Gruzínsko – Luxembursko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Faerské ostrovy 3:1 (kon.) | Kazachstan – Island 3:2 (kon.)
Malta – Švédsko 1:2 (kon.) | Grécko – Turecko 2:1 (kon.) | Írsko – Čierna Hora 1:2 (kon.)
Sev. Írsko – Taliansko 0:2 (kon.) | Belgicko – Srbsko 0:3 (kon.) | Rakúsko – Albánsko 1:3 (kon.)
Švajčiarsko – Lichtenštajnsko 5:1 (kon.) | Dánsko – Estónsko 8:0 (kon.) | Anglicko – Wales 1:0 (kon.)
Portugalsko – S. Macedónsko 2:0 (kon.) | San Maríno – Fínsko 0:0 (kon.)
Rumunsko
3:1 (1:0)
Faerské ostrovy
cz Streda 05.03.2014, 14:00Kvalifikácia na ME U21

90
    V poslední minutě střídají ještě Rumuni. Odstupuje Bumba. Na pár minut si zahraje Popescu.

87
    A vzápětí hosté střídají podruhé. Odcházejícího Fredriksberg vystřídá v závěru zápasu Petersen.

87
    Ellingsgaard má pro dnešní den již odpracováno. Nahradí ho Hed. Hansen.

77
    Dnešní utkání končí pro Gavru. Toho v následující pasáži vystřídá Bus.

70
    I Faerské ostrovy poprvé střídají. Odcházejícího René Jansena vystřídá Ingason.

67
    Přichází první střídání. Odstupuje Boldor, kterého ve hře nahradí Dan.

66
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Rumuni opět odskakují na rozdíl dvou gólů. Prosadil se CRISTIAN GAVRA.

65
    Tak s kartami se nám roztrhl pytel. Další, kdo obdržel žlutý prohřešek je Balasa.

62
    Petelu je dalším hráčem, který po faulu na Jensena obdržel žlutou kartu.

58
    Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
    Míč si na kopačku připravil GUNNAR ZACHARIESEN, jenž s přehledem střelou k tyči snižuji.

57
    Boldor fauloval v pokutovém území a hosté budou zahrávat penaltu!

56
    Tak jsem to zakřikl, jelikož záhy na to přidávají domácí druhý gól. Autorem branky je MARTIN MADALIN.

52
    A hned na to hlavní rozhodčí tahá žlutou kartu znovu. Tentokrát jí ukazuje Beznarovi.

52
    Žlutou kartu si vysloužil René Joensen.

45
    Bumba v závěru dostává po faulu žlutý prohřešek.

37
    Teď už ale hlavní arbitr žlutou kartu vytahuje. Vysloužil si jí hostující Hansen.

20
    Gavra byl v dobré střelecké pozici, jenže místo gólu překvapivě minul svatyni K. Joensena.

18
    A domácí jdou do zaslouženého vedení. Smutným autorem je hostující hráč SORMUND KLASO, který si dal vlastní gól.