HK Slovan Duslo Šaľa
36:27 (20:11)
DHC Sokol Poruba
cz Piatok 28.02.2014, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Zápas ženskej hádzanárskej WHIL ligy, v ktorom na seba narazili HK Slovan Duslo Šaľa a DHC Sokol Poruba sa skončil víťazstvom domácich hádzanárok po výsledku 36:27. Druhý polčas bol už vyrovnanejší ako ten prvý, skončil sa 16:16, ale aj tak malo o čosi viac z hry domáce hádzanárky a tak zápas dotiahli do víťazného konca. Domáce sa tak bodovo v tabuľke dotiahli na dnešného súpera.

Ďakujem Vám za pozornosť. Lúči sa s Vami Miroslav Revaj. Prajem Vám ešte pekný zvyšok večera. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (19:35:18)

60
    Konec zápasu. (36:27)

59
    Bíziková dáva ešte gól za domáce hádzanárky. (36:27) (36:27)

59
    Zápas sa už prakticky len dohráva. Oba tímy sa u moc do útokov nehrnú. (35:27) (35:27)

58
    Bíziková dáva opäť gól za domáce. Hostia sa už zrejme zmierili s prehrou. (35:27) (35:27)

57
    Szarková dáva ďalší gól domácich a je to veľmi dôležitý gól. Domáce vedú opäť o sedem gólov a už by im víťazstvo nemalo ujsť. (34:27) (34:27)

56
    Šviráková premieňa za hostí 7m hod! (33:27) (33:27)

55
    Demajová dáva ďalší gól domácich. Domáce tak vedú o sedem gólov. (33:26) (33:26)

55
    Ostáva nám približne 5 minút do konca zápasu a presadiť sa za domáce dokázala Bíziková. Postupne už navyšujú domáce skóre a kráčajú za víťazstvom. (32:26) (32:26)

54
    Za hostí znižuje Tomašechová. (31:26) (31:26)

54
    Za domáce sa presadzuje Pócsíková. (31:25) (31:25)

53
    Oddychový čas, ktorý si vyžiadali domáce sa skončil. V zápase môžme pokračovať. (30:25) (30:25)

52
    Oddychový čas pre domáce hádzanárky! (30:25) (30:25)

51
    V oslabení sa dokázala presadiť Rechtorisová. (30:25) (30:25)

50
    Hosťujúci tréner Ján Beňadik je napomenutý žltou kartou. (30:24) (30:24)

49
    Tomašechová oslabuje hostí, za faul je vylúčená na dve minúty. (30:24) (30:24)

48
    Domáce skóre narastá po góle Bízikovej. (30:24) (30:24)

47
    Za hostí znižuje Uhráková. (29:24) (29:24)

47
    Po dlhšej odmlke sa presadzuje domáca Súkenníková. (29:23) (29:23)

46
    Za hostí znižuje Uhráková. (28:23) (28:23)

45
    Szarková sa dokázala presadiť presnou strelou za domáce. (28:22) (28:22)

45
    Hrbková sa dokázala presadiť za hostí. (27:22) (27:22)

44
    Gólovú pauzu prerušila domáca Bíziková. (27:21) (27:21)

44
    Teraz je hra veľmi vyrovnaná, ale ani jednému z tímov sa nedarí streliť gól. Ešte nie je o víťazovi rozhodnuté, ako sa tomu zdalo po prvom polčase. (26:21) (26:21)

42
    Mýlková sa presadzuje za hostí, ktorý sa pomaly začínajú vracať do zápasu. Domáce sa teraz nemôžu dosať ku lopte. (26:21) (26:21)

41
    Opäť sa presadzujú hostia, gól zaznamenáva Poznarová. (26:20) (26:20)

41
    Karta sa obrátila a teraz jasne dominujú hostia. Gól zaznamenala Uhráková. (26:19) (26:19)

40
    Oddychový čas pre domáce! Domácim hádzanárkam sa v týchto chvíľach nedarí a tak si berú oddychový čas. (26:18) (26:18)

39
    Opäť sa presadzujú hostia, gól zaznamenala Rechtorisová. (26:18) (26:18)

38
    Za hostí sa presadzuje Uhráková. (26:17) (26:17)

38
    Krátko po návrate Szarkovej sa gólom presadzuje Demajová. (26:16) (26:16)

37
    Prvý gól hostí pri tejto presilovke dáva Uhráková. (25:16) (25:16)

37
    V oslabení dávajú domáce gól zásluhou Demajovej. (25:15) (25:15)

36
    Druhú sedmičku už Hrbková nedokázala premeniť! (24:15) (24:15)

36
    7m hod pre hostí! (24:15) (24:15)

