Helas Brno – Kladno 2:2 (kon.) | Interobal Plzeň – Rádio Krokodýl Brno 5:8 (kon.)
Helas Brno
2:2 (0:1)
SAT-AN fight club Kladno
cz Piatok 28.02.2014, 19:30 • MSH Brno, Vodova • Futsal liga (ČR)

38
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to bude ještě drama. Po minutě totiž na gól Helasu našlo odpověď Kladno. V pěti se jim povedla kombinace, na jejímž konci stál DAVID MULLER, jenž trefil z úhlu přesně. Šimon neměl nejmenší šanci zasáhnout. Asistence: Tomáš Fitzel.

37
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Dlouhé čekání se Brnu nakonec vyplatilo. Už už to vypadalo, že zápas ani jeden tým nevyhraje, ale teď je k tomu o krok blíž Helas. Klimeš našel JAKUBA LIDMILU, který si předpisově obešel protihráče a mezi nohama Hafenrichtera procedil balón do sítě. Asistence: Milan Klimeš.

21
    DAVID CUPÁK ji s ledovým klidem proměňuje. Naznačil střelu doprava a poslal míč na druhou stranu, na to už Hafenrichter nestihl reagovat.

20
    Hosté se v poslední minutě první půle ujímají vedení. Brnu se nepovedla rozehrávka, míč se dostal k PETRU JUNKOVI, který si udělal prostor pro zakončení a s přispěním brněnského obránce střílí první branku zápasu. Velice šťastná branka. Asistence: David Muller.

Adam Havel

Góly: 21. D. Cupák (pen.), 37. Lidmila (Klimeš) – 20. Junek (Muller), 38. Muller (Fitzel)

Karty:   9. D. Cupák (HEL), 18. Ovčačík (HEL), 34. Lacko (HEL) – 25. Muller (KLA)   31. Ovčačík (HEL)

Helas Brno: Šimon (Tuháček, Večeřa) – D. Cupák (C), Hanuš, Ovčačík, Presl, Lidmila, V. Cupák, Vlach, Klimeš, Lacko, Šplíchal, Havel.
    Trenér: Jan Loup

SAT-AN fight club Kladno: Konečný – Muller, Fitzel, Pleyer, Frič, Junek (C), Čurda, Abrham, Jaráb, Hafenrichter.
    Trenér: Pavel Hafenrichter

Rozhodca: Miroslav Kincl, Michal Gasnárek, D: Milan Havíř