Buffalo – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Arizona 4:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)
Anaheim – St. Louis 1:0 (kon.) | Boston – Washington 2:4 (kon.) | NY Islanders – NJ Devils 1:6 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Columbus – Florida 6:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.)
Dallas – Tampa Bay 2:4 (kon.) | LA Kings – Carolina 3:1 (kon.)
New York Islanders
1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
New Jersey Devils
cz Sobota 01.03.2014, 19:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

59:22
    Devils právě vstřelili branku!
    Přeci jen ještě gól v přesilovce 5 na 3. ERIC GELINAS prostřelil nejprve Cizikase a pak také brankáře Nilssona. Asistence: Marek Židlický, Patrik Eliáš.

58:25
    Eric Boulton (NYI) se snažil, ale dostává 2 minuty za krosček + 10minutový osobní trest.

55:23
    Travis Hamonic (NYI) je evidentně při chuti. Teď se pustil do křížku s Ryanem Carterem. Domácí bek míří rovnou do kabiny, nicméně Devils by měli hrát přesilovku. Hamonic dostává 2+5+10 minut, takže je tu sedmiminutová přesilovka pro Devils.

52:19
    Mike Halmo (NYI) dostává dvě minuty za zdržování hry.

48:04
    Loktionov a Zajac ujeli hned po konci oslabení. Střelu ruského útočníka Nilsson vyrazil k Zajacovi, jehož dorážku na poslední chvíli srazil mimo obránce Strait.

47:36
    Strome to zkusil vzít na sebe. Jeho rána rozezvučela tyč.

45:55
    Andrej Loktionov (NJD) dostává dvě minuty za zdržování hry.

45:42
    Bernier po své střele atakoval Nilssona a to se nelíbilo Hamonicovi. V bitce domácí bek zvítězil a alespoň v nějaké činnosti si domácí mohou odškrtnout výhru. Travis Hamonic (NYI) i Steve Bernier (NJD) pochopitelně dostávají pětiminutový trest.

35:12
    Cal Clutterbuck (NYI) dostává dvě minuty za napadení.

34:54
    Loktionov přejel modrou čáru, zasekl, nahrál přesně do jízdy MARKU FAYNEOVI a jeho dělovku zastavila až síť. Asistence: Andrej Loktionov.

28:17
    Dainius Zubrus (NJD) dostává dvě minuty za podražení.

28:07
    Faulovat se dnes domácím hrubě nevyplácí. Jágr našel přihrávkou MARKA ŽIDLICKÉHO, který z první propálil Nabokova. Asistence: Jaromír Jágr, Patrik Eliáš.

27:53
    Další vyloučení na straně domácích. Mike Halmo (NYI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

26:14
    Islanders právě vstřelili branku!
    Bailey přenechal v rohu puk pro Vaneka, který si vybruslil do střelecké pozice a konečně zkusil vypálit. Jeho střelu tečoval přesně mezi betony Brodeura KYLE OKPOSO. Asistence: Thomas Vanek, Josh Bailey.

24:39
    Druhá trefa v početní výhodě. A byla hodně podobná té první. Henrique tentokráte zadovkou nahrával a RYANE CLOWE trefil přesně do vzdálenějšího rohu branky. Asistence: Adam Henrique, Eric Gelinas.

24:30
    Colin McDonald (NYI) dostává dvě minuty za hrubost.

23:31
    JAROMÍR JÁGR dává 700. branku v NHL. Vybruslil si z rohu do střelecké pozice. Rána mu sice vůbec nesedla, ale od brusle MacDonalda se odrazila za bezmocného Nabokova. Asistence: Travis Zajac, Andy Greene.

15:14
    Jágrova přihrávka byla tečovaná a to hostům pomohlo. Zajac byl rázem v brejku, ale Nabokova nepřekonal.

14:39
    Slibný tlak Islanders přerušil faul. Thomas Vanek (NYI) dostává dvě minuty za sekání.

13:40
    Ryan Carter (NJD) dostává dvě minuty za držení.

08:00
    Přečíslení dva na jednoho a Mike Halmo měl na hokejce svou první branku v NHL. Brodeur ale přečetl záměr mladého útočníka.

04:59
    Clowe zůstal u tyče nekrytý a po Ryderově nahrávce poslal okamžitě puk před branku, kde se prosadil ADAM HENRIQUE, jenž na kolenou poslal puk za záda Nabokova. Asistence: Ryane Clowe, Michael Ryder.

03:32
    Casey Cizikas (NYI) dostává dvě minuty za podražení.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 27. Okposo (Vanek, Bailey) – 5. Henrique (Clowe, Ryder), 24. Jágr (Zajac, Greene), 25. Clowe (Henrique, Gelinas), 29. Židlický (Jágr, Eliáš), 35. Fayne (Loktionov), 60. Gelinas (Židlický, Eliáš)

New York Islanders: Nabokov (41. Nilsson) – de Haan, Hamonic, Strait, MacDonald, Hickey, Višňovský – Vanek, Nelson, Okposo – Grabner, Bailey, Clutterbuck – Lee, Strome, McDonald – Boulton, Cizikas, Halmo.
    New Jersey Devils: Brodeur – Greene, Fayne, Volčenkov, Židlický, Gelinas, Merrill – Zubrus, Zajac, Jágr – Henrique, Eliáš, Bernier – Clowe, Loktionov, Ryder – Carter, Josefson, Gionta.

Rozhodca: Kimmerly, Pochmara – Barton, Murray

Diváci: 15 512