Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | Topoľčany – Nitra 2:3 (0:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Poprad 6:3 (kon.)
B. Bystrica – Zvolen 2:0 (kon.) | Skalica – HC Slovan 1:9 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Topoľčany
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
HK Nitra
Sobota 25.01.2014, 14:00 • Zimný štadión Topoľčany • Extraliga juniorov

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Nitra.

Je rozhodnuté Žitňanský svoj nájazd nepremenil a tak je autorom víťazného gólu MARTIN PAVLÍČEK, ktorý sa v nájazdoch presadil ako jediný.

Dávid Konig skóroval ako prvý Halo mu vybehol ale hosťujúci strelec to čakal a vykľučkoval sa z toho.

57:47
    Z ničoho nič sa po prihrávke od Szalaya sám pred bránou ocitol Laššo jeho strelu ale zastavila ľavá žŕďka a tak prekazila domácim radosť.

53:35
    Po peknej kombinácii hostí v útočnom pásme dokázal Boris Belianský zabrániť D.Konigovi v zakončení iba faulom a keďže sa previnil sekaním odpyká si 2 minúty na trestnej lavici.

49:54
    Nitra dala gól!

Hostia nakoniec aj tak vyrovnali! Hrazdíra v rohu vybojoval puk naservíroval ho BORISOVI MRAVÍKOVI a ten sa strelou pomedzi betóny nemýlil. Asistencia: David Hrazdíra.

48:16
    Topoľčany dali gól!

A je to tu domáci sú vo vedení! THOMAS PETREK nepodarenou strelou od modrej prekvapil Pupíka keď sa mu puk prekĺzol priamo popod betóny. Bez asistencie.

43:28
    Domáci sa ešte ani netihli dotešiť a už takmer opäť prehrávali po veľkej hrubici Kmeťa sa do šance dostal Priganc ale blafákovým zakončením skvelého Hala neprekonal.

42:41

Konečne sa gólu dočkali aj domáci a je vyrovnané! Laššo dobrým napádaním vybojoval puk a okamžite strieľanou prihrávkou hľadal voľnéno NINA SZALAYA ten iba nastavil hokejku a puk správne nasmeroval priamo za Pupíkovov chrbát. Asistencia: Dominik Laššo.

39:03
    Martin Pavlíček si odsedí 2 minúty za držanie.

38:27
    Ďalším vylúčeným domácich je Nino Szalay, ktorý si odpyká 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

36:31
    Opäť sa hrá 4 na 4. Zhodne po 2 minúty si odpyká Dominik Laššo a Lukáš Bališ prvý menovaný za sekanie druhý za údery.

35:17

A prvý gól je na svete! DAVID HRAZDÍRA sám prekorčuloval pomedzi obranu hostí a jeho zakončenie skončilo priamo v pravom hornom rohu Halovej brány. Asistencie: Dávid Konig, Boris Mravík.

30:46
    Szalay znova dostal Lašša do šance ale ten zoči voči Pupíkovi zlyhal pretože puk napálil priamo do neho.

29:11
    Prenikajúceho Rufatiho dokázal Michal Guoth zastaviť iba faulom a tak si domáci zahrajú presilovku pretože hráč Nitry si odpyká 2 minúty za podrazenie.

26:43
    Gergo Biró 2 minúty sekanie zároveň aj vylúčený hráč Topoľčian Adrián Kmeť 2 minúty za podrazenie.

18:37
    Sám na bránu sa v oslabení rútil L.Konig ale Kmeť ho včas dokorčuľoval a zabránil mu v zakončení.

17:24
    Dávid Priganc si odpyká 2 minúty za podrazenie.

09:51
    Nitra si zahrá ďalšiu presilovku pretože 2 minúty za sekanie si odsedí Jakub Rufati.

06:50
    Prvú presilovku si zahrajú aj hostia 2 minúty za podrazenie si odpyká Michal Ondruš.

00:45
    Prvým vylúčeným hráčom zápasu je hosťujúci Boris Mravík, ktorý dostal 2 minúty za krošček a 10 minút za nešportové správanie.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Danny

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 43. Szalay (Laššo), 49. Szalay – 36. Hrazdíra (D.Konig, Mravík), 50. Mravík (Hrazdíra), rozh. náj. Pavlíček

HC Topoľčany: Halo – Belianský, Kmeť, Grman, Petrek, Žitňanský, Ondruška – Vrťo, Szalay, Laššo – Ondruš, Gašparovič, Šťastný – Hudec, Rufati
    HK Nitra: Pupík – Kohút, Pavlíček, Madový, Závodský, Konc, Kuzma, Guoth – Priganc, Ölvecký, Tábi – M.Biró, G.Biró,Bališ – D.Konig, Hrazdíra, L.Konc, Mravík, Matejov, Kováč