Třebíč – Kadaň 1:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 3:1 (kon.) | Motor ČB – Beroun 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Šumperk – Havířov 3:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 0:2 (kon.)
Ústí n/L – Most 8:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Medvědi Beroun 1933
cz Streda 29.01.2014, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

58:19
    Závěru utkání David Kuchejda zpestřil fandům lehkou potyčkou s berounským Kolářem, po které dostávají oba bojovníci 2 minuty za hrubost. K tomu je potrestán i domácí Jan Platil, který se do bitky zapojil.

55:30
    Miroslav Třetina (BER) – 2 minuty za zdržování hry. Berounský forvard trefil kostku v Budvar aréně a nabízí Motoru další přesilovku.

52:23
    David Sklenička (BER) – 2 minuty za hákování. Další velké šance Motoru zachránil gólman Šimboch i bez hokejky.

45:37
    Roman Pšurný (CEB) – 2 minuty za hákování. Přesilovka pro Medvědy.

38:34
    Patrik Petruška (BER) – 10 osobní trest za nesportovní chování + osobní trest do konce utkání. Pro berounského útočníka duel skončil, ale na jeho obranu je třeba říci, že byl před tím jasně podražen, čehož si sudí nevšiml a Petruškovy námitky byly oprávněné.

32:21
    Lukáš Špelda (BER) – 2 minuty za zdržování hry. Beroun v pěti příliš dlouho nepobyl. Špelda vyhodil kotouč do ochranné sítě a je tu další přesilovka Motoru.

30:08
    Nikolas Tverďák (BER) – 2 minuty za faul kolenem. Ideální možnost na čtvrtý gólový pamlsek středečního večera mají hráči Motoru v přesilovce.

17:15
    Zdeněk Ondřej (CEB) – 2 minuty za držení. Další početní výhoda pro svěřence Petra Nováka.

14:34
    Aleš Půlpán (BER) – 2 minuty za podražení. První početní výhodu si zahraje i Motor.

10:05
    Jan Novák (CEB ) – 2 minuty za sekání. První přesilovka zápasu náleží Středočechům.

Pavel Kortus ml.

Góly a asistencie: 2. Kuchejda (Platil), 12. Šperger, 25. Kuchejda, 37. Pajič, 49. Kotalík (Vráblík), 51. Vaniš (Šperger)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – J. Novák, Pavlíček, Kasík, Vráblík, Platil, Chmelíř – Kotalík, Pajič, Boháč – Melka, Rob, R. Pšurný – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Vaniš, Šperger, Ferebauer – Přibyl.
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Kolář, Kužel, Sklenička, Špelda, Růžička, Tverďák – Marek, Hrdel, Vrdlovec – Třetina, Babka, Petruška – Půlpán, Kubeš, Markulinec – Matějka, Stromko, Malý.

Rozhodca: Svoboda – Koskuba, Šulo