Alkmaar – Nijmegen 1:1 (kon.) | Utrecht – Heracles 2:1 (kon.) | Waalwijk – Zwolle 0:0 (kon.)
Amsterdam – Den Haag 3:2 (kon.) | Eindhoven – Feyenoord 0:2 (kon.)
RKC Waalwijk
0:0 (-:-)
PEC Zwolle
cz Nedeľa 13.04.2014, 14:30Holandská Eredivisie

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Vítejte u 32. kola nizozemské Eredivisie ligy, ve kterém své síly změří domácí RKC Waalwijk a hostující PEC Zwolle.

Za mírného favorita dnešního střetnutí můžeme považovat hostující celek, který se v tabulce drží na desáté pozici s osmatřiceti body, Domácí Waalwijk jsou o šest místa za PEC Zwolle, tudíž šestnáctí a ztrácí na svého dnešního soupeře osm bodů.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky ohledně tohoto utkání, ptejte se na Twitteru. Stačí označit svůj příspěvek @AdamJoska2 a já se Vám pokusím co nejrychleji odpovědět.

RKC Waalwijk: van Dijk – Apau, Rémy Amieux, Andersen, Van Hoevelen, Prince, Sno, Duits (C), Castelen, Joachim, Jean-David-Beauguel

PEC Zwolle: Boer – van Polen, van Hintum, Lachman, Broerse, Drost, Mokotjo, Ryan Thomas, Klich, Benson, Mustafa Saymak.

1

3
    Z první akce hostů se nakonec vyklubal rohový kop, který rozehraje Klich.

4
    Poprvé v tomto utkání se míče dotkl brankář Broer.

5
    Mokotjo rozehrává další útočnou akci Zwolle.

7
    Mustafa Saymak minul bránu gólmana van Dijka.

9
    Šance Ryana Thomase byla včas zastavena a on se nedokázal dostat ke střele.

11
    Van Dijk si do zápasových statistik připisuje další úspěšný zákrok.

9

13
    Poté co Duits nahrál na Castelena, druhý jmenovaný mířil nepřesně a míč skončil vedle brány Boera.

15
    Duits si připravuje míč u rohového praporku, což znamená, že bude rozehrávat roh.

16
    Boers vyrazil po centru do velkého vápna míč pouze na další rohový kop.

17
    Další roh opět bude kopat domácí Duits.

19
    Po rozehrávce se míč dostal k Joachimovi, ten však neposlal míč mezi tři tyče.

21
    Lachman po faulu domácích bude rozehrávat přímý volný kop na útočné polovině Zwolle.

25
    První žlutou kartu v utkání dostává Rémy Amieux (RKC Waalwijk).

25
    Další standardní akci hostů rozehrává van Hintum.

26
    Hra se přesunula na druhou stranu hřiště, míč má ve své moci Prince.

27
    Price ale za malou chvíli o míč přišel, připravil ho o něj Klich.

28
    Tečovanou ránu Broerse s přehledem chytil van Dijk.

28
    Ryan Thomas odcentroval z rohu hřiště před bránu van Dijka.

30
    U míče je hostující Klich a pomalým tempem se dostává dopředu.

32
    Mustafa Saymak se opřel do střely, ale tento pokus končí vedle levé tyče branky.

35
    Duits vybojoval pro svůj celek rohový kop, který také rozehraje.

36
    Rozehrávku od rohového praporku si ze stejné strany zopakuje Duits.

38
    Joachimovu střelu zkrotil Boer.

41
    Další tři rohové kopy za sebou týmu RKC Waalwijk rozehrál opět Duits.

42
    S pokusem Castelena si poradil hostující brankář Boer.

44
    Mokotjo rozehraje na polovině svého celku.

45
    Ryan Thomas si špatně zpracoval přihrávku a přišel o balón.

45+1

První půle je u konce. Ani jeden z týmů se nedokázal gólově prosadit, a tak je stav nerozhodný 0:0. V pětadvacáté minutě uviděl za ostřejší zákrok žlutou kartu Amieux. Nechce se tedy překvapit, co nám přinese druhý poločas a jestli uvidíme i nějaký ten gól.

