Žilina – Trenčín 6:4 (kon.) | B. Bystrica – Piešťany 2:3 (kon.) | Martin – Skalica 2:4 (kon.)
Nitra – Zvolen 1:0 (kon.) | Košice – Poprad 4:0 (kon.)
HC Košice
4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
HK Poprad
Nedeľa 02.02.2014, 17:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

56:45
    Hostia sa budú brániť v trojici! Na trestnej lavici Makovský sa previnil podrazením.

55:45
    Bude sa vylučovať! Hostia sa budú musieť opäť brániť. Dve minúty za hákovanie dostáva Kurali, ale jeho trest si odpyká Kurali.

48:28
    Emócie pracujú naplno! Košičania si nenechajú skákať po hlave a frustrovaní hostia sa musia upokojiť. Bicek nahnevane v strede klziska sotil do súpera, za čo inkasuje dvojminútový tresť.

42:12
    Hostia sa budú brániť. Paukovček sa previnil držaním.

34:57
    Vylúčenia hostí! Poprad si komplikuje situáciu Sýkorovou hrou so zdvihnutou hokejkou.

31:15
    Hostia sa budú brániť. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za podrazenie Drábek.

27:33
    Pomer síl na ľadovej ploche sa vyrovná! Domáci Štrbák to prehnal v súboji pravdepodobne s Krotákom a inkasuje dvojminútový trest za napadnutie.

26:16
    Hostia sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje za podrazenie Dinda.

22:45
    Košičania sa budú brániť! Na trestnej lavici je na dve minúty za podrazenie Cebák.

19:35
    Bude sa prvýkrát v stretnutí vylučovať! Hosťujúci Adam Lapšanský sa previnil hákovaním.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 34. Bicek (Svatoš, Kolba), 36. Kolba (Bicek, Svatoš), 38. Češík (Cebák, Sojčík), 39. Jenčík (Spilar, Bartoš)

HC Košice: Staňa – Klouček, Kolba, Štrbák (C), Deyl, Šeda, Cebák, Macejko – Bartánus, Matúš Chovan, Svatoš – Jenčík, Bartoš, Spilar (A) – Sojčík, Češík, Bicek (A) – Gmitter, Hrnka, Hinďoš, Jokeľ
    HK Poprad: Sidor – Gaborčík, Brejčák, Fabian, Kurali, Dinda, Makovský – Lapšanský, Vaic, Sýkora – Kroták, Mlynarovič, Paločko – S. Takáč, Paukovček, Drábek – M. Nagy, Belluš, Gápa

Rozhodca: Jonák, Stano – Korba, Rovenský