ZVVZ USK Praha – Spartak Moskva 66:67 (kon.) | Wisla Can-Pack – BK IMOS Brno 79:58 (kon.)
Wisla Can-Pack
79:58 (18:5, 39:25, 58:42)
BK IMOS Brno
cz Streda 22.01.2014, 18:30Euroliga - ženy

Brněnský IMOS nepodal v Polsku úplně špatný výkon, ale zápas mu zkazila nepovedená první čtvrtina a velmi tvrdý nástup Krakowa. IMOS ve zbytku utkání již byl vyrovnaným soupeřem, velkou ztrátu z první čtvrtiny ale nedohnal. (20:10:26)

40:00
    Konec zápasu. (79:58)

39:53
    Zápas uzavírá dvěma proměněnými trestnými hody McCrayová. (79:58) (79:58)

39:33
    Kašpárková využila nedůslednosti obrany a připsala si dva body. (77:58) (77:58)

39:19
    Lavenderová za dva body, dnes má na kontě již 26 bodů! Nevídaný individuální výkon! (77:56) (77:56)

39:07
    Pecková se blýskla efetivní trojkou! (75:56) (75:56)

38:34
    Hostující Kašpárková proměnila dva trestné hody. (75:53) (75:53)

38:16
    Lavenderová za dva body. (75:51) (75:51)

38:06
    Jurčenková navazuje na svou aktivní spoluhráčku Keyovou a rovněž se prosazuje. (73:51) (73:51)

37:58
    Pawlaková střílí z levé strany za dva body. (73:49) (73:49)

37:39
    Keyová znovu za dva body, náskok Krakowa je už ale příliš vysoký na zvrat v závěru. (71:49) (71:49)

37:01
    Následně dvojku střílí Jurčenková. (71:47) (71:47)

36:42
    Až Keyová to vzala na sebe a prosazuje se, dnes má na kontě již deset bodů. (71:47) (71:47)

36:36
    Pawlaková přidává další dva body, Krakow se dnes prosazuje s opravdovou lehkostí. (71:45) (71:45)

36:02
    Mezi dalšími koši byla skutečně prodleva, polskému týmu nevyšly dva útoky, ani Brňanky se neprosadily. (69:45) (69:45)

36:02
    Po dlouhé době padl další kos, dvojkou se prosadila znovu Skobelová. (69:45) (69:45)

33:16
    Za týmový faul Skobalová házela ještě třetí trestný hod a znovu úspěšně. (67:45) (67:45)

33:16
    Skobelová proměnila dva trestné hody. (66:45) (66:45)

32:48
    Hostující Jalcová koriguje trojkou narůstající ztrátu z pohledu Brna. (64:45) (64:45)