Chodov – Židenice 3:2 (kon.) | Vítkovice – ELITE PRAHA 5:1 (kon.) | Ne – Tatran 12:1 (kon.)
Bohemians - NE – Liberec 2:6 (kon.)
Ne
12:1 (4:0, 4:0, 4:1)
ESA logistika Tatran Střešovice
cz Nedeľa 02.03.2014, 18:00 • SH Jižní Město, Praha • ČEZ Extraliga žen (CZ)

To je ode mě z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen florbalového) Onlajnu, na počtenou! (20:05:16)

Dnešní utkání je u konce. Herbadent potvrdil roli favorita, když znovu nastřílel přes 10 gólů. Tatran neměl žádnou šanci, i když se jednou v utkání jednou prosadil, bylo to ve 42. minutě, při přesilové hře. Stav série je tedy 2:0!

Nejlepšími hráčkami tohoto utkání jsou: za Herbadent Pilíková Tereza a za Tatran Beranová Barbora.

Střely ve třetí třetině: Herbadent 16 a Tatran 9.

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

57:09
    Urbánková běžela na branku a chtěla přihrát na Pernou, ale obrana Tatranu tuto nahrávku zneškodnila.

55:12
    Herbadent si na půlce špatně přihrál a hráčka Tatranu běžela sama na branku, ale obrana Herbadentu se stačila vrátit a střelu zblokovala.

52:43
    Herbadent nevyužívá svou přesilovou hru. Hosté v plním počtu.

52:33
    Herbadent si snaží vytvořit šance přihrávkami, ale bohužel vždy něco v koncovce selže.

50:43
    Vyloučen hráč Hana Veřmiřovská družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.

50:13
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ANET JAROLÍMOVÁ.
    Asistence: Martina Kleinová

49:40
    Urbánková střílí z otočky ale bohužel branku netrefuje jen o kousek.

49:14
    Oddechový čas pro Tatran Omlux Střešovice.

48:29
    Nyní měl Herbadent hned několik šancí, ale bohužel branku míjí.

47:45
    Hráčky Tatranu se dostaly do přečíslení ale bohužel přestřelily branku.

46:27
    Nyní díky velkému důrazu v brankovišti dává TEREZA PILÍKOVÁ jedenáctý gól tohoto utkání.
    Asistence: Magdalena Klímová

45:32
    Autorem branky je TEREZA PILÍKOVÁ.

44:55
    Hráčka Tatranu běžela sama na branku a z poza branky přihrávala před branku kde nebyl nikdo na dorážku.

44:23
    Asistence: Alexandra Ferencová

43:30
    Nordinová přihrávala před branku, kde bohužel nebyl nikdo na dorážku.

41:50
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Tatran využívá svou přesilovou hru! Autorem branky je BARBORA BERANOVÁ.
    Asistence: Andrea Nemravová

40:23
    Vyloučen hráč Tereza Urbánková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za opakované přestupky.

40:01
    Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál Herbadent.

40:01

Herbadent si s hráčkami Tatranu dělají, co chtějí. Poměr střel 23 ku 2 je tomu jasným důkazem! Po druhé třetině už je jasné, že v dnešním zápase vyhraje Herbadent a znovu to bude o pořádný parník.

Střely ve druhé třetině: Herbadent 23 a Tatran 2.

40:00

39:46
    Jarolímová přihrává Klímové která nastřeluje gólmanku hostí.

38:08

37:32
    Urbánková přihrává Sádkové která netrefuje branku jen o pár centimetrů.

36:50
    Ferencová si naběhla až před branku a střílí ale gólmanka hostí balónek chytla.

35:38
    Sádková střílí a trefuje pouze dobře postavenou gólmanku hostí.

34:32
    Jarolímová přihrává na Kleinovou která branku míjí jen o kousek.

33:28
    Nordinová nahazuje na branku ale tam nebyl nikdo na dorážku.

31:57
    BARBORA SÁDKOVÁ střílí z otočky a dává sedmý gól tohoto utkání.
    Asistence: Kristýna Jílková

29:14
    Klímová běžela sama na bránu, ale přestřeluje ji.

27:46
    Pilíková si vyběhla z rohu ale nastřeluje pouze dobře postavenou gólmanku hostí.

25:20
    Ferencová střílí z půlky, ale bohužel přestřeluje branku.

23:28
    Klímová přihrávala Pilíkové, která střílí z otočky, ale míček branku míjí.

22:41
    Pilíková z poza branky nahazovala před ní kde ale nebyl nikdo na dorážku.

22:01
    Herbadent si přesnými přihrávkami snaží vytvořit šanci.

20:01
    Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál Herbadent.

20:01

První třetinu ovládl celek Herbadent když se domácím podařilo vstřelit 4 branky, z toho jednu branku v oslabení. Zatím má čisté konto Velčická, uvidíme, zda to bude platit i ve třetině druhé.

Střely v tomto utkání: Herbadent 15 a Tatran 5

20:00

19:45
    Herbadent se tlačí do branky soupeře.

