Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | Topoľčany – Nitra 2:3 (0:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Poprad 6:3 (kon.)
B. Bystrica – Zvolen 2:0 (kon.) | Skalica – HC Slovan 1:9 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HKM Zvolen
Sobota 25.01.2014, 14:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Extraliga juniorov

52:41
    Frederik Fekiač – dve minúty za hákovanie.

44:24
    Majling – dve minúty za zdržiavanie hry.

39:13
    V hre sa bude pokračovať v pomere 4:3. Gólman hostí je našťastie v poriadku.

39:13
    Zvolen – Viktor Fekiač dve minúty za hrubosť.

39:13
    Ďalší samostatný nájazd v oslabení, v ktorom sa ocitol Mário Róth, ktorý bol ale zo zadu atakovaný a v plnej rýchlosti vletel do brankára hostí. Po odpískaní sa ešte za jeho bránou začala bitka medzi Fekiačom a Róthom.

39:04
    Puk hneď po buly skončil mimo ľadovej plochy. Hráči hostí sa snažia vysvetliť hlavnému rozhodcovi, že puk tečovaný nebol a malo by sa vylučovať. Na trestnú lavicu nakoniec odchádza Macko za zdržiavanie hry.

38:53
    V závere druhej tretiny sa ešte bude vylučovať. Ramaj menší trest za podrazenie.

32:53
    Opäť samostatný nájazd na brankára Petríka, v ktorom sa ocitol Alex Výhonský. Brankár Zvolena ale predviedol krásny zákrok lapačkou.

29:56
    Banská Bystrica – Surový osobný trest za nešportové správanie sa.

29:56
    Zvolen – Petrík 2 minúty za hrubosť, trest odpyká Novotný.

29:56
    Menšia skrumáž hráčov pred bránou Petríka, ktorá sa skončila náznakmi bitky, do ktorej sa pridal aj gólman Petrík.

26:22
    Banská Bystrica dala gól!
    ALEX VÝHONSKÝ vystrelil na Petríka,ktorý puk iba vyrazil pred seba a z následnej dorážky sa už Výhonský nemýlil. Asistencia: Mário Róth.

25:44
    Vo vlastnom oslabení sa do šance dostal Macko, ktorý mieril tesne ponad bránu.

24:12
    Novotný zostal po faule ležať na ľadovej ploche, na trestnú lavicu odchádza Výhonský za napadnutie.

22:48
    Ivan Hricko prihral MARTINOVI PREDAJNIANSKÉMU, ktorý išiel od modrej čiary sám na brankára Petríka a bez problémov ho prekonal. Asistencia: Ivan Hricko.

19:48
    Do samostatného nájazdu sa vo vlastnom oslabení dostal Ivan Hricko, ktorý ale Petríka nedokázal prekonať.

18:07
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane – Patrik Janovský dve minúty za krošček.

15:15
    Prvé vylúčenie na starne Zvolena – Matej Majerík dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

11:25
    Tarabík – 2 minúty za hákovanie.

11:25
    Pekná akcia Novotného, ktorý sa dostal po prihrávke od spoluhráča do samostatného nájazdu. V rozhodujúcom momente bol ale faulovaný.

04:00
    Šanca Martina Predajnianského, ktorý sa sám ocitol pred Petríkom, ale jeho strela išla priamo na hruď zvolenského gólmana.

00:42
    Prvé vylúčenie zápasu – Šeliga dve minúty za podrazenie.

Milí diváci, začiatok zápasu sa na banskobystrickom zimnom štadióne o pár minút posunie kvôli oprave rozbitého plexiskla.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe