1:2 (1:1)
Udinese Calcio
cz Streda 22.01.2014, 21:00 • San Siro • Taliansky pohár

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (23:00:39)

Vítězem dnešního utkání se stává Udinese Calcio. To dokázala dvěma brankami otočit nepříznivý výsledek a odváží si z Milána vítězství 2:1 a postup do další fáze poháru k tomu. Milánští po velmi solidním prvním poločase v tom druhém herně propadli a nakonec prohráli.

90+4
    Zpoza velkého vápna to zkusil Honda, ale branku těsně přestřelil.

90+3
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Lazzari, přichází Pinzi.

90+2
    Domácí kombinují na útočné polovině, ale nedokáží se dostat do zakončení.

90+1
    Zpoza velkého vápna to zkusil Balotelli, ale Brkić dokázal jeho střelu chytit.

90+1
    Nad rámec utkání budou nastaveny 3 minuty.

90
    Milánští si stále nedokáží vytvořit potřebný tlak pro vstřelení branky.

89
    Udinese hraje ve velké pohodě a drží míč daleko od vlastní branky.

88
    AC Milán kombinuje na středu hřiště.

87
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Emanuelson, přichází Abate.

85
    Fotbalisté domácího celku nezvládají své emoce. Tvrdý zákrok Mexése je oceněn žlutou kartu.

84
    Honda obdržel žlutou kartu za faul na středu hřiště.

82
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nocerino, přichází Honda.

82
    Udinese úspěšně drží míč daleko od vlastní branky.

81
    Udinese bude v posledních minutách spoléhat na rychlé protiútoky.

80
    Milánští tedy musí všechny své síly směřovat do útoku, jinak v poháru končí.

78
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Udinese se dostává do vedení. Rychlý protiútok hostujícího celku zakončil střelou zpoza velkého vápna NICOLAS LÓPEZ, který nasměroval míč k pravé tyči.

75
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Muriel, přichází López.

74
    Balotelli nedokázal se nedokázal střelou z přímého kopu prosadit, když trefil jen dobře postavenou zeď.

72
    Danilo musel před velkým vápnem zastavit Balotelliho faulem a dostává žlutou kartu.

71
    Z velké vzdálenosti se ke střele odhodlal Balotelli, který ovšem Brkiće překonat nedokázal.

70
    Pereyra se ihned zapojil do útočné akce svého týmu, ale z hranice velkého vápna poslal míč nad branku.

69
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Pereyra.

67
    Balotelli byl blízko střele z velkého vápna, ale hostující obrana ho ubránila.

65
    De Sciglio se dopustil na středu hřiště faulu a obdržel žlutou kartu.

64
    Kaká se dostal k centru z levé strany, ale míč poslal pouze do zámezí.

62
    AC Milán se pokouší vrátit zpět do vedení, ale Udinese hraje v posledních minutách velmi aktivně a hrozí z protiútoků.

60
    Balotelli se dostal na druhé straně do slibné šance, když Brkić nedokázal chytit centrovaný míč a ten poskakoval na malém vápně, ovšem útočníkovi AC Milán se vystřelit nepodařilo.

59
    K nebezpečné střele z hranice velkého vápna se dostal Lazzari, ale Abbiati dokázal úspěšně zasáhnout.

57
    Ve druhém poločase je utkání vyrovnané.

55
    Kaká našel přihrávkou do vápna Birsu, ale ten se nedokázal dostat ke střele.

54
    Zpoza velkého vápna se do míče opřel Muriel a poslal ho vysoko nad branku.

53
    Birsa za tvrdý zákrok na středu hřiště obdržel žlutou kartu.

52
    Do vápna se pokoušel dostat Agyemang-Badu, ale míč mu utekl do zámezí.

51
    Po rozehrávce nakrátko kombinují domácí na útočné polovině.

51
    Balotelli vybojoval faul na útočné polovině. AC Milán bude rozehrávat volný kop.

50
    Widmer poslal z levé strany do vápna domácích dobrý centr, ale jako první se k němu dostal Abbiati.

48
    K míči se již dostali domácí a kombinují na středu hřiště. AC Milán má dnes v držení míče velkou převahu.

46
    Udinese rozehrávkou zahájilo druhý poločas.

46

Po prvním poločase je stav nerozhodný 1:1. Do vedení se dostali fotbalisté AC Milán, když se v 7. minutě prosadil Balotelli. Udinese se ale podařilo ještě před koncem prvního poločasu vyrovnat, když ze ve 41. minutě z pokutového kopu nemýlil Muriel. Druhý poločas začne přibližně v 22:05.

45+1

45+1
    Udinese kontroluje hru na útočné polovině. V prvním poločase se již zřejmě nic nestane.

45+1
    V prvním poločase bude nastavena 1 minuta.

