Ferenčík sa ocitol v peknej šanci, ale zároveň v ofsajde.

Senický štadión opäť skanduje: "Koongo".

85
    Faul Gorosita na Hiaga.

Dnešné stretnutie sleduje 1324 divákov.

83
    V šestnástke hostí padá Vrablec. Železná únia kričí: "Au,au!" Je pravda, že belasí v posledných minútach veľmi ochotne padajú.

82
    Kosorína odzbrojila dvojica Niňaj, Grendel

81
    Rozhodca odpískal faul na senického hráča. Hiago bral loptu do rúk a Gorosito ho stiahol za dres, vidí tak žltú kartu.

80
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Kalabiška, prichádza Ferenčík.

80
    Niňaj leží na zemi,. rozhodca píska.

80
    Milinkovičov pokus z asi 17 metrov minul ľavú Šullovu tyčku o pár centimetrov.

79
    Ventúra sa pokúšal poslať loptu na Kosorína, ale bol nepresný.

78
    Vittekov pokus o center bol príliš prudký, nasleduje odkop od brány.

77
    Grendelov pokus z diaľky skončil za bránou, ale dostal sa tam po teči domáceho hráča.

76
    Pavlík odvrátil center na roh.

76
    Hiago nahral len Niňajovi a domáci strácajú loptu.

74
    Vittekova spolupráca s Grendelom neskončila úspechom, keďže Grendelova prihrávka na Vittteka bola prudká.

73
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Bagayoko, prichádza Hudák.

73
    Kosorín padá, no rozhodca to za faul nepovažuje. Na druhej strane padá Bagayoko, faul sa píska.

72
    Slovan bráni dobre.

71
    Faul na Bagayoka v strede pola.

69
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Chvátal, prichádza Hiago.

69
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Irobiso, prichádza Kosorín.

69
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Bagi, prichádza Halenár.

69
    Kalabiškov center nenašiel nikoho, následná strela Ventúru bola tečovaná a Perniš ju chytil.

68
    Pokus Opielu nemal potrebnú razanciu a skončil v Pernišových rukaviciach.

68
    Opäť Pavlík hasil nebezpečenstvo pred bránou. Tento raz sklzom odzbrojil Milinkoviča.

68
    Mészáros sa rútil na Šullu, ale ten ho vychytal, lopta mu síce vypadla, ale Gava ju odkopol do bezpečia. Senica hrá teraz naozaj zle.

67
    Spolupráca Vitteka a Grendela neskončila gólom len vďaka Pavlíkovmu sklzu. Ten sa hnevá na spoluhráčov.

64
    Ďalšia chyba v senickej rozohrávke. Milinkovič, ktorý dostal loptu sa pokúšal vycvičiť všetkých brániacich hráčov, ale o loptu prišiel a následný pokus Soumaha vykopol Šulla.

61
    Slovan dal gól!
    Obrovská chyba v rozohrávke. Lopta skončila na Soumahových kopačkách a napriek tomu, že sa ho Gava pokúšal zastaviť, lopta končí v sieti a Senica prehráva 1:3.

61
    Žltú kartu dostává Vittek (ŠK Slovan Bratislava).

58
    Piroska vraj fauloval. Výkon rozhodcu nie je na 100%. Priamy kope pre Slovan z asi 20 metrov.

58
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Peltier, prichádza Mészáros.

57
    Rozhodca píska ofsajd Irobisovi.

V strede ihriska leží Bagi. Ošetrujú ho lekári.

54
    Žltú kartu dostává Opiela (FK Senica).

53
    Piroska bol na hranici šestnástky faulovaný, no Vnuk píska proti domácim. Piroska namieta a vidí žltú kartu.

52
    Piroska podnikol rýchly protiútok, v páde nahral Kalabiškovi, ktorý loptu ešte potiahol. Chcel nahrať Irobisovi, ale ten bol obsadený.

