Stosur – Šafářová 1:2 (kon.) | Šafářová – Petkovic 1:2 (kon.)
Andrea Petkovic
Andrea Petkovic (14)
2
6 1 6
cz Piatok 04.04.2014, 21:30 • Family Circle Tennis Centre, Court Billie Jean King • WTA Charleston - Credit One Charleston Open (antuka)

1:6
    Petkovićová končí zápas esem a vyhrává rozhodující set 6:1!

1:5
    Petkovičová je v laufu, nyní vytáhla z klobouku famózní kŕížný prohoz a vede 5:1! Navíc podává.

1:4
    Ten druhý už ji vyšel, takže po dlouhém forhendu Šafářové jde do vedení 4:1 v rozhodujícím setu.

1:3
    A teď už to německé hráčce vyšlo, rozběhala soupeřku a poté využila volný kurt. Petkovičová vede 3:1!

1:2
    Andrea Petkovičová si udržela servis, byť měla velké problémy a musela odvracet brejkboly. Vede tak 2:1 v rohodujícím setu.

1:1
    Využila hned ten první vítězným úderem z forhendu. Je srovnáno na 1:1.

0:1
    Petkovičová si drží servis, v posledních okamžicích se mohla opřít o tvrdé podání. Vede tak 1:0 v rozhodující sadě.

15-30
    Šafářová sice předvedla povedený kraťas, jenže Petkovičová ho doběhla a zahrála přesně na základní čáru.

6:1
    Výborně! Šafářová se podívala, počkala si na pohyb soupeřky a poslala míček do volné části dvorce. Šafářová tak vítězí v druhém setu 6:1!

5:1
    Hned ten první je po dalším razantním útoku využitý a to znamená, že Šafářová vede 5:1!

4:1
    Lucie rozdělovala míče na obě strany kurtu a jen čekala, kdy její soupeřka spáchá chybu. Dočkala se a to znamená, že Šafářová vede 4:1.

3:1
    A své podání si drží, když obelstila Šafářovou na síti. Stav je 3:1 pro Šafářovou.

3:0
    A po returnu v zámezí se Lucie Šafářová může těšit z vedení 3:0!

2:0
    Druhý si už ale Šafářová nenechala ujít a nekompromisně na soupeřku zatlačila. Česká hráčka vede 2:0!

1:0
    Výborně! Forhend Šafářové končí mimo dosah její soupeřky, takže česká hráčka jde do vedení 1:0.

3:6
    Německá hráčka využila hned ten první a raduje se tak z výhry 6:3!

3:5
    Brejkbol je využitý, je to ale hlavně díky obrovské chybě Šafářové, té totiž volej ulétl až prakticky k bariéře... Petkovičová vede 5:3 a podává na vítězství v setu.

3:4
    A taky se ji to daří. Po asi nejdelší výměně zazněl kurtem radostný výkřik německé hráčky, která křížem vymetla roh a vede 4:3.

40-40
    Přenádherná výměna! Šafářová se sice celou výměnu jen bránila, ale nakonec vykouzlila perfektní prohoz po čáře a vybojovala další shodu.

3:3
    Teď měla Šafářová otevřený takřka celý kurt, tohle byla jednoduchá pozice pro zakončení. Je srovnáno na 3:3.

2:3
    Další výměna, končící autem Šafářové, Petkovičová tak získala čistou hru a vede 3:2.

2:2
    Perfektní bekhend po čáře, Petkovičová nestačila ani zareagovat. Je srovnáno na 2:2.

1:2
    Petkovičová si v poklidu udržela servis a po winneru po lajně vede 2:1.

1:1
    Konečně je gem u konce, Šafářová vystřihla perfektní kraťas, který Petkovičová nedostala přes síť. Je to 1:1.