HK Poprad
5:4 (0:2, 3:1, 2:1)
HK Spišská Nová Ves
Nedeľa 16.03.2014, 16:30 • Zimný štadión mesta Poprad • 1. liga žien play-off

Hráčky Popradu zvládli oba svoje domáce zápasy a stav finálovej série sa vyrovnáva na 2:2. O všetkom sa tak rozhodne v piatom finálovom zápase, ktorý sa bude hrať 22.marca na ľade Spišskej Novej Vsi.
    Odo mňa je to na dnes všetko, prajem Vám príjemný zvyšok večera. (19:35:10)

60:00

53:44
    Domáca Petra Országhová dostáva trest za nedovolené bránenie.

53:24
    Hosťujúca Iveta Klimášová vylúčená za hákovanie.

50:28
    Poprad dal gól!
    Tretíkrát v zápase sa dostáva Poprad do vedenia. Tentokrát je autorkou gólu MARTINA STAROŇOVÁ. Asistencia: Tatiana Ištocyová.

51:18
    V krátkom časovom slede dostáva druhý dvojminútový trest Barbora Kežmarská. Tentokrát je vylúčená za nedovolené bránenie.

47:17
    Autorka posledného gólu Barbora Kežmarská dostáva dve minúty za faul lakťom.

42:52
    Spišská Nová Ves dala gól!
    BARBORA KEŹMARSKÁ vyrovnáva vo vlastnom oslabení na 4:4. Asistencie: Miriam Mikesková, Petra Jurčová.

42:34
    Hosťujúca Alexandra Tucsányiová dostáva dvojminútový trest za podrazenie.

41:27
    Domáce hráčky budú hrať v oslabení, pretože Janka Čulíková dostáva dve minúty za napadnutie.

40:05
    Hosťujúca Miriam Mikesková vylúčená za hákovanie.

40:05
    5 sekúnd po úvodnom hvizde tretej tretiny sa ujímajú vedenia hráčky Popradu zásluhou PATRÍCIE GORECKEJ. Asistencia: Kristína Obercianová

40:01

Po druhej tretine je stav zápasu vyrovnaný 3:3 a pred treťou záverečnou dvadsaťminútovkou ostáva všetko otvorené.

40:00

38:07
    Denisa Lalíková oslabuje Poprad a dostáva dve minúty za podrazenie.

36:34
    Domáca Tatiana Ištocyová vylúčená za krosček.

34:42
    MARTINA MUCHOVÁ svojím druhým gólom v zápase vyrovnáva na 3:3. Asistencie: Miroslava Plencnerová, Lenka Sroková.

26:58
    Barbora Kežmarská dostáva druhý dvojminútový trest v tejto tretine. Tentokrát tiež za napadnutie.

Tomáš Pajerský

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 21. Žitňanská (Džurňáková, Országhová), 22. Žitňanská (Drdáková, Danková), 24. Gorecká, 41. Gorecká (Obercianová), 51. Staroňová (Ištocyová Tatiana) – 15. Muchová (Sabolová, Kežmarská), 19. Sroková (Klimášová, Mikesková), 35. Muchová (Plencnerová, Sroková), 43. Kežmarská (Mikesková, Jurčová)

HK Poprad: Lambertová – Országhová, Žitňanská, T. Ištocyová, Lalíková, Krivianska, Gáborčíková, Voščeková, Kováčiková – Džurňáková, Čulíková, Staroňová – Gorecká, Obercianová, Krajňáková – Bednárová, Danková, Drdáková – L. Ištocyová, Šulíková, Korenková
    HK Spišská Nová Ves: Zuziaková – Turcsányiová, Majkuthová, Tóthová, Balášová, Klimášová – Muchová, Sroková, Plencnerová – Maskaľová, Mikesková, Jurčová – Sabolová, Kežmarská, Csiszérová – Suráková, Pastvová

Rozhodca: Moleková – Zvadová, Besedičová