NJ Devils – NY Rangers 0:2 (kon.) | Winnipeg – Carolina 2:3 (kon.) | Toronto – Montreal 3:4 (kon.)
Arizona – Boston 2:4 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:8 (kon.) | San Jose – Washington 2:3 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Pittsburgh – St. Louis 0:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:4 (2:3, 0:0, 1:1)
Montreal Canadiens
cz Nedeľa 23.03.2014, 00:15 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

58:55
    Reimer je na střídačce! Toronto to zkouší v šesti.

55:44
    Toronto hrálo v šesti. Montreal bude hrát 2 minuty přesilovou hru.

51:14
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal skóruje v samém závěru přesilové hry. Na pravém kruhu se dostal ke kotouči TOMÁŠ PLEKANEC, jenž našel mezírku mezi tyčí a Reimerem. Asistence: Andrej Markov, P.K. Subban.

49:14
    Montreal bude hrát přesilovou hru! Na 2 minuty je za zákrok na Price vyloučen Van Riemsdyk.

47:42
    Z levého kruhu vystřelil Bourque a trefil levou tyč!

46:20
    Hostující obraně ujel do velké šance Kessel, který jel sám na Price, kterého ale střelou k pravé tyči nepřekvapil.

42:49
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto přesilovou hru využívá a podruhé v utkání vyrovnává. Na brankovišti zůstal stát NAZEM KADRI, který dostal přihrávku od Lupula a okamžitě zamířil přesně k pravé tyči. Asistence: Joffrey Lupul, Mason Raymond.

41:01
    Za hákování je vyloučen na 2 minuty Plekanec. Toronto bude hrát přesilovou hru.

37:10
    V Torontu mohlo být opět vyrovnáno. Z mezikruží vystřelil přes obránce Bozak a trefil břevno.

19:08
    Montreal si bere své ztracené vedení zpátky! Z levého kruhu vystřelil BRIAN GIONTA, který mířil přesně a poslal kotouč k pravé tyčce. Reimer měl zakryty výhled a na kotouč vůbec neviděl. Asistence: Rene Bourque.

18:03
    V Torontu máme vyrovnáno. Kessel odvedl před Pricem dobrou práci, když se dokázal uvolni a přesně přihrál kotouč na hůl TYLERA BOZAKA, který už měl lehkou úlohu, když měl před sebou odkrytou branku. Asistence: Phil Kessel.

11:02
    Z nenápadné akce Toronto snižuje na rozdíl jediné branky. Z vrcholu pravého kruhu vystřelil z první po přihrávce Raymonda JOFFREY LUPUL a zamířil přesně pod horní tyčku. Asistence: Mason Raymond.

10:45
    Montreal mohl navýšit své vedení. Pacioretty a Vanek se dostal do přečíslení dva na jednoho, které střelou do Reimera zakončil prvně jmenovaný.

8:15
    Toronto bude hrát přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Desharnais.

6:52
    Montreal vede během krátké chvíle o dvě branky. Gionta vyslal pasem přes střední pásmo do šance RENEHO BOURQUA, který se nerozpakoval a z levého kruhu poslal kotouč k levé tyči. Asistence: Brian Gionta, Mike Weaver.

5:47
    Montreal se dostává do vedení. Úspěšným střelcem se stává MAX PACIORETTY, který se dostal ke kotouči mezi kruhy a střelou po ledě dostal kotouč do branky. Reimer nedokázal zareagovat. Asistence: David Desharnais.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 12. Lupul (Raymond), 19. Bozak (Kessel), 43. Kadri (Lupul, Raymond) – 6. Pacioretty (Desharnais), 7. Bourque (Gionta, Weaver), 20. Gionta (Bourque), 52. Plekanec (Markov, Subban)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Franson, Gleason, Rielly – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kulemin, Kadri, Lupul – Clarkson, Bolland, Raymond – Orr, McClement, Bodie
    Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Jemelin, Markov, Subban, Bouillon, Murray, Weaver – Vanek, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Briere – Gionta, Galchenyuk, Bourque – Weise, Eller, Moen

Rozhodca: Kimmerly, Kowal – Amell, Sericolo

Diváci: 19 789