Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 3:6 (kon.) | Jekaterinburg – Barys 1:2 (kon.)
Novgorod – Ufa 2:4 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
HC Salavat Julajev Ufa
Streda 12.03.2014, 16:00 • Konovalenko Sports Palace • Play-off KHL

Je tu záver stretnutia, v ktorom sa podarilo hosťom zvíťaziť a podarilo sa mu dostiahnuť sériu do vyrovnania, keď je po tomto stretnutí stav 2:2. Ufa po domáci dvoch strátách dokázala dohnať stratená na ľade súpera. (18:21:44)

60:00

52:10
    Domáci majú už len 50 sekúnd riadneho hracieho času pred sebou.

58:19
    Salavat Ufa dala gól!

Lenže je po domácich nádejách. Prázdnu domácu bránu trafil bezproblémov JEGOR DUBROVSKIJ a zvýšil vedenie hostí na rozdiel dvoch gólov.

57:50
    Torpédo Novgorod dal gól!

Domácim sa podarilo pri hre bez brankára skorigovať stretnutie a ešte môžu vyrovnať. Autorom gólu je JEVGENIJ SKAČKOV.

56:45
    Hosťujúcemu Sopelovi a podarilo vyhodiť puk.

56:32
    Domáci brankár opäť zamieril na striedačku. Domáci hrajú power – play.

55:42
    Hostia vyhadzujú puk do stredného pásma.

55:20
    Domáci sa nedarí usadiť v pásme a zrejme dneska už nič neurobia so stretnutím.

Medzičasom hrajú hostia v plnom počte.

54:04
    Chlystov sa pokúšal bekhendom prekonať Kasutina, ale nepodarilo sa mu to.

53:21
    Domáci sú vykazaný z útočného pásmaa brankár Kasutin sa vracia do brány.

52:53
    Strelu od modrej čiary na bránu Ufy vyslal Valentanko, ale gól to nerináša.

53:23
    Domáci sa rozhodili odvolať brankára Kasutina a hrajú 6 na 4.

51:48
    Domáci sa môžu dostať do stretnutia, ak využijú presilovku po faule kolenom,ktorý spravil Kudla.

50:59
    Brankár Ufy vasilevskij je v bráne pokojný a likviduje jednu strelu za druhou.

49:50
    Domáci začína zvyšovať tlak. Lenže do zakončenia sa im nedarí dostať.

48:50
    Po vhadzovaní zakončuje Wolski, ale brankára hostí nedokázal prestreliť.

48:15
    Grigorenko vybojoval puk, ale len ho nahodil na bránu.

47:49
    Zfa kontroluje hru. Domáci sa nedokážu presadiť.

46:30
    Strela Chlystopova je nepresná.

46:08
    Hosťom sa darí. Zatiaľ im to aj vyhovuje. Vedú o dva góly.

45:33
    Následne musel zasahovať aj domáci brankár.Puk schoval do svojej lapačky.

43:40
    Domáci sa dostali dobrejku, ale Konkov neuspel. Jehos trela skončila na bočnej sieti.

42:29
    Domácu brankár zneškodnil strelu hostí od modrej čiary.

41:35
    Immonen sa putil medzi dvojicu obrancou, ktorý ho zastavujú.

40:20
    Domáci sa pustili do súpera bez rešpektu.

40:01

Mám po druhej ne. Po bezgólovej prvej časzti to hráčom v druhej tretine začalo padať. Najprv boli aktívny domáci, čo aj využili. Lenže potom prišla 5 minutovka hostí, ktorá sa začala využitou presilovkou a následne v závere tretiny hostia trestali domáce chyby ďalšími dvomi gólmi.

40:00

39:29

Ani nie po minúte hostia pridávajú ďalší gíl. Od modrej čiary zakončil ARTURS KUDLA, keď puk preletel ponad betón brankára domáceho celku. Brankár mal však pred sebou kopu tiel a nič nevidel.

38:38

Hostia potrestali domácu chybu tým najlepším a to gólom. IGOR MIRNOV dostal puk cez celé klzisko a nedal šancu domácemu brankárovi. Ufa sa tak dostáva do vedenia.
    Asistenci: Andrej Zubarev, Alexej Kajgorodov.