36
    Szarková oslabuje domáce hádzanárky a za faul dostáva 2 minúty. (24:15) (24:15)

34
    Na gól hostí rýchlo odpovedá Trochtová. (24:15) (24:15)

34
    Aktívna Hrbková sa opäť dokázala presadiť gólovo a hostia tak znižujú. (23:15) (23:15)

33
    Za domáce navyšuje skóre Bíziková. (23:14) (23:14)

33
    Hostia úspešnejšie vstúpili do druhého polčasu a opäť sa im podarilo streliť gól. Presadiť sa dokázala Uhráková. (22:14) (22:14)

32
    Zo 7m hodu sa presadzuje Hrbková. (22:13) (22:13)

32
    7m hod pre hostí! (22:12) (22:12)

32
    Domáce dávajú ďalší gól, o ktorý sa postarala Szarková. (22:12) (22:12)

32
    Rýchlo na gól domácich odpovedá Hrbková. (21:12) (21:12)

31
    Hneď v úvode druhého polčasu sa presadzuje Bíziková. (21:11) (21:11)

31
    Začal druhý poločas. (20:11)

Po prvom polčase je stav na ukazovateli skóre 20:11 a to znamená, že vo vedení o 9 gólov sú domáce hádzanárky, ktoré s v zápase aktívnejšie a majú aj šťastie na góly. Hostia mali tiež svoje silnejšie chvíle, ale nedarí sa im v zakončení a častejšie boli pod tlakom. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas.

30
    První poločas skončil. (20:11)

29
    Minúta nám už len ostáva do konca prvého polčasu. Už skoro 5 minút sme nevideli gól! (20:11) (20:11)

27
    Domáce sú stále aktívnejšie v zápase, ale pridať ďalší gól sa im nedarí. (20:11) (20:11)

25
    Opäť dlhšia pasáž kde sa nedarí ani jednému z tímov gólovo presadiť. Aktívnejšie sú však naďalej domáce. (20:11) (20:11)

24
    Rechtorisová dáva gól za hádzanárky hostí. (20:11) (20:11)

23
    Opäť sa presadzuje za domáce presnou strelou Bíziková. (20:10) (20:10)

23
    Až na konci presilovky sa presadzuje Bíziková. (19:10) (19:10)

22
    Domáce hrajú presilovku, ale gól sa im nedarí streliť. Hostia sa dobre bránia. (18:10) (18:10)

21
    Pri vlastnom oslabení sa presadzuje Šviráková, ktorá ušla domácej obrane. (18:10) (18:10)

21
    Hrbková oslabuje hádzanárky hostí, keď je za faul vylúčená na 2 minúty. (18:9) (18:9)

20
    Až dve minúty sme nevideli gól. V tlaku sú domáce a jasne dominujú. Presadiť sa dokázala Bíziková. (18:9) (18:9)

18
    Po dlhšej dobe opäť vidíme gól, presadiť sa dokázala Kodajová. (17:9) (17:9)

17
    Hrbková sa dokázala presadiť strelou z väčšej vzdialenosti. (16:9) (16:9)

16
    Na gól domácich rýchlo odpovedá za hostí Uhráková. (16:8) (16:8)

16
    Skóre domácich sa rozrástlo po góle Bízikovej. (16:7) (16:7)

15
    Hostia ešte bojujú a znižujú zásluhou Uhrákovej. (15:7) (15:7)

14
    Krátko po skončení oddychového času sa presadzuje Szarková. (15:6) (15:6)

14
    Oddychový čas, ktorý si vyžiadali hostia sa skončil. V zápase môžme pokračovať. (14:6) (14:6)

14
    Opäť si oddychový čas vyžiadali hostia! (14:6) (14:6)

13
    Domáce jasne dominujú a pridávajú ďalší gól. Úspešnou strelkyňou je Bíziková. (14:6) (14:6)

12
    Krátko na to sa však presadzuje domáca Szarková. (13:6) (13:6)

12
    Uhráková sa podarilo znížiť za hostí. (12:6) (12:6)

12
    Demajová opäť navyšuje skóre domácich hádzanárok. (12:5) (12:5)

11
    Oddychový čas, ktorý si vyžiadali hostia sa skončil a v zápase môžme pokračovať. (11:5) (11:5)

11
    Oddychový čas pre hostí, ktoré sú pod tlakom! (11:5) (11:5)

11
    Teraz dlhšie nevidíme gól. V tlaku sú domáce hádzanárky, ale ich strely sú nepresné. Hostia sa moc často ku lopte nedostávajú. (11:5) (11:5)

