Utrecht – Zwolle 1:2 (kon.) | Amsterdam – Groningen 2:1 (kon.)
1:2 (1:0)
PEC Zwolle
cz Štvrtok 06.02.2014, 18:45 • Stadion Galgenwaard • Holandská Eredivisie

Loučím se s Vámi a přeji pěkný zbytek večera. (20:41:45)

Je tady konec zápasu. Zwolle po 31 letech v Utrechtu vyhrálo, navíc v lize potřetí v řadě, čímž se na 8. místě tabulky o několik bodů odpoutalo od svých pronásledovatelů. Hráči Utrechti, ač byli celý první poločas a i část druhého jasně lepším týmem, nakonec odchází se sklopenými hlavami.

90+4
    Utrecht teď obklíčil pokutové území Zwolle, ale nepřesnou střelou jejich snaha končí.

90+3
    Vykopává Ruiter, Utrecht má jednu z posledních šancí zápasu.

90+1
    Hosté pochopitelně hru zdržují, cítí, že třetí vítězství v řadě je blízko.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec druhého poločasu. Poslední naděje pro Utrecht.

89
    Ne, Utrechtu je Boerova branka v posledních minutách zapovězena. Domácí se snaží, ale brankář hostů může zůstat v relativním klidu.

89
    Střelec jediné branky Utrechtu Agudelo vybojoval další roh!

87
    V posledních minutách je pod tlakem Zwolle, Utrecht ještě cítí šanci na vyrovnání, které by si určitě zasloužil. Až do nešťastné červené karty byl totiž jasně lepším týmem.

86
    Utrecht ani tentokrát rohový kop nezužitkoval, ale nemusí zoufat, bude kopat od druhého praporku.

85
    Poslední střídání také v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Delpierre, přichází Koevermans.

84
    Do konce zápasu chybí bez nastavení rovných 6 minut a Utrecht podniká další kontr.

84
    Vyskakující hráči Utrechtu se k zakončení sice dostali, to ale postrádalo jakékoliv nebezpečí.

83
    Tentokrát do vápna Zwolle centroval De Ridder a domácí budou kopat další roh.

82
    Vhazovat budou hosté, Utrecht znovu pod tlakem.

81
    Z něj už ale Utrecht nezahrozil.

80
    Utrecht se ale ještě vzdát nehodlá. Tommy Oar utekl po levém křídle a před branku poslal nebezpečný centr, který ovšem před hráči v červenobílém odvrátila hostující obrana na roh.

79
    Zwolle je rázem na koni a 11 minut od ukončení nepříznivé bilance, kdy za posledních 31 let nedokázali v Utrechtu naplno bodovat.

77
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    To je ale zvrat! Během tří minut hosté zápas otočili a dostávají se do vedení 1:2. Autorem branky je FRED BENSON, jenž střelou s otočky překvapil nejen hráče z pole, ale také samotného brankáře Ruitera, jenž po míči plachtil pozdě.