18:18
    Jarolímová zpoza branky nahrávala před branku na Klímovou, které míček sjel z hokejky.

16:23
    Pilíková před brankou nastřeluje pouze gólmanku hostí.

14:51

14:28
    Tatran svou přesilovou hru nevyužívá.

14:13
    Autorem branky je TEREZA URBÁNKOVÁ.

12:26
    Tatran má první přesilovou hru v tomto utkání.

12:25
    Vyloučen hráč Amanda Nordinová družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za sekání.

12:25
    Hráčky Tatranu pojedou trestný nájezd po faulu domácí hráčky Nordinové.

10:44
    Po rozehrávce se snažila Jarolímová překvapit brankářku bekendovou střelou, bohužel ale netrefuje branku jen o kousek.

08:40
    Bez asistence

08:14
    Pilíková po přihrávce od Jarolímové nastřeluje pouze obranu.

07:40
    Jílková střílí ale bohužel přestřeluje branku.

06:09
    Herbadent nepouští Tatran skoro vůbec k míčku.

04:08
    Tatran střílí z půlky, ale trefuje pouze helmu domácí gólmanky.

02:59
    Asistence: Tereza Pilíková

02:56
    Herbadent drží balonek a snaží si vytvořit šanci.

00:44
    Pilíková přihrávala na Jarolímovou, která běžela sama na bránu, bohužel ale branku netrefuje.

00:01
    Úvodní buly v tomto utkání vyhrál Herbadent.

00:01

Line-up domácích Herbadent Praha 11 SJM: Jana Velčická – Kristýna Jílková, Tamara Hašová – Tereza Urbánková, Magdalena Klímová, Amanda Nordin

Line-up hostů Tatran Omlux Střešovice: Kateřina Blahutová – Lucie Denková, Lucie Chaloupková – Markéta Hrycejová, Andrea Tvrzová, Hana Veřmiřovská

Herbadent Praha 11 SJM: Velčická (Horňáková) – Jílková – Pilíková, Jarolímová, Nordinová, Sádková, Klímová, Urbánková, Šrámková, Theodosisová, Horejšová, Perná, Hašová, Ferencová, Kleinová

Tatran Omlux Střešovice: Blahutová – Šifnerová, Nováková – Seqeuensová, Zehrerová, Nemravová, Veřmiřovská, Tvrzová, Hrycejová, Zabavská, Beranová, Matěvosova, Chaloupková, Červová, Kramperová, Denková

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt
    Delegát: Jiří Matyáš.

Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Tomáš Kostinek a jeho kolega Martin Reichelt. Jako delegát byl svazem vyslán Jiří Matyáš.

Hráčky Herbadentu vyhráli první zápas jasným rozdílem, o tzv. parník, v poměru 18:2. Hattrickem se v zápase blýskla Tereza Pilíková, Klára Rozumová a dokonce 4 branky dokázala vstřelit Ilona Novotná. Za zmínku stojí ještě určitě 7 asistencí Anet Jarolímové, která si celkově připsala 1+7. Zápas vyzněl lépe pro Herbadent i z pohledu čísel, počet střel 69:21! Jediné dvě střelkyně, které dokázali překonat Horňákovou v bráně Herbadentu byla dvojice Andrea Nemravová a Barbora Beranová. Nechme se překvapit, zda svěřenkyně trenéra Alexandry Novákové ze Střešovic dokáží vymyslet nějakou taktiku, jak znepříjemnit druhý zápas v play-off svým soupeřkám.

Dobrý den, vítejte u druhého čtvrtfinálového zápasu play-off Extraligy žen, ve kterém na sebe narazí celky Herbadent Praha 11 SJM a Tatran Omlux Střešovice. Zápas se odehraje ve sportovní hale Jižní Město.

Stav série – 1:0

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Josef Cestr

Góly a asistencie: 3. Klímová (Pilíková), 9. Urbánková, 15. Urbánková (Jarolímová), 15. Jarolímová (Kleinová), 26. Hašová (Urbánková), 27. Klímová (Jarolímová), 32. Sádková (Jílková), 39. Jarolímová (Klímová), 45. Jarolímová (Ferencová), 46. Pilíková (Klímová), 47. Pilíková (Klímová), 51. Jarolímová (Kleinová) – 42. Beranová (Nemravová)

Ne: Velčická (Horňáková) – Jílková – Pilíková, Jarolímová, Nordinová, Sádková, Klímová, Urbánková, Šrámková, Theodosisová, Horejšová, Perná, Hašová, Ferencová, Kleinová
    ESA logistika Tatran Střešovice: Blahutová – Šifnerová, Nováková – Seqeuensová, Zehrerová, Nemravová, Veřmiřovská, Tvrzová, Hrycejová, Zabavská, Beranová, Matěvosova, Chaloupková, Červová, Kramperová, Denková

Rozhodca: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt
    Delegát: Jiří Matyáš