45
    Nocerino se pokoušel najít přihrávkou doběhu Robinha, ale Brkić vyběhl daleko ze své branky a dokázal míč odkopnout.

43
    AC Milán se po inkasované brance nepoložilo a kombinuje na útočné polovině.

41
    A máme vyrovnáno. Exekuce pokutového kopu se ujal LUIS MURIEL, který tvrdou střelou po zemi poslal míč levé tyči.

41
    Emanuelson stáhl ve vápně k zemi Widmera, za což dostává ještě žlutou kartu.

41
    Udinese bude zahrávat pokutový kop!

40
    Balotelli se pokoušel prostrčit míč do vápna na Kaká, ale ten se k míči nedostal.

39
    Hosté zahrávali volný kop, po kterém se sice neprosadili, ale kombinují těsně před velkým vápnem.

37
    Ke střele zpoza velkého vápna se dostal Bruno Fernandes, jenž poslal míč přímo do míst, kde stál připravený Abbiati.

36
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Zapata, přichází Mexés.

35
    Heurtaux z nouze fauloval Balotelliho a dostává žlutou kartu.

33
    Milánští se mírně stáhli a tak na útočné polovině kombinují fotbalisté Udinese.

30
    Udinese dnes hrozí pouze z protiútoků. Muriel vyslal do šance Bruna Fernandese, který ale branku trefit z velkého vápna nedokázal.

28
    Udinese se dnes po většinu času pouze brání.

26
    Z větší vzdálenosti zkusil vystřelit Balotelli, ale jeho rána byla zablokována.

24
    Domácí mají stále hru pod kontrolou. To v letošní sezóně nebylo pro Rossoneri zvykem.

22
    Robinho se pokusil individuálně prosadit, ale obrana hostí ho ubránila.

21
    Udinese podniklo rychlý protiútok, který málem skončil vyrovnáním. Muriel vystřelil zpoza velkého vápna těsně nad branku.

20
    Po pravé straně se rozběhl De Sciglio, kterému se nakonec nepovedlo odcentrovat.

18
    Tempo utkání není zrovna velké, když domácí hrají hodně pozičně a v poklidu kombinují na útočné polovině. Hosté se nemohou dostat k míči.

15
    AC Milán dnes hraje velmi dobře kombinačně, což dělá Udinese značné problémy, když se těžko dostává k míči.

13
    Domácí se po standardní situaci nedokázali prosadit.

12
    Birsa se dostával po pravé straně do vápna, ale faulem ho zastavil Lazzari, který dostává žlutou kartu.

11
    Domácí se dokázali opět úspěšně ubránit.

10
    Balotelli pomohl svým obráncům a srazil centrovaný míč na rohový kop.

9
    Udinese se pokouší kombinovat na útočné polovině a to se mu zatím daří.

7
    AC Milán právě vstřelil branku!
    AC Milán se dostává do vedení. Birsa našel centrem z pravé strany ve vápně MARIA BALOTELLIHO, pro kterého nebyl problém poslat míč do protipohybu Brkiće.

5
    Domácí kombinují na útočné polovině, ale zatím se jim nepodařilo dostat do zakončení.

4
    Balotelli sklepl na velkém vápně míč na Kaká, ale ten nedokázal pohotově vystřelit.

3
    Domácí obrana si počínala pozorně a dokázala se dostat k míči.

2
    Udinese bude zahrávat rohový kop.

1
    AC Milán se ujalo úvodního výkopu a zahájilo dnešní utkání.

1

Hráči obou celků přichází na trávník.

AC Milán: Abbiati – De Sciglio, Zapata, Rami, Emanuelson, Birsa, de Jong, Kaká, Nocerino, Robinho, Balotelli
    Náhradníci: Gabriel, Coppola – Mexés, Honda, Silvestre, Mastalli, Abate, Constant, Iotti, Modic, Di Molfetta, Pinato

Udinese Calcio: Brkić – Danilo, Domizzi, Heurtaux, Gabriel Silva, Widmer, Lazzari, Agyemang-Badu, Allan, Bruno Fernandes, Muriel
    Náhradníci: Naldo, Bubnjić, Basta, Di Natale, López, Jádson, Douglas Santos, Kelava, Pereyra, Pinzi, Maicosuel, Zielinski

Rozhodčí: Guida – Costanzo, Passeri.

Přeji krásný večer a vítám Vás u sledování našeho textového přenosu z utkání Italského poháru. Dnes nás čeká čtvrtfinálové utkání mezi domácím AC Milán a hostujícím Udinese Calcio. Mírným favoritem na vítězství jsou domácí fotbalisté, kteří se pokusí vyhrát pod Clarencem Seedorfem i druhé utkání.

Začátek utkání je naplánován na 21:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.