Ostrava – Liberec 3:8 (kon.) | Pardubice – Kladno 12:3 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
3:8 (0:5, 2:1, 1:2)
FBC Liberec
cz Nedeľa 09.03.2014, 14:15 • ČPP Aréna, Ostrava • Play-down Livesport Superligy CZ

Je za námi utkání, veckterém zvítězil hostující Liberec poměrně hladce 8:3. Ostrava si dnes neporadilo hlavně v první třetině, kde pětkrát inkasovala a víceméně bylo po dvaceti minutách o vítězi utkání rozhodnuto. S konstatováním, že Liberec vyrovnává stav série na 1:1, se s Vámi loučím. (16:24:53)

60:00

59:11
    Třetí třetina už byla na ostří nože, souboj Plíhala s Vážným vyhrál ostravský hráč..

58:25
    Utkání v hale sleduje 82 diváků.

56:36
    Hůza na hřišti, Komačka měl dvě příležitosti skórovat po nahrávkách Skácela.

55:32
    Vyloučen hráč Marek Štěpánek z družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.

52:35
    Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva FBC ČPP Software Ostrava na 2 minuty za hrubost, společne s ním je vyloučen Pavel Hůza z družstva FBC Liberec na 2+2 minuty za hrubost.

52:16
    Robenek vytáhl reflexivní zákrok rukou proti střele Blažka za polovinou.

51:15
    Liberec sbírá všechny Skácelovy typické přihrávky přes šířku hřiště.

49:52
    Ostrava právě vstřelila branku!
    VÁCLAV KOMAČKA se trefuje přesně od mantinelu. Asistence: Marek Švajný.

49:34
    Perfektní pokus Plíhala bezprostředně před Vaníčkem, gólman vyráží helmou.

48:42
    Liberec právě vstřelil branku!
    Do prázdné brány střílí další branku TOMÁŠ MAREK. Asistence: Radek Valeš

48:13
    Vyloučen hráč David Böhm z družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.

47:21
    BOHUSLAV FERDAN přidává sedmou branku a vyhání tak domácího Krupu z branky. Asistence: Jan Krupička.

46:52
    Přesilovka Liberce končí a do vyložené šance se hosté víceméně nedostali.

46:40
    Kluchovu střelu blokuje Komačka.

44:52
    Vyloučen hráč Gabriel Mertha z družstva FBC ČPP Software Ostrava na 2 minuty za hrubost.

43:30
    Ostravákům na holi chybí štěstí, Lipový zachytil Vaníčkův výhoz, ale trefil pouze prvního hráče před sebou.

42:58
    Šešulka vytlačil Marka ze střelecké pozice.

40:53
    Krupa fantasticky vychytal samostatný únik Ferdana B.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 22. Plíhal (Krzyžanek), 25. Kašpar (Skácel), 50. Komačka (Švajný) – 2. Valeš (Klucho), 5. Veselý, 8. Ferdan (Marek), 16. Král (Nesměrák), 18. Böhm, 23. Ferdan (Štěpánek), 48. Ferdan (Krupička), 49. Marek (Valeš)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Krupa (Robenek) – Plíhal, Švajný, Hudec, Skácel, Šešulka, Trulík, Komačka, Šimíček, Krzyžanek, Žák, Mertha, Lipový, Svačinka, Klimscha, Kašpar, Kováč, Kašovský
    FBC Liberec: Vaníček (Prokeš) – Klucho, Valeš, Blažek, Hůza, Štěpánek, Marek, Veselý, Ferdan B., Ferdan P., Böhm, Strobach, Uher, Krupička, Král, Vážný, Nesměrák

Rozhodca: Libor Gavlas a Lukáš Mikula