38:25
    Domáci radšej vyhadzujú puk.

38:03
    Hostia zle rozohrali a puk sa dostal ku Grigorenkovi.

37:00
    Hostia po vyrovnávajúcom góle začali viacej byť aktívnejšími.

36:06

Hosťom sa podarilo využiť presilovú hru, keď sa presadil IVAN VIŠNEVSKIJ, ktorému puk na modrú čiaru posunul Kolcov a domáci obranca zakončil presne.
    Asistencia: Kirill Kolcov.

35:42
    Kolanos podrazil súpera a odchádza na trestnú lavicu.

34:30
    Wolki neodkázal prekonať Vasilevskiho a poňom sa to nepodarilo ani Kollanosenovi.

34:00
    Domáci v hre 5 na 5 sú aktívnejší.

33:09
    Domáci hrajú v plnom počte.

32:37
    Lenže trestné strieľanie Konkov nedokázal využiť, keď pokúšal domáceho brankára prestreliť.

32:37
    Konkov sa dostal do samostatného úniku, kde bol faulovaný a je nariadené trestné strieľanie za sekanie.

32:12
    Domáci sa v oslabení skvele bránia. Nepúšťajú súpera ku žiadnemu zakončeniu.

31:09
    Grigorenko dostáva dve minúty za sekanie, čím dáva možnosť hosťom vyrovnať.

31:00
    Nahodený puk pred Kasutina sa od brány snažil pretlačiť Hartikainen. ale domáci brankár je zatiaľ neprekonateľný.

30:15
    Ufa sa pokúša dostať do útočného pásma nahodeným puku.

29:33
    Pankov mal priestor, ale nedikázal prekonať veľmi dobre chytajpceho Kasutina.

28:30
    Za osem a pol minúty druhej tretiny musel brankár Ufy čeliť dvanástim streleckým pokusom. Jeden puk však skončil za jeho chrbtom.

27:50
    Veľmi peknou strelou sa predviedol Immonen, ale ešte krajší zákrok predviedol brankár Ufy Vasilevskij.

27:10
    Preberá sa uža ja mužstvo Ufy a vidíme hokej hore – dolu.

26:18
    Druhý gól mohol pridať Krasnoslobodcev, ale Vasilevsky bol v mikro súboji s domácim hokejistom úspešnejší.

26:01
    Hra je v obrannom pásme Ufy, kde sa bude vhadzovať.

25:30
    Slepševovi sa nepodarilo prpálil brankára Kasuitina. Domáci brankár si drží čisté konto.

24:51
    Torpedo pokračuje vo svojej aktivite.

24:01

Domácim sa podarilo svoju prevahu korunovať gólom. VLADIMÍR GALUZIN trafil z ľavého kruhu presne ponad rameno brankára Ufy.

22:35
    Úvod druhej tretiny patrí znovu domácim. Ufa sa oslobodila len za cenu zakázaného uvoľnenia.

22:18
    Bombu Galuzina zneškodnil Vasilevský v lapačke.

21:01
    Následne je hra prerušená pre zakázané uvoľnenie.

20:58
    Pašin zakončoval z nebezpečnej pozície, ale brankár hostí bol pripravený.

20:01

Máme za sebou 20. min. Gól sme nevideli, ale za to bola trestná lavice zaplnená viacerími hráčmi.

20:00

19:30
    Ešte je tu jedna strela domácich, ale stou nemal Vasilevski problémy.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:30
    Domáci začinajú svoj útok od vlastnej brány.

17:10
    Tolpekova strela e zblokovaná a Kasutin nemusí zasahovať.

16:32
    Divákom sa stretnutie zatiaľ musí páčiť.

15:31
    Ufa hrá v plnom počte.

15:11
    Puk sa dostal na hokejku Krasnoslobodceva, ale ten neprekonáva brankár Ufy.

14:49
    Domáci v presilovke držia útočné pásmo, ale nevedia sa dostať do zakončenia.

13:31
    Za podrazenie dostal domáci Makarov dvojminutový trest.

