Benfica – Alkmaar 2:0 (kon.) | Juventus – Lyon 2:1 (kon.) | Sevilla – Porto 4:1 (kon.)
Valencia – Bazilej 5:0 (po pr.)
Valencia CF
5:0 (2:0)
FC Bazilej 1893
Štvrtok 10.04.2014, 21:05 • Estadio Mestalla • Európska liga

Valencia dokázala zmazať trojgólové manko z prvého zápasu a využila v predlžení oslabenie hostí o dvoch hráčov. K presvedčivej výhre 5:0 prispel tromi gólmi najmä Alcácer. Sledovali sme atraktívne útočné stretnutie a fanúšikovia musia byť spokojní. Domáci celok bol dnes lepším tímom. To je odomňa na dnes všetko. príjemný zvyšok štvrtkovej noci a pri ďalších onlajnoch dovidenia. (23:37:09)

119
    Valencia dala gól!
    JUAN BERNAT dáva Valencií postupovú definitívu, keď bežal sám na Sommera a jeho krásny lob zapadol v bráne

116
    Uvidíme striedanie. Nastupuje Embolo, z ihriska schádza Safari.

115
    Bernat fauluje a vidí žltú kartu.

114
    Alcácer to so svojou oslavou prehnal a dostáva žltú kartu.

113
    A je to tu. Domáci konečne dokázali dať postupový štvrtý gól. ALCÁCER PACO si prevzal v pokutovom území pas za obranu a zoči-voči brankárovi skóruje prudkou strelou k ľavej žrdi. Alcácer tak skompletizoval svoj hattrick.

112
    Bazilej má teraz výhodu rohového kopu.

111
    Bazilej teraz postavil betónový múr pred svoju šestnástku a hráčom Valencie sa nedarí nič vymyslieť.

109
    Piatti hore, Pereira dole.

108
    Jonas získal pre seba nejaký meter priestoru a pokúsil sa ohroziť gólmana súpera z veľkej diaľky. Jeho krásny pokus skončil len niekoľko centimetrov nad brvnom.

107
    Valencia so sériou krátkych prihrávok po rýchlom zahratí priameho kopu.

106
    Kartový mariáš rozhodcu pokračuje. Ďalším potrestaným je Xhaka.

106
    Začalo sa druhé predĺženie.

Druhú polovicu predĺženia budú mať hráči Bazileja veľmi ťažkú. V tej prvej časti prišli behom štyroch minút o dvoch hráčov.

105
    Nadstavenie prvého polčasu sa skončilo.

105
    Sauro vidí v tomto zápase druhú žltú kartu a logicky aj červenú. Zápas sa tak pre neho končí. Za tento šľapák si kartu určite zaslúžil.