Espanyol – Granada 1:0 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
1:0 (0:0)
Granada CF
Piatok 07.02.2014, 21:00 • Estadi Cornellá-El Prat, Barcelona • Španielska LaLiga

Domáci futbalisti dokázali vsietiť gól v druhom polčase zásluhou Mexičana Morena, a tak zvíťazili v tomto stretnutí 1:0. Hostia z Granady takisto predviedli pekný futbal. Môj celkový pohľad na zápas z hľadiska hernej stránky, nie je príliš dobrý, pretože oba tímy predvádzali príliš veľa nedovolených zákrokov, ktoré zbytočne spomaľovali hru.
    Domáci hráči si tak do tabuľky pripisujú cenné 3 body, zatiaľ čo hostia vychádzajú z tohto zápasu naprázdno.

Dovidenia aj pri ďalších prenosoch španielskej La Ligy.
    Príjemný zvyšok večera. (22:54:53)

90+4

90+4
    Hra pokračuje ešte v štvrtej (neplánovanej) nadstavenej minúte potleskom domácich fanúšikov.

90+3
    V závere stretnutia sa pre taktické striedanie rozhodol tréner domácich, ktorý vymieňa Garciu za Gonzáleza.

90+2
    Žltú kartu v tomto zápase inkasuje ešte El-Arabi, ktorý sa nedovolene previnili voči Davidovi Lopézovi, ktorý z ihriska odchádza za pomoci lekárov.

90+1
    Víctor Sánchez mal skvelú príležitosť v závere stretnutia zvýšiť, keď sa svojimi kľučkami v šestnástke dostal k zakončeniu, ale napokon loptu brankár Roberto bezpečne zachytil!

90
    Hráči Granady stále na útočnej polovici, ale nenachádzajú tú správnu cestu na preniknutie cez defenzívu domácich.

89
    Piti posielal vzdušnú loptu z ľavej strany do šestnástky, kde sa snažil nájsť svojich spoluhráčov, ale nakoniec bol na lopte úspešnejší brankára Casilla.

88
    Hostia sa snažia nájsť dieru v defenzíve Espanyolu, ale momentálne nie sú úspešní.

87
    V týchto chvíľach je držanie lopty 58%-né pre Granadu a 42 % lopty patrí v tomto stretnutí hráčom Espanyolu.

86
    Álex Fernandéz si vymieňal loptu spoločne s Garciom pri deliacej čiare, no napokon im bola lopta vzatá po zákroku od hosťujúcich hráčov.

85
    Domáci futbalisti sa snažia posledných 5 minút do konca stretnutia hru čoraz viac zdržiavať čo sa prejavuje najmä pri vhadzovaní outu a rohovými kopmi.

84
    Pereira si skvelo naskakoval na letiacu loptu, avšak Kiko Casilla zasiahol svojimi rukami dobre a zachytil ju do bezpečia.

83
    Sergio García si spracoval vzdušnú loptu pred šestnástkou, avšak nakoniec mu hosťujúci hráči vzali loptu z moci, keďže sa snažia čo najrýchlejšie streliť vyrovnávajúci gól.

81
    Po dobrom defenzívnom výkone v tomto zápase odchádza Pereira vymeniť Nyoma.

79
    Espanyol Barcelona dala gól! Domáci hráči sa dostávajú necelých 25 minút do konca stretnutia do vedenia! Po predošlej akcii išli zahrávať rohový kop domáci. Letiacu loptu sa ako jedinému podarilo správne zasiahnuť MORENOVI, ktorý svojou hlavičkou umiestnil loptu do stredu Robertovej brány!

78
    Domáci García bol faulovaný pri stredovom kruhu, a tak zahrávali voľný kop hráči Espanyolu, ktorí posielali loptu do vápna, ale pri hlavičkovom súboji boli úspešnejší hosťujúci futbalisti.

76
    Najprv Álex a po ňom aj Colotto sa pokúšali prekonať nahromadenú defenzívu hostí v šestnástke, no ani jednému z menovaných sa nepodarilo loptu dopraviť strelou na bránu.