46

46
    Střídání v týmu RKC Waalwijk: ze hřiště odchází Jean-David Beauguel, přichází De Ridder.

46
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Ryan Thomas, přichází Narsingh.

47
    První dobrou střeleckou pozici promarnil Joachim.

49
    De Ridder kope přímý volný kop, ale žádné vážnější ohrožení branky z toho nebylo.

51
    Na druhé straně se k míči dostal hostující Klich a žene se do útoku.

55
    Zwolle pokračuje v útočném snažení, ale gól ještě vstřelit nedokázal, nyní má balón na svých kopačkách Lachman.

57
    Waalwijk právě vstřelil branku!
    Joachim získal na polovině svého týmu balón, vydal se do útoku, poté nahrál na DE RIDDERA a ten dokázal balón usměrnit za záda Boera!

59
    Po inkasovaném gólu se Zwolle žene za vyrovnáním, k exekuci rohového kopu se postavil Klich.

60
    Střelu Mustafy Saymaka s přehledem chytil domácí brankář van Dijk.

62
    Andersenův pokus minul bránu Broera.

64
    Další nepřesná rána tentokrát vyšla z kopačky Joachima.

65
    Po předchozí nepřesné střele bude od branky odkopávat hostující brankář.

66
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Hosté se dočkali zaslouženého vyrovnání, když po přesné přihrávce od Mustafy Saymaka skóroval KLICH.

68
    Joachimova další rána mířila mimo tři tyče.

68
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Mustafa Saymak, přichází Fernandez.

68
    Střídání v týmu RKC Waalwijk: ze hřiště odchází autor vyrovnávací branky Klich, přichází Gravenbeek.

71
    Mokotjo nahrál na Broerse, jeho pokus byl však zastaven ještě dříve, než stačil doletět k brance.

72
    Van Dijk vyráží míč na rohový kop, který rozehraje Drost.

74
    Andersen minul bránu, rozehrávat tak bude Boer od své branky.

75
    Střídání v týmu RKC Waalwijk: ze hřiště odchází Duits, přichází Jungschläger.

76
    K míči se dostal Mokotjo, ale za malou chvíli o něj byl připraven domácím hráčem.

77
    Castelenova střela byla velice nepřesná, a tak Boer bude vykopávat od branky.

78
    Nejdříve byl u míče hostující Broerse, ale Apau ho o něj připravil a mám balón ve své moci.

80
    Střídání v týmu RKC Waalwijk: ze hřiště odchází Andersen, přichází Braber.

82
    Žlutou kartu dostává van Polen (PEC Zwolle).

84
    Pokus Joachima byl velice nepřesný.

85
    Narsingh vybojoval míč, ale jeho následná tvrdá střela mířila vedle tyče.

87
    Van Hintum z rozehrávky nahrál na Fernandeze a ten si připravil míč na svou střeleckou nohu, nebylo mu to však moc platné, jelikož z toho byla další nepřesná rána.

89
    V poslední minutě základní hrací doby se k rozehrávce přímého volného kopu staví Apau.

90
    Základní hrací doba je u konce, bude se ale ještě nastavovat pár minut navíc.

90+1
    Se sraženou střelou De Riddera si bez problémů poradil Boer.

90+3
    Zdá se, že po střele Castelena hlavní arbitr ukončí zápas.

Toto utkání nejvyšší nizozemské ligy je již minulostí. Zápas končí za nerozhodného stavu 1:1, když se nejdříve v sedmapadesáté minutě prosadil domácí Ridder a o devět minut později vyrovnal Klich. Každý z týmů si tak připíše jeden bod do tabulky ligy.

To je ode mne z tohoto zápasu vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska! (16:25:50)