Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | Topoľčany – Nitra 2:3 (0:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Poprad 6:3 (kon.)
B. Bystrica – Zvolen 2:0 (kon.) | Skalica – HC Slovan 1:9 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Topoľčany
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
HK Nitra
Sobota 25.01.2014, 14:00 • Zimný štadión Topoľčany • Extraliga juniorov

Je to za nami. V 38. Kole juniorskej extraligy zvíťazila Nitra po napínavom zápase v Topolčanoch až po samostatných nájazdoch a domov si odnáša aspoň 2 body. To je odomňa na dnes všetko ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný víkend. (16:19:57)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Nitra.

Je rozhodnuté Žitňanský svoj nájazd nepremenil a tak je autorom víťazného gólu MARTIN PAVLÍČEK, ktorý sa v nájazdoch presadil ako jediný.

Bališ vystrelil ale Halova lapačka bola znova na svojom mieste.

Laššo blafákovým zakončením minul bránu.

Dávid Konig skóroval ako prvý Halo mu vybehol ale hosťujúci strelec to čakal a vykľučkoval sa z toho.

Nino Szalay taktiež neskóroval jeho strelu pomedzi betóny si Pupík pokryl.

Prvým exekútorom nájazdu bol Gergo Biró ale jeho blafákové zakončenie na forhand Hala nezaskočilo.

Samostatné nájazdy začínajú.

Meno strelca víťazného gólu sme sa nedozvedeli ani v predĺžení a tak po menšej úprave ľadovej plochy budeme svedkami nájazdov.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:19
    Po buly v obrannej tretine domácich získal puk G.Biró ale zakončenie sa mu nepodarilo a tak Halo s kľudom zasiahol.

61:59
    Domáci v plnom počte.

61:44
    Žitňanský vybojoval puk vo vlastnej tretine rozbehol protiútok prihrával voľému Šťastnému ale pred ním ešte včas stihol vypichnúť puk vybehnutý Pupík.

61:07
    2 Kohútove strely od modrej Hala nezaskočili a tak sa domáci stále bránia.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po 60 minútach toto napínavé stretnutie nenašlo svojho víťaza a tak sa môžeme tešiť na predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:59
    Juraj Gašparovič 2 minúty podrazenie.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Danny

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 43. Szalay (Laššo), 49. Szalay – 36. Hrazdíra (D.Konig, Mravík), 50. Mravík (Hrazdíra), rozh. náj. Pavlíček

HC Topoľčany: Halo – Belianský, Kmeť, Grman, Petrek, Žitňanský, Ondruška – Vrťo, Szalay, Laššo – Ondruš, Gašparovič, Šťastný – Hudec, Rufati
    HK Nitra: Pupík – Kohút, Pavlíček, Madový, Závodský, Konc, Kuzma, Guoth – Priganc, Ölvecký, Tábi – M.Biró, G.Biró,Bališ – D.Konig, Hrazdíra, L.Konc, Mravík, Matejov, Kováč