Plíšková – Cirsteaová 2:1 (kon.) | Sestini Hlaváčková – Peng 2:0 (kon.)
0
2 5
cz Piatok 31.01.2014, 10:07WTA Pattaya (tvrdý povrch)

7:5
    Výborně! Andrea Hlaváčková udržela nervy a vítězí! V Pattaye si zahraje semifinále!

40-15
    Dva mečboly pro českou tenistku!

6:5
    Andrea Hlaváčková svoji velkou šanci využívá a vede 6:5! Po přestávce tak bude podávat na vítězství a postup do semifinále!

A-40
    A Hlaváčková má navíc brejkbol! Peng po druhém servisu prohrála více než polovinu výměn.

4:5
    Výborně! Šuaj Peng nedokázala dopodávat set do vítězného konce, naopak Andrea Hlaváčková díky brejku v poslední chvíli může ještě zabojovat o vítězství ve dvou setech!

40-30
    Je to brejkbol! Hlaváčková si může vzít ztracené podání zpět!

3:5
    Bohužel, druhou příležitost už Šuaj Peng využívá a dnes poprvé bere české soupeřce podání. Nyní bude navíc podávat na vítězství ve druhém setu!

0-40
    A pozor! Čínská tenistka má hned tři brejkboly!

A-40
    No vida! Brejkbol pro Hlaváčkovou!

15-40
    A pozor! Šuaj Peng si vypracovala hned dva brejkboly v řadě!

30-40
    Šuaj Peng skutečně brejkbol získala. Teď půjde o hodně!

6:2
    Ano! Andrea Hlaváčková si v pohodě došla pro vítězství v prvním setu!

40-0
    Hlaváčková má hned tři setboly! Vděčí za to především skvělému prvnímu podání, při kterém ztratila jen dva body ze šestnácti.

5:2
    Výborně! Andrea bere podruhé své soupeřce podání a po přestávce bude podávat na vítězství v první sadě!

A-40
    Brejkbol pro Hlaváčkovou!

40-30
    Teprve druhý míček ztratila Šuaj Peng při svém druhém podání a může to pro ni mít velké následky. Hlaváčková má díky tomu brejkbol!

40-A
    Po delší době je tu brejkbol pro Šuaj Peng!

30-40
    Šuaj Peng si však po chvíli vypracovala první brejkbol v utkání!

1:0
    Tentokrát už česká tenistka brejkbol využívá a hned v úvodu bere soupeřce podání!