Slavia – Met. Doněck 1:1 (kon.) | Senica – Luck 1:1 (kon.) | Vaslui – Trenčín 1:2 (kon.)
Brno – Kubaň Krasnodar 4:1 (kon.) | Levski Sofia – Plzeň 0:3 (kon.) | Örebro – Liberec 2:0 (kon.)
N.Novgorod – Slovácko 2:4 (kon.)
FC Vaslui
1:2 (0:2)
AS Trenčín
Pondelok 10.02.2014, 16:00 • Emirham • Prípravný zápas

90+5
    FC Vaslui dáva gól! FC Vaslui dáva v nadstavenom čase druhého polčasu gól. Hráč Trenčína zahral v šestnástke rukou, po ktorej nasledoval pokutový kop. Ten premenil LIVIU ANTAL a upravil tak skóre zápasu na 1:2.

70
    Hromadné striedanie na strane Trenčína. Z ihriska odišli Holúbek, Malec, Mondek a Bero. Nahradili ich Mišák, Jairo, Simon a Baéz.

34
    Trenčín dal gól!
    V 34. minúte ide Trenčín do dvojgólového vedenia. Autor druhého gólu Trenčína: JAKUB HOLÚBEK.

22
    Hráči Trenčína idú do vedenia po premenenom pokutovom kope. Autor gólu: TOMÁŠ MALEC.