácí celek. (23:25) (23:25)

53
    Domácí se tentokrát nedokázali prosadit a Zubří toho dokonale využilo a poprvé v utkání vede o dvě branky. (23:25) (23:25)

52
    Hosté nic nevymýšleli a po dalekonosném projektilu jdou opět do vedení. (23:24) (23:24)