UMMC Jekaterinburg – Good Angels Košice 83:55 (kon.) | Galatasaray – ZVVZ USK Praha 58:63 (kon.) | Montpellier – BK IMOS Brno 76:53 (kon.)
Lattes Montpellier
76:53 (16:14, 41:27, 61:42)
BK IMOS Brno
cz Streda 05.02.2014, 20:00 • Palais des Sports de Lattes • Euroliga - ženy

Tolik tedy z basketu, díky za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit na počtenou. (21:35:48)

Nejlepší střelkyně zápasu:

Montpellier: Robertová (19), Brémontová (16)

Brno: Hanušová (13), Jurčenková (11).

Je dobojováno. Tak nakonec žádné překvapení a žádné přerušení dlouhé venkovní série, bohužel. Nedá se nic dělat, i ve Francii to nevyšlo a Imos bude muset bojovat o postup dál, a to až do posledního kola. Dnes hrál dobře pouze jednu čtvrtinu, to rozhodně stačit nemůže. Zbytek zápasu byl jasně lepší soupeř, který si vytvořil dostatečný náskok a ten zbytek zápasu bezpečně kontroloval.

40:00
    Konec zápasu. (76:53)

39:39
    Zřejmě poslední koš zápasu. Postarala se o něj Basko-Melnbardeová. To už je hodně krutý výsledek pro hosty. Nedá se nic dělat, nakonec to vyrovnaný duel rozhodně nebyl. A krom první čtvrtiny hráčky Montpellier jasně dominovaly. (76:53) (76:53)

39:26
    Devillersová mohla přidat také dva body, z trestného hodu dává jeden. (74:53) (74:53)

39:09
    Křivánková svými první dvěma body výsledek opět o něco málo koriguje. (73:53) (73:53)

39:01
    Už se hraje poslední minuta zápasu a Turčinovičová dává další dva body. (73:51) (73:51)

38:16
    Teď už to však neplatí. Je to o rovných dvacet bodů, Turčinovičová neměla problém prosadit se pod košem. (71:51) (71:51)

37:29
    V poslední čtvrtině se hraje hodně nepřesný basketbal, moc košů nepadá a především domácí střelkyně už tolik netrápí brněnskou obranu. (69:51) (69:51)

37:07
    Do konce utkání něco kolem tří minut, je jasné, že Lattes Montpellier získá z tohoto mače důležité vítězství. Pro Brno se tak postup zase o něco vzdaluje. Ještě však nebude definitivně jasno. Další bodové ztráty budou však problémem. (69:51) (69:51)

36:48
    To kapitánka Jurčenková měla pouze poloviční úspěšnost. (69:51) (69:51)

36:26
    Vzápětí měla Robertová dva trestné hody a dokonale je zvládla. (69:50) (69:50)

35:47
    Tak přeci jen snížení. Kašpárková parádní trefou zaokrouhluje výsledekk. (67:50) (67:50)

35:18
    Stále se hraje bez vstřeleného koše. Především domácí mašina se zasekla. Aktuálně je to v této části hry 6:6. Je jasné, že Montpellier nemá kam pospíchat. (67:48) (67:48)

34:52
    Oba týmy prostřídaly hráčky, na brněnské straně je Key, Hamillton, Křivánková, Kašparková a Jurčenková. (67:48) (67:48)

34:15
    Oddechový čas pro domácí. (67:48) (67:48)

34:12
    Teď už to Aleně Hanušové vyšlo, šest minut před koncem tam kosmeticky upravuje výsledek. Stále je to však o téměř dvacet propastných bodů. (67:48) (67:48)

33:26
    Za tři body to zkoušela Tanquerayová, poté i Robertová. Hanušová z brněnského pohledu. Výsledek se však nemění ani jedné straně. (67:46) (67:46)

33:15
    Na obou stranách sledujeme nyní mnoho nepřesností, střelecky se zatím nemohou hráčky prosadit. (67:46) (67:46)

Roman Zajíček

Lattes Montpellier: Brémontová, Turčinovičová, Tanquerayová, Ciaková, Riondetová, Devillersová, Robertová, Skrelová, Sacková, Basko-Melnbardeová. Trenér: Valéry Demory.
    BK IMOS Brno: Hanušová, Vlková, Mainclová, Key, Hamiltonová, Křivánková, Kašpárková, Jalčová, Jurčenková (C), Zrůstová, Pecková. Trenér: Jan Bobrovský.