Chabarovsk – Nižnekamsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Vladivostok – Ufa 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Čeljabinsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | S.Moskva – Petrohrad 1:5 (kon.) | Dinamo Minsk – A. Mytišči 1:7 (kon.)
Doneck – Čerepovec 2:3 (kon.) | Záhreb – Jaroslavľ 1:0 (kon.)

55:40
    Veľká šanca! Domáci Gynge mohol pridať štvrtý gól svojho tímu, keď sa natlačil pred bránku. Zakončiť už nedokázal.

50:07
    Salavat Ufa dala gól!
    Hostia dramatizujú zápas, keďže znižujú na rozdiel jedného gólu. Na ľavom krídle unikol defenzíve Admiralu TOMÁŠ ZÁBORSKÝ a puk poslal presne do pravého horného rohu. Asistencia: Alexej Kajgorodov.

44:50
    Ufa bude hrať presilovku. Zemčjonok dostáva 2 minúty za podrazenie.

42:44
    Hosťom sa podarilo zmazať nulu v kolonke strelených gólov už na začiatku tretej tretiny. Na pravom krídle vystrelil Pihlstrom, Ivannikov vyrazil len pred seba a IGOR MIRNOV sa dobre zorientoval.

36:29
    Vladivostok dal gól!
    Admiral sa usadil v útočnom pásme a nakoniec pridáva aj tretí gól. Od pravého mantinelu nahodil puk na bránku MICHAEL COMMODORE, a ten sa odrazil od hosťujúceho hráča až do bránky.

32:59
    Gurkin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie. Presilovka pre Admiral.

30:46
    Domácim sa podarilo pridať druhý gól! Na pravom krídle sa dostal ku strele Zubov a puk sa odrazil presne na hokejku RICHARDA GYNGEHO, ktorý už nemal ťažkú prácu. Asistencie: Ilja Zubov.

24:07
    Domácim sa to nakoniec podarilo a dostávajú sa do vedenia! Na pravom krídle sa dostal ku strele NICLAS BERGFORS a puk prepadol Vasilevskému pomedzi betóny až do siete. Asistencia: Ilja Zubov.

23:25
    Hosťujúci Zubarev dostal desaťminútový osobný trest.

21:51
    Ďalšie vylúčenie. Denis Kulda dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou. Presilovka pre Vladivostok.

19:26
    Osipov je vylúčený za nebezpečnú hru vysokou hokejkou a posedí si 2 minúty.

11:46
    Rozhodca zároveň vylúčil Hodgmana za hrubosť.

11:46
    Skóre sa nemení! Chlystov síce rozpohyboval Ivannikova, ale jeho zakončenie trafilo len betóny.

11:46
    Chlystov dokázal uniknúť domácim obrancom a v bol faulovaný v zakončení. Nasleduje trestné strieľanie!

10:04
    Nikita Filatov dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou. Druhý presilovka pre Vladivostok.

09:09
    Admiral mal veľkú šancu na skórovanie, ale Pervušin nedokázal odrazený puk zasunúť za Vasilevského.

07:41
    Prvá presilovka. Zahrajú si ju domáci, keďže Antti Pihlstrom dostáva 2 minúty za hákovanie.

06:20
    Šanca Gračjova! Domáci hráč dostal puk do medzikružia a z prvej zakončil. Trafil len betóny Vasilevského.

Martin Platko

Góly a asistencie: 25. Bergfors (Zubov), 31. Gynge (Zubov), 37. Commodore – 43. Mirnov, 51. Záborský

Admiral Vladivostok: Ivannikov – Vorobjov, Pyett,Osipov, Antropov, Commodore, Naumenkov,Zemčjonok,Ternavskij – Hodgman, Zubov, Gračjov – Bergfors, Gynge, Schutz – Nikitenko,Pervušin, Ugarov – Barbašev, Drugov, Bortnikov.
    HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij – Kulda, Vasilevskij, Sčitov, Babčuk, Zubarev, Višnevskij, Isangulov, Gurkin – Makarov, Filatov,Hartikainen – Mereškin, Chlystov, Záborský – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Stepanov, Tolpeko, Gluchov.

Rozhodca: Ronn, Sergejev – Balodis, Palej.