Groningen – Arnhem 3:1 (kon.) | Heerenveen – Nijmegen 2:2 (kon.) | Eindhoven – Kerkrade 3:1 (kon.)
FC Groningen
3:1 (1:1)
SBV Vitesse Arnhem
cz Sobota 22.03.2014, 18:45 • Stadion Euroborg, Groningen • Holandská Eredivisie

To je z této on-line reportáže vše, přeji hezký zbytek soboty. (20:42:24)

Je za námi velice zajímavý duel. Skóre otevřel v 10. minutě aktivní Zivkovic, jenž využil zaváhání Kashii. Na tuto branku se hostům ještě podařilo odpovědět, a to zásluhou Atsua, který skvěle přeloboval Bizota. Ve druhém poločase už ovšem padaly góly jen do sítě Arnhemu. Po rohovém kopu poslal míč za záda Velthuizena van der Velden a v 63. minutě se krásnou střelou k tyči prosadil Chery.