10
    Skóre domácich navyšuje Szarková. (11:5) (11:5)

9
    Opäť presnou a tvrdou strelou sa presadzuje aktívna Súkenníková. (10:5) (10:5)

9
    Adámková znižuje za hostí. (9:5) (9:5)

9
    Dnes veľmi aktívna Súkenníková dáva ďalší gól domácich, celkovo je to už jej štvrtý v tomto zápase. (9:4) (9:4)

8
    Druhou napomenutou hráčkou hostí je Bělohobková. (8:4) (8:4)

8
    Teraz sú v tlaku hostia, čoho výsledok je gól Hrbkovej. (8:4) (8:4)

7
    Adámková znižuje za hostí. (8:3) (8:3)

7
    Domáce sú teraz aktívnejšie a tlačia na hádzanárky hostí. Szarková dáva ďalší gól domácich. (8:2) (8:2)

6
    Prvou potrestanou hráčkou hostí je Adámková. (7:2) (7:2)

6
    Presnou strelou sa opäť presadila Súkenníková. (7:2) (7:2)

5
    Opäť dostávajú domáce žltú kartu, konkrétne ju vidí Demajová. (6:2) (6:2)

5
    Žltú kartu dostáva Trochtová (HK Slovan Duslo Šaľa). (6:2)

4
    Krátko po oddychovom čase sa presadzuje Súkenníková. (6:2) (6:2)

4
    Oddychový čas, ktorý si vyžiadali domáce hádzanárky sa skončil a v zápase tak môžme pokračovať. (5:2) (5:2)

4
    Oddychový čas pre domáce hádzanárky! (5:2) (5:2)

3
    Domáca Súkenníková dáva gól a domáce tak odskakujú na rozdiel troch gólov. (5:2) (5:2)

3
    Hrbková dáva svoj druhý gól a aj druhý gól svojho tímu. (4:2) (4:2)

2
    Presnou strelou sa presadzuje Trochtová. (4:1) (4:1)

2
    Szarková posiela domáce opäť do dvoj-gólového vedenia. (3:1) (3:1)

2
    Hrbková otvára skóre hostí. (2:1) (2:1)

1
    Netrvalo dlho a krátko po prvom góle sa presadzuje domáca Kodajová. (2:0) (2:0)

1
    Skóre tohto zápasu otvára domáca Szarková. (1:0) (1:0)

1
    Zápas sa nám už začal. Úvodná rozohrávka patrila domácim hádzanárkam. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Oba tímy sú už na palubovke. Zápas sa nám za chvíľu začne.

HK Slovan Duslo Šaľa: Grandtnerová, Bujnochová, Trochtová, Klučková, Bíziková, Kodajová, Kováčová, Pócsíková, Haládiková, Demajová, Darázsová, Tulipánová, Szarková, Súkenníková, Sláviková, Krebs.

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Mýlková, Lešková, Tomašechová, Šviráková, Poznarová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Chovancová, Minarčiková, Polachová, Bělohobková, Révajová, Uhráková.

Vitajte pri sledovaní online prenosu zo zápasu hádzanárskej WHIL, kde domáca Šaľa privíta na svojej palubovke Porubu. Zápas sa začína o 18:00. Zápas bude pre Vás komentovať Miroslav Revaj.

Domáca Šala sa nachádza v strede tabuľky, čiže jej patrí 6.miesto. Momentálne striedajú lepšiu formu z horšou, z posledných 5 zápasov 2 vyhrali a 3 prehrali. v tom poslednom podľahli najtesnejším rozdielom 25:24 na palubovke Partizánskeho. Hostia z Poruby sa nachádzajú o priečku vyššie, teda na 5.mieste. Poslednú formu majú skvelú, keď 4 zápasy vyhrali a 1 prehrali. V tom poslednom uspeli na svojej palubovke, keď zdolali 32:20 Slaviu Praha. Oboch súperov od seba iba delia dva body. To znamená, že ak dnes domáce hádzanárky uspejú, tak sa na ne dotiahnu, ak uspejú hádzanárky hostí, tak si svoje postavenie v tabuľke vylepšia.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.