Žilina – Skalica 7:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Košice 5:7 (kon.)
Topoľčany – Spišská N. Ves 4:3 (kon.) | Nitra – Poprad 6:1 (kon.)
HC Topoľčany
4:3 (0:1, 3:1, 1:1)
HK Spišská Nová Ves
Sobota 01.02.2014, 14:00 • Zimný štadión Topoľčany • Extraliga juniorov

55:39
    Domáci majú ideálnu možnosť rozhodnúť stretnutie vo svoj prospech pretože si vybojovali presilovku. Matej Giľak si odsedí 2 minúty za hákovanie.

41:02
    Nino Szalay si odpyká už druhý 2 minútový trest odsedí si 2 minúty za hákovanie.

29:39
    Nino Szalay 2 minúty hákovanie.

12:32
    Prvým vylúčeným hráčom zápasu je Jozef Hamrák, ktorý si odsedí 2 minúty az podrazenie.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Danny

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 24. Laššo (Záhorský), 25. Rufati (Vrťo, Hudec), 27. Gašparovič (Ondruš, Šťastný), 57. Grman – 13. Skalický, 35. Hamrák (Skalický, Gonda), 51. Drozd (Kucirko, Kyčák)

HC Topoľčany: Halo – Belianský, Trenčan, Ondruška, Žitňanský, Grman – Záhorský, Szalay, Laššo – Gašparovič, Šťastný, Ondruš – Vrťo, Rufati, Hudec
    HK Spišská Nová Ves: Strmeň – Janovčík, Osuský, Šmelko, Cvengroš, Hoffman, Zakopjan, Kyčák – Giľák Drozd, Lesňák – Skalický, Gonda, Hamrák – Kucirko, Ludáyi, Hamráček – Zwick, Findura

Rozhodca: Konc – Danko, Vido