Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (po pr.) | Montreal – NY Rangers 1:0 (po pr.) | Ottawa – Toronto 1:0 (kon.)
Florida – Columbus 2:3 (kon.) | Nashville – Chicago 7:5 (kon.) | Arizona – San Jose 2:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.) | LA Kings – Anaheim 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Detroit 0:3 (kon.)
NJ Devils – Boston 3:2 (kon.) | Philadelphia – Carolina 5:6 (0:1 po s.n.) | Washington – Tampa Bay 0:1 (0:1 po s.n.)
Buffalo – NY Islanders 3:4 (0:1 po s.n.)
Ottawa Senators
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Toronto Maple Leafs
cz Nedeľa 13.04.2014, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Dnešní utkání sledovalo 20 500 diváků.

49:13
    Do samostatného úniku v oslabení se dostal Pageau, ale nedokázal udělat ani kličku, ani nasměrovat střelu mimo dosah Reimera.

48:00
    Milan Michálek zatáhl za záchranou brzdu a poslal svůj tým do třech. Byly mu vyměřeny 2 minuty za podržení.

46:23
    Chris Neil (OTT) – 2 minuty držení. Velká šance Toronta na vyrovnání.

45:20
    Spezza našel žabičkou najetého Milana Michálka, jeho klička do bekhendu neslavila úspěch. Reimer jeho vytěsnil betonem.

38:27
    Ou, velká šance na zvýšení náskoku. Nejprve vybojoval puk Erik Condra,vystřelil, jeho pokus Reimer vytáhl, ale dorážku nasměroval Stone až příliš vysoko.

33:44
    Jason Spezza (OTT) dostává 2 minuty za nedovolené bránění brankáři. Toronto má možnost na vyrovnání.

27:35
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Tak to byla jednoduše paráda. Pěkně sehraná přesilovka. Hemský na pravé straně udělal otočku, přihrál na modrou na Karlssona, který naznačil střelu a poslal puk doleva na JASONA SPEZZU, který z první prostřelil Reimera. Asistence: Erik Karlsson, Aleš Hemský.

26:30
    Přihrávka před branku hledala spoluhráče Erika Karlssona, kterého zadržel Paul Ranger (TOR). Ten si odsedí za držení protihráče poctivé dvě minuty.

16:49
    Patrick Wiercioch (OTT) – 2 minuty držení hole.

14:26
    A je tu druhé vyloučení, Jay McClement (TOR) sekl Cody Ceciho a bude za to pykat 2 minuty na trestné lavici.

08:55
    A další branka, která nebyla uznána. Tentokrát celou akci potáhl Aleš Hemský, Reimer puk vyrazil nad sebe, podle sudích puk zasáhl puk vysokou holí dojíždějící Methot. Podle opakovaného záběru to tak opravdu bylo.