51
    Milinkovič vybojoval roh.

50
    Veľmi nepresný pokus Bagiho.

49
    Viitek reklamoval faul ale Vnuk mu ukázal, aby vstával.

49
    Hrá sa stále medzi šestnástkami.

46

Výkop patrí domácim.

Hráči už vybiehajú na ihrisko. Druhý polčas o chvíľu začne.

Máme za sebou prvých 45 minút. Domáci tím FK Senica prehráva 1:2.

Skóre otváral Vittek už v 13. minúte, keď sa najrýchlejšie zorientoval v neprehľadnej situácii. O 5 minút zvyšoval Peltier.
    Senica hrala stále aktívne a vybojovala si tak pokutový kop, ktorý v 31.minúte s prehľadom prekonal Juraj Piroska.

V polčasovej prestávke sa novinári zhromaždili okolo zraneného špílmachra Senice – Tomáša Kóňu.

Futbal sa divákom, ktorý si našli cestu na štadión musí páčiť. Uvidíme, čo prinesie druhý polčas.

45
    Ventúrov pokus o vysunutie Irobisa skončil neúspechom. Pri lopte bol skôr Perniš.

43
    Priamy kop zahrával Piroska. Našiel Gavu, no ten hlavou tesne míňa bránu.

42
    Žltú kartu dostává Milinkovič (ŠK Slovan Bratislava).

41
    Chvátal sa pokúšal vysunúť Slinkina, ale ten bol pomalý.

40
    Len tak tak, že Milinkovičov pokus o center neskončil v bráne Senice. Pri boji o loptu sa pri ľavej tyčke Šullovej brány zrazili Peltier a jeden z domácich hráčov.

39
    Piroska tento kop zahrával, ale mieril nad bránu.

38
    Domáci kombinovali na polovici domácich a pred šestnástkou teraz jeden z belasých zostrelil Irobisa. Priamy kop pre FK.

36
    Obdobná zákrok na Pirosku pred šestnástkou belasých ako bol pred chvíľou na Vitteka už Vach ako faul neposúdil

35
    Prísne posúdenie situácie – Pavlík podľa Vnuka fauluje Vitteka. Dohovára mu. Priamy kop.

33
    Piroska poslal dopredu Irobisa, ale mal problémy so spracovaním lopty a tak len vypálil, no mieril mimo.

31
    Senica dala gól!
    Loptu si na biely bod postavil JURAJ PIROSKA, kotý ho s pokojom premieňa!

29
    Penalta pre Senicu po už druhom faule na Opielu!

28
    Akciu Vitteka s Peltierom prekazila obrana domácich.

26
    Opiela fauloval Grendela pred šestnástkou hostí.

26
    Opäť roh pre FK.

25
    Piroska ho zahrával na bližšiu žrď, kde bol Ventúra, ale obranca Slovanu ho zneškodnil.

25
    Opiela svojou aktivitou vybojoval roh.

23
    Peltier padá v šestnástke po súboji s Mazáňom, ale rozhodca nepíska.

22
    Mazáňov pokus o vysunutie Kalabišku bol neúspešný.

20
    Mazáňov pokus o center do šestnástky zblokoval Bagayoko.

20
    Faul na Irobisa v strede ihriska.

19
    Soumah sa teraz ocitol v ofsajde.

18
    Deravá senická obrana! Peltier sa rútil dopredu sám, ešte to bol zrejme Gava, ktorý mu znepríjemňoval situáciu, ale LESTER PELTIER i tak vystrelil a aj tento pokus skončil v bráne Senice.

17
    Opiela posielal loptu na Pirosku, ktorý chcel vypáliť z voleja, ale lopta mu nohu preskočila, následne sa k nej dostal mladý Chvátal, ktorý mieril len tesne vedľa ľavej tyčky brány hostí.

14
    Klabiška potiahol loptu na ľavej strane posielal strieľaný center, na ktorý si nabiehal aj Irobiso, ale Perniš bol pri lopte skôr.

