Vítkovice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Otrokovice – Tatran 3:10 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
3:10 (0:5, 2:3, 1:2)
ESA logistika Tatran Střešovice
cz Sobota 29.03.2014, 20:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

Je tu konec utkání a Střešovice si i dnes připisují vítězství 3:10 a vedou 3:0 na zápasy. Již zítra budou mít možnost s čistým štítem postoupit do dalších bojů, utkání se hraje již v 17:00, tak jej nezapomeňte sledovat opět na našich stránkách. Děkuji vám za pozornost a přeji krásný zbytek sobotní noci, na počtenou. (22:09:38)

Střely na branku: 12:7

60:00

59:39

59:23
    Panteři v šesti.

57:39
    Již osmé vyloučení hostí, tentokrát míří na trestnou Jan Natov za hrubost.

57:20
    Tak teď se Michajlovič doslova teleportoval do brány a zabránil gólu, neskutečné.

56:45
    Střešovice právě vstřelily branku!
    A máme tady desátou branku v podání MARKA VÁVRY. Asistence: Jiří Kolísko.

56:26
    Hosté nyní orazítkovali tyč.

55:16
    Střešovice za svojí brankou a domácí s brankářem.

55:00
    Střela Sovjáka hodně mimo Rebrovu klec.

54:09
    Domácí hrají už takřka s přestávkami tři minuty power-play a ještě nedostali gól.

53:47
    Domácí teď jsou opět mírně aktivnější, ale moc to není zatím účinné.

52:28
    Panteři opět v šesti.

52:11
    Hosté opět u míčku.

51:30
    Za méně než devět minut hry už by byl zázrak s tímto skóre něco udělat.

50:50
    Domácí zkouší power-play.

50:00
    Rebro skvěle chytil stoprocentní šanci domácích.

49:01
    Pěknou akci Střešovic zakončil MAREK VÁVRA. Asistence: Jiří Kolísko.

48:11
    Modří hrají velmi dobře, jen to skóre ještě zkorigovat.

Nikol Kuncová

Góly a asistencie: 25. Petřík (Hradil), 26. Hradil (Ťopek), 44. Uhrinovský (Blizňák) – 1. Fridrich (Gruber), 4. Mayer (Podhráský), 7. Podhráský (Garčar), 18. Natov (Podhráský), 19. Natov (Podhráský), 26. Natov (Podhráský), 32. Podhráský (Natov), 32. Gruber (Garčar), 50. M. Vávra (Kolísko), 57. M. Vávra (Kolísko)

PSG Panthers Otrokovice: J. Krkoška (19. Michajlovič) – Blizňák, Sovják, Vaněk, Uhrinovský, Valčík, Večeřa, Ťopek, Hradil, Martin Nagy, Graclík, Zbořil, Michal Nagy, Matejčík, Kostka, M. Krkoška, Zach, Ivan, Petřík
    ESA logistika Tatran Střešovice: Rebro (Kafka) – Podhráský, Heřmanský, Deutsch, Mayer, T. Vávra, Garčar, Kolísko, Richter, Riebauer, M. Vávra, Druber, Fridrich, Ježek, Hartman, Řehoř, Natov

Rozhodca: Libor Gavlas – Lukáš Mikula