13:16
    Pankov sa lišiacky snaťil zasunuť puk pomedzi betóny Kasutina, ale domáci brankár si dal pozor.

12:44
    Iniciatívu hry preberajú hráči Julajevu. Momentálne majú puk vo svojej moci a snažia sa dostať do útočného pásma.

11:36
    Oba celky hrajú po dlhšej dobre v plnom počte.

10:44
    Strela Salminena neohrozila brankára Vasilevskeho.

10:01
    V presilovkách sa nedarí ani jednému mužstvu.

09:26
    Ďalší vylúčený hráč je domáci Grigorenko.

07:44
    Je po presilovej hre hostí. Stepanov podrazil súpera a dotáva aj on dve minúty.

07:15
    Ufa sa však v presilovej hre nedokáža usadiť v útočnom pásme.

06:59
    Denisov sa previnil voči pravidlám hrubosťou.

06:15
    Strelu Dubrovskija bez problémov likviduje brankár Kasutin.

05:42
    Hosťom sa nedarí dostať do koncovky.

04:40
    Strela od modrej čiary z hokejky Galuzina minula bránu.

04:20
    Pred domácou bránou sa strhla šarvátka o puk, ktorý nik nevedel kde je.

04:10
    Hostia sa snažia založiť nejakú kombinačnú akciu, ale domáci im to nedoprajú.

03:24
    Hostia hrajú v plnom počte.

01:59
    Skačkov si nakorčuľoval pred bránu hostí, ale Vasilevského neprekonáva.

01:40
    Krasnoslobovec naghadzuje puk na bránu.

01:24
    Je tu prvé vylúčenie. Tolpeko dostýva dve minúty za sekanie.

00:25
    Prvou steelou sa prezentuje Hartikainen.

00:01

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Hietanen, Makarov, Valentanko, Chomickij, Grigrovev, Denisov, Belochvostikov – Paršin, Immonen, Salminen – Krasnoslabocev, Galuzi, Skačkov – Wolski, Kolanos, Ljudičin – Konkov, Badjukov, Miščenko.

HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Sochackij) – Sopel, Kulda, Višněvskij, Sčitov, Zubarev, Kolcov, A. Vasilevskij, Isangulov – Hartikainen, Makarov, Pankov – Dubrovskij, Chlystov, Tolpeko – Mirnov, Kajgorodov, Pihlstrom – Slepyšev, Mereškin, Stěpanov.

Rozhodca: Zacharov, Bulanov – Palej, Lazarev.

Prajem príjemné popoludnie všetkým fanúšikom kvalitného hokeja, ktorý nám ponúka Kontinentálna hokejová liga. Súťaž pokračuje osemfinálovými súbojmi a pohárom nádeje. Dnes sa hrá štvrté stretnutie série medzi Torpedom Nižnij Novgorod a Salavatom Julajev Ufa. Moje meno je Marek Antalík a ja Vás budem sprevádzať týmto zápasom. Začiatok zápasu je naplánovaný na 16:00 SEČ. Pred začiatkom si poďme predstaviť aktérov tohto stretnutia.

Stav série pred štvrtým stretnutím týchto dvoch mužstiev je 2:1. V prvých dvoch stretnutiach vyhralo Torpedo v Ufe 3:1 a 1:0. Na domácom šade však včera nestačili na súpera a podľahli mu v predĺžení 1:2.

Uvidíme, čo nám prinesie toto stretnutie. Diváci sa majú na čo tešiť.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 25. Galuzin, 58. Skačkov – 37. Višnevskij (Kolcov), 39. Mirnov (Zubarev, Kajgorodov), 40. Kudla, 59. Dubrovskij

HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Sochackij) – Sopel, Kulda, Višněvskij, Sčitov, Zubarev, Kolcov, A. Vasilevskij, Isangulov – Hartikainen, Makarov, Pankov – Dubrovskij, Chlystov, Tolpeko – Mirnov, Kajgorodov, Pihlstrom – Slepyšev, Mereškin, Stepanov.

Rozhodca: Zacharov, Bulanov – Palej, Lazarev