13
    RÓBERT ViITTEK poslal loptu na Milinkoviča, ktorý sa dostal až k šestnástke. Centroval, následne tam bola neprehľadná situácia, v ktorej sa najlepšie zorientoval práve autor tejto celej situácie a vypálil delovku, ktorá skončila v sieti.

13
    Milinkovič posielal krížny center na Peltiera, ale pri lopte bol skôr Mazáň a následne Šulla.

12
    Hrá sa medzi šestnástkami.

9
    Priamy kop zahrával Piroska, Perniš boxoval.

9
    Opiela faulovaný na polovici Slovana.

7
    Narážačka Peltiera s Vittekom skončila pokusom Peltiera. Ten Šullovi vypadol za postrannú čiaru. Roh.

Ozýva sa kvalitné fandenie z oboch táborov.

5
    Roh zahrával Grendel, ale Slovanisti sa ocitli v postavení mimo hry.

5
    Slovan bude zahrávať rohový kop.

4
    Irobisov faul na Niňaja.

3
    Priamy kop zahral Grendel, ale domáca obrana zapracovala dobre.

3
    Opiela fauloval na polovici Senice.

Počasie sa už umúdrilo a prestalo pršať.

Na hlavnej tribúne sa nachádza aj zranený Tomáš Kóňa.

Peltierov center nenašiel nikoho.

Úvodný výkop patril hosťom.

1

Priaznivcov belasých zatiaľ veľa neprišlo. Domáci fanklub, Železná únia 1921, je zastúpený vo väčšej miere.
    Hráči FK Senica majú pred sebou nápis: KONGO BOJUJEME AJ ZA TEBA!

Dovoľte mi ešte raz Vás privítať pri sledovaní semifinálového zápasu medzi FK Senica a ŠK Slovan Bratislava.

Počasie sa výrazne zhoršilo, začalo fúkať a husto prší. Uvidíme ako toto počasie ovplyvní výkon na ihrisku.

FK Senica: Šulla – Chvátal, Pavlík, Irobiso, Kalabiška, Slinkin, Mazáň, Gava, Opiela, Ventúra, Piroska (C)
    Náhradníci: Kamesch – Komara, Ferenčík, Hiago, Robero, Kosorín, Královič

ŠK Slovan Bratislava: Perniš – Niňaj, Bagi, Grendel, Milinkovič, Gorosito, Bagayoko, Soumah, Vrablec, Vittek (C), Peltier
    Náhradníci: Polaček, Hlohovský, Halenár, Mészaros, Kolčák, Gašparovič, Hudák

Rozhodca: Vnuk – Chládek, Tomčík.

Vážení športoví priaznivci, vítam Vás pri sledovaní textového prenosu zo semifinálového zápasu Slovnaft Cup-u medzi FK Senica a ŠK Slovan Bratislava.

Tím zo Záhoria sa dostal do semifinále cez Zlaté Moravce. Treba však povedať, že im vo veľkej miere pomohla školácka chyba ViOnu, keď do zápasu nastúpil hráč, ktorý pre karty nastúpiť nemohol.

Seničania nastúpia do zápasu v oklieštenej zostave. Tréner Hapal nemôže rátať s viacerými hráčmi, ako napríklad: Jirásek,Kóňa či Chvátal.

Stopér Petr Pavlík však povedal, že budú bojovať najmä pre Kóňu, ktorému by prípadný postup chceli venovať. Pre tých, čo nevedia: Kóňa sa po likvidačnom zákroku Szarku musel podrobiť operácii ihlice a väzov v členku.

Slovan postúpil do semifinále po tom, čo porazil v dvojzápase Žilinu. Belasí sú na víťaznej vlne a momentálne sa im darí.

Uvidíme, čo prinesie zápas Slovnaft Cup-u. Senica má v prvom zápase výhodu domáceho prostredia. Odveta je naplánovaná o týždeň, t.j. 15.4.2014 o 13:00 v Bratislave.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.