Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) | | | Tisková konference 1.FC Slovácko | (kon.) |
Tisková konference FC Vysočina Jihlava | (kon.) | | | Tisková konference FK Dukla Praha | (kon.) |
Ženy - 1000 metrov | V. Maltaisová (CAN) (kon.) |
Individuálny závod - beh na lyžiach (10 km) | Víťaz: J. Graabak (NOR) (kon.) |
Muži - Závod s hromadným štartom (15 km) | Víťaz: E. H. Svendsen (kon.) |
Ženy - Obrovský slalom (1. kolo) | 1. T. Mazeová (SLO) (kon.) | | | Ženy - Obrovský slalom (2. kolo) | Víťazka: T. Mazeová (SLO) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 1000 metrov
V. Maltaisová (CAN)
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Marek Antalík
1. rozjazda
1. Li ŤIEN-ŽOU (CHN) 1:31,187 min – Q
2. Jessica SMITHOVÁ (USA) 1:31,359 min – Q
3. Tatjana BORODULINOVÁ (RUS) 1:31,559 min
4. Sayuri SHIMIZUOVÁ (JAP) 1:31,879 min
2. rozjazda
1. Seung-Hi PARK (KOR) 1:31,883 min – Q
2. Emily SCOTTOVÁ (USA) 1:32,585 min – Q
3. Inna SIMONOVOVÁ (KAZ) 1:32,599 min
KATEŘINA NOVOTNÁ (CZE) – PEN
3. rozjazda
1. Valerie MALTAISOVÁ (CAN) 1:28,771 min – Q – OR
2. Yui SAKAIOVÁ (JAP) 1:29,824 min – Q
3. Yara VAN KERKHOFOVÁ (NED) 1:29,880 min
4. Safija VLASOVOVÁ (UKR) 1:32,495 min
4. rozjazda
1. Suk Hee SHIM (KOR) 1:31,046 min – Q
2. Marie-Eve DROLETOVÁ (CAN) 1:31,273 min – Q
3. Martina VALCEPINOVÁ (ITA) 1:34,26 min – ADV
Čchiou-chung LIOU (CHN) – PEN
5. rozjazda
1. Alang KIM (KOR) 1:31,640 min – Q
2. Kche-sin FAN (CHN) 1:31,713 min – Q
3. Olga BELJAKOVOVÁ (RUS) 1:32,034 min
Agne SEREIKAITEOVÁ (LTU) – PEN
6. rozjazda
1. Arianna FONTANAOVÁ (ITA) 1:32,983 min – Q
2. Veronique PIERRONOVÁ (FRA) 1:33,022 min – Q
3. Sofia PROSVIRNOVOVÁ (RUS) 1:36,521 min
Bernadett HEIDUMOVÁ (HUN) – PEN
7. rozjazda
1. Elise CHRISTIEOVÁ (GBR) 1:30.588 min – Q
2. Patrycja MALISZEWSKOVÁ (POL) 1:32,975 min – Q
3. Ayuko ITOVÁ (JAP) 1:33,188 min
4. Elena VIVIANIOVÁ (ITA) 1:33,352 min
8. rozjazda:
1. Deanna LOCKETTOVÁ (AUS) 1:34,845 min – Q
2. Veronika WINDISCHOVÁ (AUT) 1:36,018 min – Q
3. Jorien TER MORSOVÁ (NED) 1:46,661 min – ADV
4. Marianne ST-GELAISOVÁ (CAN) 2:05,206 min
1. rozjazda
1. Jessica Suthová (USA)
2. Jianrou Li (CHN)
3. Sayuri Shimzu (JPN)
4. Tatiana Borodulinová (RUS)
2. rozjazda
1. Emily Scottová (USA)
2. Katerina Novotná (CZE)
3. Inna Simonová (KAZ)
4. Seung – Hi Park (KOR)
3. rozjazda
1. Yui Sakaiová (JPN)
2. Yara Van Kefkhofová (NED)
3. Safiya Vlasová (UKR)
4. Valerie Maltaisová (CAN)
4. rozjazda
1. Suk Hee Shim (KOR)
2. Martina Valcepina (ITA)
3. Qiuhong Liu (CHN)
4. Marie – Eve Droletová (CAN)
5. rozjazda
1. Kexin Fan (CHN)
2. Alang Kim (KOR)
3. Olga Belyaková (RUS)
4. Agne Sereikaiteová (LTU)
6. rozjazda
1. Arianna Fontanová (ITA)
2. Bernadett Heudumová (HUN)
3. Veronique Pierronová (FRA)
4. Sofia Prosvirnová (RUS)
7. rozjazda
1. Elena Vivianiová (ITA)
2. Ayuko Itová (JPN)
3. Patrycia Maliszewská (POL)
4. Elise Christieová (GBR)
8. rozjazda
1. Jorien Ter Morsová (NED)
2. Deanna Lockettová (AUS)
3. Veronika Windischová (AUS)
4. Marianne St. Gelaisová (CAN)
Short track na olympiáde v Soči
V Soči sa rozdá v tejto disciplíne celkovo osem sád cenných kovov. Olympijské preteky zahŕňajú rýchlostné závody na 500, 1000 a 1500 metrov, ktoré absolvujú zhodne ženy i muži. Tímové preteky majú u nežnejšieho pohlavia dĺžku 3000 metrov, u mužov 5000 metrov.
V tomto online prenose sa zameriame na ženské preteky na 1 000 metrov, ktoré si priblížime od štvrťfinále až po rozdávanie cenných kovov.
Pred štyrmi rokmi vo Vancuoveri a stala víťazkou preteku v tejto disciplíne Číňanka Wang Meng pred druhou Američankou Katherine Reutter a Juhokórejčankou Park Seung – Hi.
V Soči je pripravená obhajovať medailu len Park Seung -Hi. Štartuje v druhej rozjazde.