Toulouse – Paríž 2:4 (kon.) | Nantes – Rennes 0:3 (kon.) | Lille – Lyon 0:0 (kon.)
FC Nantes
0:3 (0:1)
Stade Rennes
cz Nedeľa 23.02.2014, 17:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau (Nantes) • Ligue 1 Uber Eats

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (18:54:32)

FC Nantes doma podlehlo Stade Rennais jednoznačně 0:3, za hosty se trefili N´Tep, Konradsen a v nastavení i Toivonen. Domácí si v průběhu zápasu mnoho šancí nevytvářeli, prosadit se přes obranu Rennais bylo velmi obtížné a pro domácí nakonec i nemožné. Hosté naopak hráli velmi trpělivě, bez chyb v defenzivě a s produktivní ofenzivou. Co více si přát, tři body putují na konto Stade Rennais.

90+3
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty.

90+1
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Tečku za dnešním zápasem dává švédský útočník OLA TOIVONEN, který překonává vyběhnutého Ria. Pro Stade Rennais je to zasloužená branka, hosté si za dnešní kvalitní výkon tři body jednoznačně zaslouží.

89
    Toivonen šetří čas poblíž rohového praporku na útočné půli, domácí působí opravdu bezradně.

88
    Závěr zápasu je v režii vedoucího týmu, domácí Nantes si nedokáže vytvořit souvislejší tlak, obrana Stade naopak pracuje velmi dobře.

86
    Doucouré pálí z voleje z hranice velkého vápna, balon letí těsně nad břevno!

85
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Paul-Georges N'Tep, přichází Steven Moreira.

84
    Už už to vypadalo, že se do samostatného úniku dostane útočník Stade Toivonen, v něm mu ale zabránil Djilobodji.

82
    Hraje se převážně poblíž středového kruhu, neurovnaná hra pochopitelně vyhovuje hlavně vedoucímu týmu z Rennais.

81
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Kamil Grosicki, přichází Emerson da Conçeiçao.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut, Stade Rennais kontroluje hru a je velmi blízko vítězství.

79
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Johan Audel, přichází Alejandro Bedoya.

78
    Tuto standardní situaci už hosté nevyužili, Nantes tak může založit nový útok.

77
    Bangoura odvrací tento balon jen za cenu dalšího rohu soupeře.

77
    Rohový kop budou zahrávat hosté...

76
    Domácí se k míči nedostávají, naopak, musí se bránit aktivní hře Stade na útočné půli.

75
    Do konce utkání zbývá něco málo přes čtvrthodinku, Stade Rennais zkušeně kontroluje vedení, soupeře do šance nepouští.